Liczby pierwsze

Gdzie łatwiej jest znaleźć bezpłatny parking?

Płatny parking w Moskwie zaczął być wdrażany w 2012 roku. Od grudnia 2013 r. Nowe zasady obowiązują na całym terytorium w ramach Garden Ring, w sierpniu 2014 r. Strefa płatnego parkowania osiągnęła TTK, aw 2015 r. Wprowadzono płatne miejsca parkingowe na kolejnych 95 ulicach Moskwy - i to nie jest limit.

Według rządu moskiewskiego rozszerzenie strefy płatnego parkowania o 15% zwiększyło prędkość poruszania się po mieście prywatnym samochodem, 20% skróciło czas podróży pasażerów lądowym transportem miejskim, a zwykli mieszkańcy mogli szybciej zaparkować w domu. Pomimo tych zalet system płatnego parkowania w stolicy jest niedoskonały, a wiece przeciwko płatnemu parkowaniu odbywały się w kilku obszarach Moskwy.

Życie wokół postanowiło sprawdzić, w których obszarach Moskwy łatwiej zaparkować za darmo. Według serwisu map 2GIS, teraz w mieście jest ponad 17 300 miejsc, w których można zaparkować samochód. Jednocześnie możesz bezpłatnie zaparkować samochód na 53% moskiewskich parkingów. Liderami pod względem liczby bezpłatnych miejsc parkingowych są powiaty północno-wschodnie (1 298) i wschodnie (1 223). Większość parkingów w Centralnym Okręgu Administracyjnym (6 115), ale jednocześnie ponad 90% z nich będzie musiało zapłacić. W okręgu administracyjnym Trinity specjaliści 2GIS znaleźli tylko 74 parkingi, ale wszystkie są bezpłatne.

W którym rejonie Moskwy łatwiej jest znaleźć parking

Cover: Vladimir Smirnov / TASS

Obejrzyj wideo: Łatwiej można znaleźć miejsce parkingowe w centrum Gliwic (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze
Skrzynie

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze

Usługa mikroblogowania przeprowadziła wczoraj IPO. Inwestorzy rzucili się na zakup papierów wartościowych, akcje wzrosły o 73%, a założyciele zmienili się w miliarderów. Chociaż rentowność firmy wciąż nie wchodzi w rachubę, Twitter spełnił wiele oczekiwań. Zakup mobilnej sieci reklamowej MoPub na krótko przed IPO i 70% przychodów z reklam z telefonu komórkowego zainspirowało przekonanie, że można skutecznie zarabiać na Twitterze.
Czytaj Więcej
„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety
Skrzynie

„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety

Jay PAPAZAN Keller Williams Realty Wiceprezes Gary KELLER Przedsiębiorca Porzuć długie listy rzeczy do zrobienia Zasada Pareto mówi, że niewielki procent przyczyn, zainwestowanych pieniędzy lub wysiłku jest odpowiedzialny za dużą część wyników, otrzymanych produktów lub wynagrodzenia. Niewielka część przyczyn powoduje lwia część konsekwencji.
Czytaj Więcej
„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem
Skrzynie

„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem

DOM PUBLIKACJI: Mann, Iwanow i Ferber, 2014 Pamiętaj o śmierci Jest jedna cecha, która odróżnia odnoszących sukcesy prezesów od przeciętnych - mogą się skoncentrować i dokonać właściwego wyboru, gdy wydaje się, że nie ma wyboru. Właśnie w tym momencie najbardziej chcesz się ukryć lub umrzeć, i decydujesz, którym jesteś CEO.
Czytaj Więcej