Liczby pierwsze

Czym różni się centrum Moskwy od części sypialnych

Opozycja centrum Moskwy wobec innych obszarów doprowadziła ostatnio do konfliktu z patriarchami. Mieszkańcy popularnego miejsca spoczynku obywateli uzyskali od władz zakaz pracy barów po godzinie 23:00, ponieważ hałas gości uniemożliwił im spanie. W niedawnym artykule Afisha Daily mieszkańcy tego obszaru porównali odwiedzających z szarańczą i Sharikovem i mówili o specjalnym kręgu ludzi, którzy mieszkają w tym miejscu. Jednocześnie rozmawiali o tym, że w sypialniach jest znacznie mniej rozrywki, ponieważ wszyscy są zmuszeni iść do centrum. Życie wokół studiowało statystyki miejskie i dowiadywało się, jak bardzo centrum Moskwy różni się od całej metropolii jako całości.

2,6 %

kwadraty całej Moskwy,lub 66 km2rozliczane przez TsAO


768 280

Moskale na stałe zamieszkały
w centrum według 1 stycznia 2016 r. Jest to 6,2% całkowitej populacji metropolii.


358 000

ruble - średnia cena metr kwadratowy w Centralnym Okręgu Administracyjnym (według agencji Miel z czerwca 2016 r.). Średnio metr kwadratowy w Moskwie kosztuje 211,4 tys. Rubli. Powyżej średniej ceny tylko w CAO i CJSC, w innych obszarach są prawie o połowę niższe


36 z 80

Sklepy w Moskwie W centrum działają sieci „Alfabet smaku”


6,5 razy

więcej restauracji stanowi jednego mieszkańca centrum w porównaniu do przeciętnego Moskwy. W CAO jest 990 z 2400 moskiewskich restauracji (zgodnie z 2GIS)


40-75 000

rubli na miesiąc przyjmują większość mieszkańców Moskwy

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze
Skrzynie

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze

Usługa mikroblogowania przeprowadziła wczoraj IPO. Inwestorzy rzucili się na zakup papierów wartościowych, akcje wzrosły o 73%, a założyciele zmienili się w miliarderów. Chociaż rentowność firmy wciąż nie wchodzi w rachubę, Twitter spełnił wiele oczekiwań. Zakup mobilnej sieci reklamowej MoPub na krótko przed IPO i 70% przychodów z reklam z telefonu komórkowego zainspirowało przekonanie, że można skutecznie zarabiać na Twitterze.
Czytaj Więcej
„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety
Skrzynie

„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety

Jay PAPAZAN Keller Williams Realty Wiceprezes Gary KELLER Przedsiębiorca Porzuć długie listy rzeczy do zrobienia Zasada Pareto mówi, że niewielki procent przyczyn, zainwestowanych pieniędzy lub wysiłku jest odpowiedzialny za dużą część wyników, otrzymanych produktów lub wynagrodzenia. Niewielka część przyczyn powoduje lwia część konsekwencji.
Czytaj Więcej
„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem
Skrzynie

„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem

DOM PUBLIKACJI: Mann, Iwanow i Ferber, 2014 Pamiętaj o śmierci Jest jedna cecha, która odróżnia odnoszących sukcesy prezesów od przeciętnych - mogą się skoncentrować i dokonać właściwego wyboru, gdy wydaje się, że nie ma wyboru. Właśnie w tym momencie najbardziej chcesz się ukryć lub umrzeć, i decydujesz, którym jesteś CEO.
Czytaj Więcej