Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy bilet do kina

Serwis recenzji firmy „Flamp” specjalnie dla Life wokół dowiedział się, ile kin działa w Moskwie, jak są oceniane przez odwiedzających i na co mieszkańcy miasta zwracają uwagę w swoich recenzjach. Obecnie w Moskwie działa 200 kin, które działają, sądząc po szacunkach odwiedzających. Średnia ocena kin w Moskwie wynosi 4,25 na 5 punktów, tylko 9% widzów ocenia kina na 1 lub 2 punkty.

W ciągu ostatniego roku Moskale skrytykowały głównie wysokie ceny w negatywnych recenzjach - zarówno za bilety, jak i za jedzenie i przekąski w kawiarni w kinie. Inne popularne skargi to długie kolejki i niska jakość personelu. Jednak pozytywne oceny moskiewskich kin to znacznie więcej: najczęściej odwiedzający chwalą wygodne siedzenia i duże odległości między rzędami. Na przykład takich ocen jest wiele w kinie Pioneer. Na drugim miejscu pod względem liczby pozytywnych recenzji - wysokiej jakości dźwięk i obraz. Moskale są również zadowolone z niecodziennych wnętrz (na przykład w Słowiku na Krasnej Presnyi i w Five Stars na Paveletskaya) oraz dogodnej lokalizacji kin.

W życiu znalazło się najdroższy i najtańszy bilet do kina (wzięliśmy pod uwagę pełne bilety dla dorosłych, bez zniżek, które często otrzymują dzieci studentów i seniorów).

Najdroższy bilet do kina

6 000 rubli


bilet dla dorosłych na regularną sesję w czwartek, piątek i weekendy (17: 00-01: 30) w kinie „Moskwa”.

Za te pieniądze można odwiedzić kino designerskie z fotelami jak w klasie biznesowej samolotu, skorzystać z usług osobistego konsjerża, który jest gotowy zaoferować dodatkowy program rekreacyjny. Istnieje również 10% zniżki na menu w restauracji w kinie oraz możliwość wynajęcia prywatnego pokoju za dodatkową opłatą.

Ale tylko posiadacz karty klubowej może kupić bilet. Aby go sporządzić, musisz podpisać umowę i dokonać wpłaty w wysokości 50 tysięcy rubli.


Najdroższy bilet jest droższy niż najtańszy 60 razy

Obejrzyj wideo: Kupiłam mamie bilet do AUSTRALII! NIE MOGŁA UWIERZYĆ! Agnieszka Grzelak Vlog (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky
Weekend

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky

Koncerty Na zdjęciu: „Chleb” Posh Isolation / Ascetic House / Janushoved gablota Potrójna prezentacja kultowych duńskich marek - Posh Isolation, Ascetic House i Janushoved - odbędzie się jako duża impreza. Gwiazdy wieczoru Lust For Youth wystąpią w zaktualizowanym składzie: miejsce Loke Rabek, który zagra w chorwackim Amorze, zajął Soho Rezanejad.
Czytaj Więcej
Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń
Weekend

Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń

PIĄTEK 24 października Pochmurny dzień: −3 Noc: −7 SOBOTA 25 października Pochmurny dzień: −2 Noc: −5 NIEDZIELA 26 października Pochmurno z polanami Dzień: 0 Noc: −5 24 października, piątek 19:30 Pokaz filmu „Sergey Kuryokhin” B W ramach nowego projektu wystawienniczego „Performance in Russia: Cartography of History” w „Garażu” zaplanowano program edukacyjny na temat wpływu performance na sztukę rosyjską.
Czytaj Więcej
Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio
Weekend

Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio

Wystawa „Historia niepisanego malarstwa” Kiedy: 7 maja - 24 lipca Gdzie: Foyer of the Hermitage Theatre (32 Palace Embankment) Koszt: 400 rubli W 1946 r. Rosyjski awangardowy artysta Vladimir Sterligov rozpoczął prace nad obrazem o odbudowie Ermitażu po wojnie. Ale nie dokończył go: dwa lata później rozpoczęła się „sprawa Leningradzka”, sytuacja polityczna stała się napięta, a wyczyn mieszkańców Leningradu uznano za ideologicznie zły.
Czytaj Więcej