Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy salon kosmetyczny

W Moskwie jest około 2 tysięcy salonów kosmetycznych. Życie wokół studiowało propozycje akademii, studiów i centrów urody, zakładów fryzjerskich i ekonomicznych fryzjerów i znalazło najwyższe i najniższe ceny za manicure, fryzury dla kobiet i mężczyzn.

W rzeczywistości manicure i fryzury można wykonywać za darmo - w miejscach, w których studiują początkujący mistrzowie. Na przykład w centrum szkoleniowym OPI Verbena wszyscy są zaproszeni na bezpłatny manicure i pedicure. Modelki szukają szkoły stylistów „Persona” - studenci kursów podstawowych wykonują bezpłatne proste fryzury i kolory, wystarczy zapłacić za materiały eksploatacyjne. Specjalne promocje pasują również do salonów kosmetycznych, w których można uzyskać bezpłatną fryzurę od fryzjera lub asystenta stażysty.

Życie wokół postanowiło dowiedzieć się, jaka jest najwyższa i najniższa cena za zabiegi w salonach kosmetycznych. Jednocześnie nie wzięliśmy pod uwagę ofert bezpłatnych usług od studentów różnych kursów, a także mistrzów biorących w domu.

Manicure

(klasyczny, niepowlekany)

Najniższa cena

149 rubli


Wytnij manicure z podstawową powłoką w jednej warstwie i nawilżając naskórek olejem (kolejne 10 rubli zostanie poproszony o ręcznik) w federalnym łańcuchu salonów kosmetycznych „Barber”. Rubel jest droższy niż europejski manicure w sieci „Salon fryzjerski nr 3” oraz w sieci salonów „Orange Paradise”.

Strzyżenie kobiet

(bez późniejszej instalacji)

Najniższa cena

110 rubli


Modelowa fryzura na krótkie włosy w „Hair Salon nr 3”. Posiadacze długich włosów będą musieli zapłacić 150 rubli.

Strzyżenie męskie

Najniższa cena

60 rubli


Strzyżenie męskie pod maszyną w „Salonie fryzjerskim nr 3” lub strzyżenie nagie w ekonomicznym fryzjerze na ulicy Klyazminskaya.

Obejrzyj wideo: MAKIJAŻ TANIO KONTRA DROGO . KLATEX (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej