Liczby pierwsze

Najtańszy i najdroższy bilet do teatru

We wrześniu i październiku 170 teatrów w Moskwie rozpoczyna sezon znanymi produkcjami i premierami w repertuarze. Ceny biletów, w zależności od teatru, spektaklu i wybranego miejsca, różnią się dziesiątki razy. Życie wokół znalazło najtańsze i najdroższe bilety.

Najniższa cena

100 rubli


Ile kosztuje bilet na prawą lub lewą stronę balkonu do sztuki „Wiele hałasu o nic” w A.S. Pushkin Theatre 30 grudnia. Nadal możesz przejść do spektaklu solowego „Modlitwa za przystań” w teatrze „Szkoła sztuki dramatycznej” - każde miejsce w hali kosztuje 100 rubli.

Za tę cenę można obejrzeć kilka występów dla dzieci: Mały garbaty koń w Moskiewskim Teatrze Artystycznym Czechowa, Kopciuszek w Szkole Sztuki Współczesnej, Kot w Butach w Teatrze Wachtangowa i prawie wszystkie występy dzieci w repertuarze Teatru Natalii Sats i Teatru Moskiewskiego młody widz. Będziesz musiał usiąść w ostatnich rzędach na balkonie lub na składanych krzesłach.

Za 200 rubli jest o wiele więcej ofert: za te pieniądze można kupić bilety na niektóre przedstawienia w Teatrze Małym, Warsztacie Piotra Fomenko, teatrze przy Bramie Nikitsky'ego i Teatrze Yermolova.

Jak zaoszczędzić na pójściu do teatru

Uczniom i seniorom najłatwiej jest zostać uczniami teatru. Wiele teatrów - na przykład Sovremennik, Teatr Satyry, Lenkom, RAMT, Teatr Et Cetera i inne - jest gotowych rozpocząć je za darmo, za symboliczne 50-100 rubli lub z 50% rabatem na poszczególne spektakle.

Chodzenie do teatru często i niedrogo jest możliwe bez trudności, jeśli wyznaczysz sobie taki cel. Częstym sposobem jest dotarcie na początek spektaklu i oczekiwanie na bilety wstępu. Nie możesz ich kupić z wyprzedzeniem, więc nie jest to zbyt niezawodne i będziesz musiał usiąść na bocznych krzesłach lub pustych miejscach. Ale możesz oglądać występy przynajmniej codziennie: bilety są bardzo tanie. Nadal możesz kupić kupon rabatowy: wybór produkcji w takich ofertach jest bardzo ograniczony, ale zaoszczędzone pieniądze wystarczą na kolejną wycieczkę do teatru. Aby dostać się na głośną premierę i nie popsuć się, musisz monitorować rozpoczęcie sprzedaży i mieć czas na zakup niezbędnych biletów, jak tylko rezerwacja się otworzy. W wielu teatrach zawsze można znaleźć niedrogie bilety, ale trzeba będzie obejrzeć występ z ostatnich rzędów balkonu.

Obejrzyj wideo: JAK PODZIWIAĆ ELITY (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje
Liczby pierwsze

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje

Yandex.Money przeanalizował płatności Uralu w kasach kolejowych i lotniczych, biurach podróży, witrynach rezerwacji hoteli, wycieczkach i innych witrynach oraz dowiedział się, ile mieszkańcy Jekaterynburga, Niżnego Tagila i okolicznych miast spędzili na letnich wycieczkach po Rosji i za granicą. Okazało się, że w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 r. Mieszkańcy regionu wydali na podróże 5,5 razy więcej pieniędzy niż latem 2016 r.
Czytaj Więcej
Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?
Liczby pierwsze

Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?

Według usługi mianowania lekarza DocDoc większość Moskali jest zapisywana do prywatnych klinik w Centralnym Okręgu Administracyjnym, a następnie Południowo-Zachodni Okręg Administracyjny, Północny Okręg Administracyjny i Południowo-Wschodni Okręg Administracyjny. Najbardziej pożądane są usługi otolaryngologów, dermatologów i ginekologów. Na prośbę Life wokół DocDoc obliczył średni koszt płatnej wizyty u specjalisty.
Czytaj Więcej
Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu

8 listopada Jekaterynburg rozpoczął sprzedaż ograniczonej kolekcji rynku masowego H&M i marki Moschino. W ciągu dwóch godzin od rozpoczęcia sprzedaży goście wykupili wszystkie dostępne zapasy koszulek, bluz i czapek do współpracy, a przed lunchem rzeczy trafiły do ​​Avito i innych usług sprzedaży. Życie wokół Jekaterynburga porównuje ceny prezentowane na oficjalnej stronie H&M z ofertami dealerów.
Czytaj Więcej