Liczby pierwsze

Co wyda budżet Moskwy

W ubiegłym tygodniu moskiewska Duma przyjęła budżet miasta na lata 2017-2019. Tak więc w przyszłym roku dochody budżetowe powinny wynieść 1,758 bilionów rubli. Większość z nich (1,5 biliona) to podatki, w tym 787 miliardów rubli z podatków od dochodów obywateli i 526 miliardów przychodów od firm. Koszty osiągnęły 1.939 bilionów rubli. Z tego 307 miliardów powinno zostać przeznaczone na transport, 302 miliardy - na mieszkania i usługi komunalne, 325,5 miliarda - na emerytury, świadczenia społeczne i inne wydatki w dziedzinie polityki społecznej, 190 miliardów - na opiekę zdrowotną, 69,8 miliarda rubli - na kulturę i 283,3 mld na edukację. Życie wokół dokładnie przestudiowało nowy budżet i dowiedziało się, na co, między innymi, władze Moskwy zamierzają wydać pieniądze.

34,9

miliard rubli - poprawa ulic i miejskich przestrzeni publicznych w ramach programu My Street


5,6

miliard rubli - przygotowanie i przeprowadzenie Pucharu Konfederacji FIFA 2017 i Pucharu Świata FIFA 2018


2

miliard rubli - zapewnianie wsparcia informacyjnego i działań analitycznych w dziedzinie mediów


1,1

miliard rubli - reklama zewnętrzna oraz projekt reklamowy i informacyjny miasta


157

miliard rubli - rozwój linii metra


102,5

milion rubli - organizowanie zawodów Klubu Wesołych i bystrych Puchar Burmistrza Moskwy


Obejrzyj wideo: Budżet Polski na 2019 rok z maksymalnym deficytem w wysokości 28,5 mld (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje
Liczby pierwsze

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje

Yandex.Money przeanalizował płatności Uralu w kasach kolejowych i lotniczych, biurach podróży, witrynach rezerwacji hoteli, wycieczkach i innych witrynach oraz dowiedział się, ile mieszkańcy Jekaterynburga, Niżnego Tagila i okolicznych miast spędzili na letnich wycieczkach po Rosji i za granicą. Okazało się, że w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 r. Mieszkańcy regionu wydali na podróże 5,5 razy więcej pieniędzy niż latem 2016 r.
Czytaj Więcej
Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?
Liczby pierwsze

Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?

Według usługi mianowania lekarza DocDoc większość Moskali jest zapisywana do prywatnych klinik w Centralnym Okręgu Administracyjnym, a następnie Południowo-Zachodni Okręg Administracyjny, Północny Okręg Administracyjny i Południowo-Wschodni Okręg Administracyjny. Najbardziej pożądane są usługi otolaryngologów, dermatologów i ginekologów. Na prośbę Life wokół DocDoc obliczył średni koszt płatnej wizyty u specjalisty.
Czytaj Więcej
Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu

8 listopada Jekaterynburg rozpoczął sprzedaż ograniczonej kolekcji rynku masowego H&M i marki Moschino. W ciągu dwóch godzin od rozpoczęcia sprzedaży goście wykupili wszystkie dostępne zapasy koszulek, bluz i czapek do współpracy, a przed lunchem rzeczy trafiły do ​​Avito i innych usług sprzedaży. Życie wokół Jekaterynburga porównuje ceny prezentowane na oficjalnej stronie H&M z ofertami dealerów.
Czytaj Więcej