Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger

Fast food stanowi do 15% rosyjskiego rynku usług gastronomicznych. Jednocześnie pierwszą linią na liście najpopularniejszych pozycji w restauracjach typu fast food od dawna jest burger. Według badania RBC sieć placówek oferujących hamburgery, jedyne w branży gastronomicznej, szybko rozwija się w czasie kryzysu. Burgery w średnim segmencie cenowym również mają się całkiem dobrze: na przykład we wrześniu otwarto restaurację Black Star Burger, linię rozciągającą się po całym Arbacie, pojawiło się kilka nowych lokali # Farsh z Arkadego Nowikowa, pod koniec roku Burger Heroes otworzył siódmy punkt swojej sieci . Życie wokół postanowiło dowiedzieć się, ile najdroższego i najtańszego burgera można znaleźć w Moskwie.

Najtańszy burger

47 rubli to hamburger w Burger King. Składa się z bułek, steku, kiszonego ogórka, musztardy i keczupu. Rubel jest droższy niż hamburger w McDonald's - oprócz tych składników dodaje się tutaj cebulę, a bułka nie jest prosta, ale karmelizowana.

Hamburger King hamburger za 47 rubli

Najdroższy burger

1190 rubli w sieci steków Goodmana jest klasyczny marmurkowy burger wołowy z krabem. Możesz dodać smażony boczek (150 rubli), smażone jajka z jednego jajka, 30 gramów cheddaru lub krążków cebuli (dowolny składnik na 100 rubli) do głównych składników.

Marmurkowaty burger wołowy z krabem w Goodman za 1 190 rubli

Trochę tańszy „Bison-burger” od instytucji o tej samej nazwie z kotletem z wybranych wołowiny, serów cheddar i gruyere, chipsów cebulowych, dwóch charakterystycznych sosów i słodkiej cebuli. Jego wartość to1110 rubli.

20 rubli mniej w restauracji Chicago Prime Steakhouse jest kalifornijski burger z amerykańskim serem, grillowanym ananasem, guacamole i jalapenos oraz niebieski cheeseburger z bekonem i przyprawami kreolskimi.

Teraz najdroższe hamburgery kosztuje nie więcej niż 1500 rubli, ale latem w Moskwie można było znaleźć burger za 3700. Hamburger Gold Palazzo był serwowany w restauracji Palazzo Ducale na Patriarch Ponds. Pomiędzy dwiema pszennymi bułeczkami znajdowała się czarna wołowina angus, foie gras, czarna trufla, jaja przepiórcze, włoskie sery, sałata, sos truflowy i jadalne złoto. Później burger został usunięty ze sprzedaży.

Burger z Palazzo Ducale za 3 700 rubli

Najdroższy burger jest 25,3 razy droższy niż najtańszy.

Obejrzyj wideo: NAJTAŃSZY VS NAJDROŻSZY BURGER - DROGIE VS TANIE TEST (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie
Skrzynie

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie

Nicholas Carr: Papierowa książka kontratakuje Pogłoski o śmierci papierowych książek są bardzo przesadzone - tym razem dowodzą tego pomysłu liczbami w rękach. Nicholas Carr, autor książki The Shallows: What Internet robi na nasze mózgi, cytuje badanie wykazujące, że w 2012 r. Sześciu na dziesięciu Amerykanów wykazywało brak zainteresowania pozyskaniem czytelnika.
Czytaj Więcej
Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia
Skrzynie

Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia

Nikolay Durov: Relacje byłego rzecznika VKontakte Vladislava Tsyplukhina z bratem Kremla założyciela VKontakte Pavlem Durovem Nikolayem na jego stronie w mediach społecznościowych, komentując publikację w VKontakte na temat współpracy VKontakte z Vladislavem Surkovem, zasugerował, że poprzedni rzecznik spółki Vladislav Tsyplukhin mógł prywatnie współpracować z Kremlem.
Czytaj Więcej
„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki
Skrzynie

„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki

Dmitry SOKOLOV-MITRICH Zastępca redaktora naczelnego czasopisma „Russian Reporter” stał się centrum władzy Czy wiesz, jak rodzi się tajfun? Jest punkt wirowy, a następnie ziarnko piasku na ziarnko piasku, kropla na kroplę, zamienia się w huragan wielkiego podnoszenia. Oto typowa historia o tym, jak pierwsze strzały pojawiły się w przyszłym imperium poszukiwań, jak stwierdziła Ilya Segalovich: „Jeden chłopiec pracował w Akapit i miał bezdomnego przyjaciela, Wołodię Iwanow.
Czytaj Więcej