Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży. Miesiąc temu pisaliśmy już o najdroższym i najtańszym burgerze w Moskwie. A teraz powiemy wam, jak się sprawy mają w Petersburgu.

Najtańszy burger

Nie było tu niespodzianek: podobnie jak w Moskwie najtańsze burgery oferowane są w międzynarodowych sieciach fast food. 47 GUMY to hamburger w Burger King. Składa się z bułki, steku, marynowanego ogórka, musztardy i keczupu. Rubel jest droższy niż hamburger w McDonald's, oprócz powyższych składników dodaje się tutaj cebulę, a bułka nie jest prosta, ale karmelizowana.65 RUBLES - cena hamburgera w fińskiej sieci Hesburger, która oprócz wszystkich powyższych obejmuje również charakterystyczny sos.

Hamburger w Burger King - 47 rubli

Jeśli chodzi o lokalne zakłady, od nich zaczyna się koszt burgera200–300 rubli. W tej cenie burgery można znaleźć na przykład w Bureau, Burger Lab, City Grill Express i Ketch Up Burgers.

Najdroższy burger

1 490 RUBLES w sieci Butcher Shop jest burger Champion. Co ciekawe, w jego składzie nie ma ani kraba, ani trufli, ani foie gras, ani żadnych innych produktów premium. Cena jest wyjaśniona tylko wielkością: składa się z sześciu kotletów marmurkowej wołowiny, sześciu warstw sera, boczku i sosów. Całkowita waga potrawy to ponad kilogram, a to nie jest limit: nawet 10 kilogramów burgerów można ugotować (a czasem nawet ugotować) na zamówienie w sklepie mięsnym.

Burger „Champion” w „Sklepie mięsnym” - 1 490 rubli

Jeśli nie weźmiesz pod uwagę burgera Champion, który być może bardziej słusznie przypisuje się temu ekstremalnej rozrywce niż jedzenie, najdroższy będzie burger Rossini z restauracji mięsnej Casa del Meat z marmurkową wołowiną, foie gras, olej truflowy i warzywa. Został wprowadzony do menu kilka lat temu jako eksperyment, ale ku zaskoczeniu restauratorów danie stało się popularne wśród odwiedzających. Koszt takiego burgera to 1 280 RUBLES.

Burger „Rossini” w „Casa del Meat” - 1 280 rubli

Drogie hamburgery serwowane są również w restauracji Stroganoff Steakhouse. Signature Burger 990 RUBLES gotowane z czarną bułką, warzywami i serem. Jego wysoka cena wynika z faktu, że kotlet jest wykonany z mięsa jelenia - dzikiego zwierzęcia parzystokopytnego z rodziny jeleni, które jest dostarczane w ograniczonych ilościach do restauracji z terytorium Ałtaju.

Maral Burger mięsny w steakhouse Stroganoff - 990 rubli

Najdroższy burger jest 31,7 razy droższy niż najtańszy.


UPD: Po opublikowaniu artykułu Życie wokół czytelników poinformowało, że w Petersburgu jest też droższy burger o wartości 1500 rubli. Podawany jest w Wave Cafe na Apraksin Lane. Przepraszam

Obejrzyj wideo: NAJTAŃSZY VS NAJDROŻSZY BURGER - DROGIE VS TANIE TEST (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej