Ciekawe

Puchar Konfederacji - 2017: jak to działa w Soczi

W rosyjskim kurorcie odbywają się cztery spotkania Pucharu Konfederacji FIFA - podobnie jak pozostałe trzy miasta: Moskwa, Petersburg i Kazań. Niemiecka drużyna może zorganizować maksymalną liczbę meczów w ramach KK-2017 na stadionie Fisht w Soczi.

W oczekiwaniu na turniej miasto było najpierw puste, a potem pełne fanów. Zaostrzone zasady rejestracji tymczasowo wyciskały nierezydentów z ośrodka. Ograniczenia w transporcie osobistym z innych regionów zostały wprowadzone przy wejściu do Parku Olimpijskiego.

Podobnie jak podczas innych dużych zawodów, platforma kolejowa wioski olimpijskiej zamyka się. Przed „Olympic Park” uważany jest nawet za zbyteczny w organizacji ruchu pasażerskiego. Chociaż, aby objąć obszar wioski olimpijskiej, minibusy miejskie specjalnie tworzą tutaj koło. Ale w czasach wielkich sportów w kurorcie paradoksy logistyczne Soczi zostały przyćmione przez komunizm transportowy.

Bezpłatne pociągi elektryczne i autobusy mają za zadanie rozjaśnić godzinną wycieczkę kibica na przedmieścia olimpijskie. Bilet na wygodną „Jaskółkę” jest wydawany po okazaniu paszportu kibica i biletu na stadion na dzisiaj. Autobus wymaga takiej samej lub akredytacji na puchar, ale w rzeczywistości można dostać się do Fisht bez żadnych formalności. Innym razem pociąg Soczi-Olimpark kosztuje 167 rubli.

Specyficzna lokalizacja stadionu zachęca do nie zaniedbywania ciepłych ubrań, nawet w lecie. W ciągu dnia upał, wieczorem na górnych poziomach areny idzie toniczny chłód. Konstrukcja kopuły naturalnie poprawia akustykę, powodując nadmierny dźwięk z głośników górnych. Zaletą stadionu południowego jest doskonały widok pola ze wszystkich miejsc dla widzów oraz kolor otaczającego otoczenia.

28 605

PUBLICZNOŚĆ odwiedził pierwszy mecz Pucharu Konfederacji 2017 w Australii i Niemczech w Soczi


447 443

CZŁOWIEK stanowi ludność kurortu Soczi


39 000

PUBLICZNOŚĆ odwiedził pierwszy mecz piłki nożnej na Fisht Arena, w którym spotkały się reprezentacje Rosji i Belgii


75

Centymetry w całkowitej długości, szerokości i wysokości - wielkość dopuszczalnego bagażu podręcznego, który można przewieźć na stadion


960

RUBKI cena najtańszego biletu na mecze Pucharu Konfederacji w Federacji Rosyjskiej

Obejrzyj wideo: Puchar Konfederacji na (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Mind Games: 5 książek o kultywowaniu geniuszu
Chmura wiedzy

Mind Games: 5 książek o kultywowaniu geniuszu

„Genius: The Natural History of Creativity” Brytyjski naukowiec Hans Eisenck, autor testu IQ, balansuje na granicy psychopatologicznych cech twórczych osób i geniuszy. Hans przeprowadził wiele badań i doszedł do pewnych wniosków. Po pierwsze, tylko w 15% przypadków genialność wiąże się ze zmianami fizjologicznymi.
Czytaj Więcej