Ciekawe

Puchar Konfederacji - 2017: jak to działa w Soczi

W rosyjskim kurorcie odbywają się cztery spotkania Pucharu Konfederacji FIFA - podobnie jak pozostałe trzy miasta: Moskwa, Petersburg i Kazań. Niemiecka drużyna może zorganizować maksymalną liczbę meczów w ramach KK-2017 na stadionie Fisht w Soczi.

W oczekiwaniu na turniej miasto było najpierw puste, a potem pełne fanów. Zaostrzone zasady rejestracji tymczasowo wyciskały nierezydentów z ośrodka. Ograniczenia w transporcie osobistym z innych regionów zostały wprowadzone przy wejściu do Parku Olimpijskiego.

Podobnie jak podczas innych dużych zawodów, platforma kolejowa wioski olimpijskiej zamyka się. Przed „Olympic Park” uważany jest nawet za zbyteczny w organizacji ruchu pasażerskiego. Chociaż, aby objąć obszar wioski olimpijskiej, minibusy miejskie specjalnie tworzą tutaj koło. Ale w czasach wielkich sportów w kurorcie paradoksy logistyczne Soczi zostały przyćmione przez komunizm transportowy.

Bezpłatne pociągi elektryczne i autobusy mają za zadanie rozjaśnić godzinną wycieczkę kibica na przedmieścia olimpijskie. Bilet na wygodną „Jaskółkę” jest wydawany po okazaniu paszportu kibica i biletu na stadion na dzisiaj. Autobus wymaga takiej samej lub akredytacji na puchar, ale w rzeczywistości można dostać się do Fisht bez żadnych formalności. Innym razem pociąg Soczi-Olimpark kosztuje 167 rubli.

Specyficzna lokalizacja stadionu zachęca do nie zaniedbywania ciepłych ubrań, nawet w lecie. W ciągu dnia upał, wieczorem na górnych poziomach areny idzie toniczny chłód. Konstrukcja kopuły naturalnie poprawia akustykę, powodując nadmierny dźwięk z głośników górnych. Zaletą stadionu południowego jest doskonały widok pola ze wszystkich miejsc dla widzów oraz kolor otaczającego otoczenia.

28 605

PUBLICZNOŚĆ odwiedził pierwszy mecz Pucharu Konfederacji 2017 w Australii i Niemczech w Soczi


447 443

CZŁOWIEK stanowi ludność kurortu Soczi


39 000

PUBLICZNOŚĆ odwiedził pierwszy mecz piłki nożnej na Fisht Arena, w którym spotkały się reprezentacje Rosji i Belgii


75

Centymetry w całkowitej długości, szerokości i wysokości - wielkość dopuszczalnego bagażu podręcznego, który można przewieźć na stadion


960

RUBKI cena najtańszego biletu na mecze Pucharu Konfederacji w Federacji Rosyjskiej

Obejrzyj wideo: Puchar Konfederacji na (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zaimponuj stacja kawy otwarta na Furshtatskaya
Ciekawe

Zaimponuj stacja kawy otwarta na Furshtatskaya

Na Furtshatskaya 8 w amerykańskim sklepie obuwniczym The Bootleggers otwarto mini-kawiarnię specjalizującą się w alternatywnych metodach parzenia. Twórcami Impress są barista Andrei Tereshkov i Nikolai Danyushkin, którzy pracowali w miejskich instytucjach, a następnie zaprezentowali pop-up cafe o tej samej nazwie podczas Restaurant Day ubiegłego lata.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: The Kooples in Tsvetnoy
Ciekawe

Nowa lokalizacja: The Kooples in Tsvetnoy

Pomimo skromnego materiału, nowe miejsca w Tsvetnoy otwierają się z godną pozazdroszczenia stałością, a jeśli co sekundę z poprzednich nowych rogów otwierała się platforma przedmiotów, to zespół domu towarowego jest odpowiedzialny za sprowadzenie Francuzów do The Kooples. Życie wokół odwiedzało róg, który zarobił wczoraj podczas Fashion's Night Out na trzecim piętrze Tsvetnoy.
Czytaj Więcej
Co robić w Petersburgu wieczorem 30 czerwca
Ciekawe

Co robić w Petersburgu wieczorem 30 czerwca

W czwartkowy wieczór, 30 czerwca, w Petersburgu odbędzie się kilka koncertów, pokazów filmowych i prezentacji. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Muzyka OQJAV WHO: Dobry i ironiczny rosyjski zespół występuje na dachu Mod. Lokalizacja: Mod (nabrzeże kanału Griboedov, 7) Czas: 19:00 Koszt: 800 rubli Kino „Romeo i Julia” Co: „Klasyczne” dla rosyjskiej adaptacji filmowej tragedii szekspirowskiej z 17-letnim Romeo i 15-letnią Julią.
Czytaj Więcej
Pierwsze osoby: jak wybrać kelnerów w restauracji „In the Dark?!”
Ciekawe

Pierwsze osoby: jak wybrać kelnerów w restauracji „In the Dark?!”

Obsługa w restauracjach i tych, którzy obsługują, jest nie mniej dyskutowanym tematem niż jakość jedzenia, cena czy wnętrze. W Moskwie kelnerzy często pracują jako studenci i ogólnie wszyscy, którzy muszą. W tym czasie kelnerzy w innych krajach spotykają się po pięćdziesiątce, dumnie mówiąc im, że ich praca jest ważna i że można ją poświęcić na całe życie.
Czytaj Więcej