Ciekawe

Puchar Konfederacji - 2017: jak to działa w Soczi

W rosyjskim kurorcie odbywają się cztery spotkania Pucharu Konfederacji FIFA - podobnie jak pozostałe trzy miasta: Moskwa, Petersburg i Kazań. Niemiecka drużyna może zorganizować maksymalną liczbę meczów w ramach KK-2017 na stadionie Fisht w Soczi.

W oczekiwaniu na turniej miasto było najpierw puste, a potem pełne fanów. Zaostrzone zasady rejestracji tymczasowo wyciskały nierezydentów z ośrodka. Ograniczenia w transporcie osobistym z innych regionów zostały wprowadzone przy wejściu do Parku Olimpijskiego.

Podobnie jak podczas innych dużych zawodów, platforma kolejowa wioski olimpijskiej zamyka się. Przed „Olympic Park” uważany jest nawet za zbyteczny w organizacji ruchu pasażerskiego. Chociaż, aby objąć obszar wioski olimpijskiej, minibusy miejskie specjalnie tworzą tutaj koło. Ale w czasach wielkich sportów w kurorcie paradoksy logistyczne Soczi zostały przyćmione przez komunizm transportowy.

Bezpłatne pociągi elektryczne i autobusy mają za zadanie rozjaśnić godzinną wycieczkę kibica na przedmieścia olimpijskie. Bilet na wygodną „Jaskółkę” jest wydawany po okazaniu paszportu kibica i biletu na stadion na dzisiaj. Autobus wymaga takiej samej lub akredytacji na puchar, ale w rzeczywistości można dostać się do Fisht bez żadnych formalności. Innym razem pociąg Soczi-Olimpark kosztuje 167 rubli.

Specyficzna lokalizacja stadionu zachęca do nie zaniedbywania ciepłych ubrań, nawet w lecie. W ciągu dnia upał, wieczorem na górnych poziomach areny idzie toniczny chłód. Konstrukcja kopuły naturalnie poprawia akustykę, powodując nadmierny dźwięk z głośników górnych. Zaletą stadionu południowego jest doskonały widok pola ze wszystkich miejsc dla widzów oraz kolor otaczającego otoczenia.

28 605

PUBLICZNOŚĆ odwiedził pierwszy mecz Pucharu Konfederacji 2017 w Australii i Niemczech w Soczi


447 443

CZŁOWIEK stanowi ludność kurortu Soczi


39 000

PUBLICZNOŚĆ odwiedził pierwszy mecz piłki nożnej na Fisht Arena, w którym spotkały się reprezentacje Rosji i Belgii


75

Centymetry w całkowitej długości, szerokości i wysokości - wielkość dopuszczalnego bagażu podręcznego, który można przewieźć na stadion


960

RUBKI cena najtańszego biletu na mecze Pucharu Konfederacji w Federacji Rosyjskiej

Obejrzyj wideo: Puchar Konfederacji na (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Otwarcie „Marshak”, festiwalu „Player” i „First Snow”
Ciekawe

Otwarcie „Marshak”, festiwalu „Player” i „First Snow”

Otwarcie książki dla dzieci „Marshak” Wiek: 0+ Kiedy: 18 listopada, 14: 00-20: 00 Gdzie: Kazarmenny Lane, 4, s. 3 W sobotę niezależny projekt książki dla dzieci „Marshak”, założony przez młodych rodziców, otwiera sklep. Główną ideą twórców projektu jest stworzenie miejsca, w którym nie będzie przypadkowych książek, w którym można je wybierać na żywo, przeglądając i oglądając ilustracje: Ad Marginem, Zangavar, Bumkniga, Rare Bird, Career Press, Art Volkhonka, Publishing Project A and B, Scooter, Polyandria i inni.
Czytaj Więcej
Pierwszy hackaton dziennikarski odbędzie się w Petersburgu
Ciekawe

Pierwszy hackaton dziennikarski odbędzie się w Petersburgu

22-23 kwietnia, pierwszy rosyjski hackaton dziennikarski JourHack odbędzie się w Wyższej Szkole Dziennikarstwa i Komunikacji Masowej Uniwersytetu Państwowego w Petersburgu. Hackathon poświęcony jest dziennikarstwu dużych zbiorów danych, ich wyszukiwaniu i analizie, przetwarzaniu i przygotowaniu dużego artykułu lub dochodzenia. Udział w nim mogą wziąć przedstawiciele mediów, młodzi dziennikarze, projektanci, programiści i inni specjaliści.
Czytaj Więcej
Na ulicy Tverskaya otwarto studio kulinarne „Teahouses No. 1” o nazwie Live Kitchen
Ciekawe

Na ulicy Tverskaya otwarto studio kulinarne „Teahouses No. 1” o nazwie Live Kitchen

W restauracji kuchni orientalnej i panazjatyckiej „Chaykhona nr 1” przy ulicy Tverskaya powstało studio kulinarne Live Kitchen. O tym życiu wokół opowiedzieli właściciele instytucji. W ramach warsztatów, składających się z dziewięciu stref roboczych, odbędą się kursy mistrzowskie prowadzone przez szefa marki „Dom herbaciany nr 1” Siergieja Suschenko i szefa kuchni marki panazjatyckiego reżysera Aleksandra Stachajewa, a także pokazy gotowania i walki kucharskie.
Czytaj Więcej
Czwarta cukiernia Bizet została otwarta w Caravan
Ciekawe

Czwarta cukiernia Bizet została otwarta w Caravan

Pod koniec stycznia w Caravan została uruchomiona czwarta sieć cukiernicza Bizet. Wcześniej cukiernie te otwierano w Żukowskim, 41, Mokhovaya, 46 i Pochtamtskaya, 1. Menu nowego Bizet jest ułożone w taki sam sposób, jak w innych kawiarniach: cukiernia, piekarnia i kuchnia europejska. W cukierni - około 60 rodzajów ciast i słodyczy za 90-320 rubli.
Czytaj Więcej