Liczby pierwsze

Które uniwersytety przyjmują kandydatów z Jekaterynburga

Yandex przeanalizował wyszukiwane hasła wnioskodawców z Jekaterynburga i opracował ranking popularności dla lokalnych uniwersytetów i uniwersytetów z innych miast. Użytkownicy z Jekaterynburga najczęściej szukają swoich instytucji edukacyjnych: częściej niż cztery uniwersytety z jakiegokolwiek innego miasta szukają czterech dużych uniwersytetów Ural.

Uniwersytety w Jekaterynburgu są popularne w całej Rosji. Stanowią one około 3% wszystkich wyszukiwań związanych z rosyjskimi uniwersytetami. Najczęściej instytucje edukacyjne w stolicy Uralu są zainteresowane użytkownikami z Perwouralska, Niżnego Tagila i Kamenska-Uralskiego.

Gdzie udadzą się kandydaci z Jekaterynburga

Wśród uniwersytetów z innych miast, lokalni RANEPA, Tiumeński Uniwersytet Przemysłowy i South Ural State University w Czelabińsku są popularni wśród lokalnych kandydatów. Ponadto lista obejmuje Moskiewski Uniwersytet Państwowy.

35 000

wyszukiwane hasła

Akademia Rosyjska Gospodarka narodowa i administracja publiczna pod prezydentem Federacji Rosyjskiej (Moskwa)

16 000

wyszukiwane hasła

Tiumeń Przemysłowy Uniwersytet (Tiumeń)


14 000

wyszukiwane hasła

South Ural State Uniwersytet (Czelabińsk)

12 000

wyszukiwane hasła

Państwo moskiewskie Uniwersytet Łomonosowa (Moskwa)


10 000

wyszukiwane hasła

Państwo Perm National Research University (Perm)

Które uniwersytety z Jekaterynburga prowadzą w rankingu

Ranking popularności wyszukiwania uniwersytetów Yandex obejmuje 264 uniwersytety z krajowej oceny rosyjskich uniwersytetów opublikowanej przez Interfax wczesnym latem. Najpopularniejszym uniwersytetem z Jekaterynburga był Uralski Uniwersytet Federalny im. Jelcyna - zajął siódme miejsce. W sumie lista obejmuje sześć uniwersytetów w Jekaterynburgu.

7

miejsce w rankingu

Uralski Uniwersytet Federalny nazwany na cześć Borisa Jelcyna

52

miejsce w rankingu

Ural State Uniwersytet Ekonomiczny


98

miejsce w rankingu

Ural State uniwersytet prawniczy

127

miejsce w rankingu

Ural State uniwersytet górniczy


215

miejsce w rankingu

Ural State uniwersytet rolniczy

244

miejsce w rankingu

Ural State Uniwersytet Architektury i Sztuki

Według badań Federalny Uniwersytet Uralski w Jekaterynburgu i nie tylko został przeszukany 384 tysiące razy, Ural State Economic University - 145 tysięcy razy, Law Academy - 72 tysiące razy, Mining University - 67 tysięcy razy, Ural Agricultural University - 31 tysięcy razy.

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Syfony, radiola i masło orzechowe: Jak działa sklep „pchli targ” w Irkucku
Biznesmenów

Syfony, radiola i masło orzechowe: Jak działa sklep „pchli targ” w Irkucku

„Twoja półka” to przestrzeń, która łączy ręcznie robioną galerię, sklep z antykami i pchli targ: to słowo nie jest nieśmiałe, przechodząc do szyldu i wspierając najlepsze tradycje europejskich pchli targ. Właściciel sieci Irkuck Nikita Chibiskov powiedział Life wokół, skąd pochodzą towary i klienci, dlaczego taka przestrzeń nie jest możliwa w Internecie i co kupuje większość mężczyzn i turystów.
Czytaj Więcej
Jak Busfor zmienia rynek autobusów
Biznesmenów

Jak Busfor zmienia rynek autobusów

„100 rubli za bilet autobusowy Busfor między Petersburgiem a Moskwą” - wygląda na to, że wszyscy napisali o tym wiadomości (i nie byliśmy wyjątkiem). Chociaż wszystko oczywiście nie jest do końca prawdą: tak, koszt to naprawdę 100 rubli, ale są tylko cztery bilety na każdy autobus. I sztuczki na tym się nie kończą: kampania rozpoczyna się w wyznaczonym czasie (albo o 10:00, a potem o 21:30), bilety są sprzedawane jeden po drugim i trzeba za nie zapłacić w 15 minut.
Czytaj Więcej
Pościg: jak Lamoda walczy o kupującego
Biznesmenów

Pościg: jak Lamoda walczy o kupującego

Pozostawienie bez zakupu w sklepie internetowym Lamoda nie jest takie proste. Rzecz na stronie, którą odwiedził potencjalny nabywca, wyprzedzi go w reklamach w przeglądarce i biuletynach ze zniżkami. Kilka wiadomości e-mail z różnymi promocjami, osobistymi ofertami i kodami promocyjnymi może pochodzić z Lamody dziennie, a oglądany produkt pojawia się na stronach e-mail, na Facebooku i Instagramie.
Czytaj Więcej