Liczby pierwsze

O ile bardziej opłacalne jest latanie na wakacjach jesienią

Według badania serwisu „Work.ru” większość Rosjan uważa lato za najbardziej odpowiedni czas na wakacje. „Najpopularniejsze krajowe cele podróży w sierpniu to Symferopol (Krym), Soczi, Anapa, Krasnodar i Gelendzhik, Burgas, Tivat, Erywań, Alicante i Larnaca należą do międzynarodowych destynacji” - mówi Alexander Sizintsev, dyrektor generalny internetowego biura podróży Biletix. Wśród zagranicznych miast wiodą Tivat, Barcelona, ​​Batumi, Tbilisi i Larnaca. Tego lata rosyjscy podróżnicy wybiegli za granicę: wzmocnienie rubla sprawiło, że międzynarodowe miejsca docelowe stały się bardziej atrakcyjne, zauważa Sizintsev. Sprzedaż linii lotniczych wzrosła o ponad 20%. „Dzięki stabilizacji sytuacji gospodarczej rynek turystyczny wraca do poziomów sprzed kryzysu” - powiedział ekspert.

Ponadto wraz z nadejściem jesieni zmniejsza się liczba osób chcących się zrelaksować. Niektórzy muszą zabierać swoje dzieci do szkoły, inni nie mogą opuścić ożywienia na rynku, które nastąpi po okresie wakacyjnym. Ci, którzy mogą sobie pozwolić na urlop we wrześniu, mają szansę zaoszczędzić na biletach. Dowiedzieliśmy się, jak bardzo obniżają się ceny popularnych miejsc w kurorcie w sezonie aksamitnym.

Obejrzyj wideo: 9 przyczyn przebijania się dętki w rowerze. Rowerowe Porady (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje
Liczby pierwsze

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje

Yandex.Money przeanalizował płatności Uralu w kasach kolejowych i lotniczych, biurach podróży, witrynach rezerwacji hoteli, wycieczkach i innych witrynach oraz dowiedział się, ile mieszkańcy Jekaterynburga, Niżnego Tagila i okolicznych miast spędzili na letnich wycieczkach po Rosji i za granicą. Okazało się, że w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 r. Mieszkańcy regionu wydali na podróże 5,5 razy więcej pieniędzy niż latem 2016 r.
Czytaj Więcej
Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?
Liczby pierwsze

Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?

Według usługi mianowania lekarza DocDoc większość Moskali jest zapisywana do prywatnych klinik w Centralnym Okręgu Administracyjnym, a następnie Południowo-Zachodni Okręg Administracyjny, Północny Okręg Administracyjny i Południowo-Wschodni Okręg Administracyjny. Najbardziej pożądane są usługi otolaryngologów, dermatologów i ginekologów. Na prośbę Life wokół DocDoc obliczył średni koszt płatnej wizyty u specjalisty.
Czytaj Więcej
Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu

8 listopada Jekaterynburg rozpoczął sprzedaż ograniczonej kolekcji rynku masowego H&M i marki Moschino. W ciągu dwóch godzin od rozpoczęcia sprzedaży goście wykupili wszystkie dostępne zapasy koszulek, bluz i czapek do współpracy, a przed lunchem rzeczy trafiły do ​​Avito i innych usług sprzedaży. Życie wokół Jekaterynburga porównuje ceny prezentowane na oficjalnej stronie H&M z ofertami dealerów.
Czytaj Więcej