Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy bilet do teatru

W Niżnym Nowogrodzie jest około dwudziestu teatrów o innej historii, nastroju i repertuarze. Nowy sezon teatralny rozpoczął się we wrześniu, a Life around postanowiło dowiedzieć się o najwyższych i najniższych kosztach biletów do teatru.

W rzeczywistości biedni obywatele i rodziny mają możliwość odwiedzenia teatru za darmo. Na przykład w Państwowym Akademickim Teatrze Dramatycznym w Niżnym Nowogrodzie im. M. Gorkiego odbywa się akcja „Czyń dobro - daj bilet do teatru”, w ramach której każdy może pomóc osobom, które nie są w stanie kupić biletu. Aby to zrobić, wystarczy kupić bilety na spektakle bieżącego repertuaru i zostawić je w kasie teatru. Zostaną one oznaczone specjalnym znaczkiem imprezy charytatywnej, a następnie przeniesione do Ministerstwa Polityki Społecznej Obwodu Niżnego Nowogrodu, gdzie zostaną rozdzielone między obywateli i rodziny o niskich dochodach. Ponadto teatr dramatyczny ma specjalne preferencyjne przedstawienia, za które bilety kosztują od 100 rubli (ósmy i dziewiąty rząd amfiteatru).

Uczniowie, seniorzy i licealiści w teatrze transmutacji mogą kupić bilet ze zniżką. Przy zakupie dwóch biletów na przedstawienia w środy zapewniamy 50% zniżki.

W Teatrze Opery i Baletu A. Puszkina można kupić subskrypcje, których cena zaczyna się od 300 rubli (subskrypcja „I muzyka i słowo ...”, od czwartego do dziewiątego rzędu amfiteatru, drugi rząd balkonu, od 21 do 28 rząd ogierów). Przy zakupie takiej subskrypcji oszczędności sięgają nawet 50% ceny biletu. Bilety na przedstawienia dla dzieci będą kosztować 50 rubli, teraz w repertuarze są tylko trzy takie produkcje: „Trzy małe świnki”, „Muzykanci z Bremy” i „Terem Teremok”, są pokazywane niezwykle rzadko. Ponadto w teatrze operowym i baletowym pracownicy mają możliwość oglądania spektakli repertuarowych za 30 rubli za zgodą administracji teatru.

Najdroższy bilet do teatru

6000 rubli

Za bilet na występ Siergieja Bezrukowa „Puszkina” (26 października 19:00) w Teatrze Opery i Baletu im. A. Puszkina w pierwszych sześciu rzędach orkiestry trzeba będzie zapłacić 6000 rubli. Siódmy ósmy i dziewiąty dziesiąty rząd (odpowiednio 5600 i 5300 rubli) kosztują nieco mniej.

Za 5000 rubli można obejrzeć występy „Tabakier”: „Cisza marynarza” (20 października), „Bezimienna gwiazda” (21 października) i „Szkoła żon” (22 października) w Teatrze Komediowym w Niżnym Nowogrodzie (stragany, 4, 8 rzędów )

Jeśli nie weźmiesz pod uwagę premierowych występów i występów grup objazdowych, najdroższe bilety w Teatrze Komedii to 1500 rubli za miejsca w straganach od czwartego do ósmego rzędu (od drugiego do dziewiętnastego). Za taką cenę można zobaczyć musical Casanova i muzyczny komiks Leonardo.


Najtańszy bilet do teatru

100 rubli

W cenie filiżanki kawy można odwiedzić Teatr Opery i Baletu im. Puszkina i obejrzeć prawie wszystkie przedstawienia w repertuarze (od 25 do 28 rzędu straganów lub ósmego rzędu amfiteatru).

Bilety na „Córkę kapitana” (19 listopada) w centrum rekreacji GAZ (balkony) i na sztukę „Jeśli twoje imię to poeta ...” (7 października) w rekordowej cenie, kosztują nieco więcej, 150 rubli.

200 rubli to bilet dla dzieci do Akademickiego Teatru Lalek w Niżnym Nowogrodzie dla 15-18 rzędów, dla dorosłych bilet na miejsce z 10 do 18 rzędu kosztuje 300 rubli. Również za 200 rubli możesz odwiedzić spektakle, takie jak Pinokio (22 października) i Pewnego razu wakacje (15 października) w Transfiguracji Teatr dramatu muzycznego i plastycznego.

Najdroższy bilet do teatru jest droższy niż najtańszy 60 razy.

Obejrzyj wideo: JAK PODZIWIAĆ ELITY (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Mad Men: 10 udanych pomysłów biznesowych, które nie przychodzą Ci do głowy
Skrzynie

Mad Men: 10 udanych pomysłów biznesowych, które nie przychodzą Ci do głowy

Dog Cleaning Matthew Osbourne stworzył Pooper-scooper.com w 1987 roku, a Matt Boswell, który otworzył Pet Butler w Kolumbii, podjął swój pomysł. Matthew pisze na swojej stronie, że zawsze interesowały go nowe pomysły biznesowe. „To zabawne, że kiedy po raz pierwszy usłyszałem, że ktoś zaoferował psom gówno za określoną tygodniową kwotę, śmiałem się” - wspomina przedsiębiorca.
Czytaj Więcej
Susan Kane „Introwertycy”
Skrzynie

Susan Kane „Introwertycy”

H&F studiuje jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej najbardziej odkrywcze fragmenty. Tym razem czytamy książkę Susan Kane, konsultanta biznesowego, którego prezentację można było zobaczyć na TED. Książka jest taka, że ​​wbrew powszechnemu przekonaniu skromni introwertycy mogą tworzyć wielkie firmy i wymyślać pomysły, które mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej
Mihai Chiksentmihayli „Stream”
Skrzynie

Mihai Chiksentmihayli „Stream”

Każdego tygodnia H&F czyta jedną książkę biznesową i wybiera z niej interesujące fragmenty. Tym razem czytamy książkę słynnego psychologa Mihai Chiksentmihaii poświęconą idei przepływu - optymalnym warunkom pracy i sposobom jej osiągnięcia. Mihai CHIKSENTMIKHAYA Amerykański psycholog, autor 20 książek Co to jest przepływ Nasze postrzeganie życia jest wynikiem różnych sił, które kształtują nasze doświadczenia, wpływając na to, czy jesteśmy dobrzy, czy źli.
Czytaj Więcej