Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze członkostwo w basenie w mieście

Życie wokół wciąż porównuje najtańsze i najdroższe usługi w Niżnym Nowogrodzie. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić koszt basenów.

Po przeanalizowaniu recenzji odwiedzających witryny miejskich basenów dowiedzieliśmy się, o czym najczęściej pisze Niżny Nowogród. Chwalą przestrzeń: długość i głębokość torów, ich liczbę, obecność sauny, siłowni, bufetu i niskie ceny. Baseny miejskie są jednak gorsze od nowoczesnych centrów fitness. Obywatele skarżą się na brud w szatniach, problemy z gorącą wodą pod prysznicami, a także na silne chlorowanie wody.

Średnio cena jednej wizyty w basenie wynosi 300-400 rubli, przy zakupie miesięcznej subskrypcji (cztery klasy) cena spada o 50-100 rubli. Wokół życia odkryto, w których basenach Niżny Nowogród można tanio pływać, a które są uważane za najdroższe i dlaczego. Nie wzięliśmy pod uwagę basenów klubów fitness, a także rabatów dla dzieci, seniorów i studentów.

Najtańsza miesięczna subskrypcja

(cztery wizyty)

800 rubli

Basen w budynku NNGASU przy ulicy Ilińskiej, 65a. Jest to 25-metrowy basen czteropasmowy. Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 800 rubli (200 za lekcję w weekendy) i 920 rubli (230 za lekcję w dni powszednie). Takie zajęcia dla studentów NNGASU kosztują 480 rubli (120 za lekcję). W dni powszednie preferowani są studenci. Po południu, w dni powszednie pływanie, a nie student, zawiedzie, tylko wieczorem. W weekendy basen jest otwarty dla wszystkich chętnych.

Nieco droższe pływanie w 25-metrowym basenie „Wymiennik ciepła” (Lenin Ave. 79b). Subskrypcja na cztery wizyty tutaj kosztuje 850 rubli. Basen jest czynny codziennie w dogodnym czasie od 6:00 do 23:00.

Abonament na największy basen w mieście, 50-metrowego delfina, kosztuje 1000 rubli za cztery wizyty.

Aby odwiedzić basen, musisz uzyskać specjalne zaświadczenie lekarskie. Konieczne jest poddanie się badaniu przez terapeutę, dermatologa, wenerologa (dla kobiet badanie przez ginekologa jest obowiązkowe) i zdanie szeregu testów.


Najdroższa miesięczna subskrypcja

(cztery wizyty)

3400 rubli

Tradycyjnie baseny w ciąży są drogie. Jednorazowa lekcja dla przyszłych matek w rodzinnym ośrodku zdrowia VITA kosztuje 900 rubli (pierwsza lekcja testowa to 700 rubli). Basen znajduje się przy: ul. Połtawa, 39. Lekcja akwarelacji odbywa się z trenerem w celu uspokojenia muzyki, zawiera zestaw bezpiecznych ćwiczeń dla aktywności fizycznej i harmonii emocjonalnej.

W basenie dla kobiet w ciąży „Sadko” (ul. Rodionova, 199) prowadzą zajęcia z aerobiku w wodzie z instruktorem. Miesięczny abonament obejmuje tutaj dziesięć klas, koszt to 6000 tysięcy rubli, jednorazowe zajęcia w puli - 800 rubli.

Dużo akwareli dla kobiet w ciąży w basenie Assol przy ul. Narodnaya, 22. Koszt abonamentu na cztery klasy to 1800 rubli (450 rubli za lekcję).

Najdroższa subskrypcja jest droższa niż najtańsza cztery razy.

Obejrzyj wideo: GreenWay Polska - nowy cennik ładowania samochodów elektrycznych (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

House of Cards: Historia powstania i upadku największej witryny pokerowej PokerStars
Chmura wiedzy

House of Cards: Historia powstania i upadku największej witryny pokerowej PokerStars

Pewnego dnia rosyjski rząd zastanawiał się nad zalegalizowaniem pokera online. Wcześniej w Stanach Zjednoczonych, gdzie hazard jest również zabroniony, kilka stanów zniosło zakaz pokera online. PokerStars, największy na świecie poker room online, zdecydował się na skorzystanie z tego, ale się nie udało. Na początku czerwca okazało się, że mała kanadyjska firma Amaya Gaming kupuje PokerStars, które nie wróciły na rynek amerykański.
Czytaj Więcej
Business Geek: Dobry czas na publikowanie w sieciach społecznościowych, błędach mózgu i innych hitach tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: Dobry czas na publikowanie w sieciach społecznościowych, błędach mózgu i innych hitach tygodnia

Przedsiębiorca: Najlepszy czas na publikowanie w sieciach społecznościowych LinchpinSEO opracowało infografikę, która wyraźnie pokazuje, kiedy najlepiej publikować w sieciach społecznościowych dla różnych firm. Co dziwne, najwięcej polubień w wiadomościach otrzymano w niedzielę, użytkowników najbardziej interesuje sport i technologia w poniedziałek, a finanse w sobotę.
Czytaj Więcej