Liczby pierwsze

Kto jest najmniej opłacany w Rosji

12 milionów pracujących Rosjan nie jest w stanie zapewnić sobie i swoim rodzinom - o tym informuje biuletyn rządowego centrum analitycznego, do którego odwołuje się Vedomosti. W Rosji ponad 2 miliony osób otrzymuje wynagrodzenie poniżej poziomu utrzymania, ale jeśli weźmie się pod uwagę inne dochody i liczbę członków rodziny, liczba takich osób wzrośnie sześciokrotnie. Wokół zorientowano się, kto jest mało opłacany i jakie kwoty są w to zaangażowane.

7 800 rubli

płaca minimalna w Rosji, średni koszt życia w kraju wynosi 10500 rubli, w Moskwie - około 13 tysięcy.

37 140 rubli

średnia pensja w RosjiMoskale dostają trochę więcej - średnio 43 500 rubli.


2 800 rubli

listonosze otrzymują miesięcznie w regionie Nowogrodu - jest to najniższe wynagrodzenie w kraju.

1340 rubli

minimalne stypendium zgodnie z wynikami akademickimi maksymalnie 6 tysięcy rubli. Około 70% studentów łączy naukę z pracą w niepełnym wymiarze godzin.


4 razy

powyżej liczba biednych pracowników w sektorze publicznym z powodu niskich wynagrodzeń częściej zatrudniane są kobiety i osoby starsze.

30%

średnia pensja mężczyzn przekracza wynagrodzenie kobiet w Rosji.


Tylko 20%

rosyjski lekarz zarabia więcej w porównaniu do kierowcy.

33 miliony

Rosjanie pracują nieformalnie. To prawie 44,8% ludności pracującej.


2 i więcej

większość Rosjan ma dzieci życie poniżej granicy ubóstwa.

184 tysiące rubli

ta kwota Rosjanie uważają to za wystarczające do szczęścia.

Obejrzyj wideo: Dr Targalski: Ekspansja finansowa Rosji to medialny wymysł. Stać ją wyłącznie na destabilizowanie (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Krajowy sprzedawca: 7 sztuczek do kupienia
Chmura wiedzy

Krajowy sprzedawca: 7 sztuczek do kupienia

Lustrzane neurony Specyfika działania neuronów lustrzanych wyjaśnia, dlaczego często nieświadomie naśladujemy zachowanie innych ludzi. Mechanizm działania neuronów lustrzanych wyjaśnia, dlaczego się uśmiechamy, gdy widzimy radosną twarz, lub wykrzywiamy się, gdy widzimy kogoś, kto odczuwa ból fizyczny. Nawet gdy tylko obserwujemy czyjeś działania innych ludzi lub czytamy o nich, nadal mentalnie je popełniamy.
Czytaj Więcej
Business Geek: Problemy z Airbnb, biznesem w Dniepropietrowsku i innymi hitami tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: Problemy z Airbnb, biznesem w Dniepropietrowsku i innymi hitami tygodnia

Inc .: Jak zostać dobrym słuchaczem Autor książek o motywacji Brenda Bens uważa, że ​​dobry sprzedawca powinien nie tylko pięknie mówić, ale także uważnie słuchać. Daje siedem wskazówek tym, którzy chcą się tego nauczyć. W szczególności musisz dostroić się poprawnie, wybrać dobre (niezbyt głośne) miejsce do rozmowy, skoncentrować się na najważniejszej rzeczy i spróbować zrozumieć, jak się czuje rozmówca.
Czytaj Więcej
Business Geek: Najgorsze reklamy na Facebooku, wycieczki do Game of Thrones i inne cotygodniowe hity
Chmura wiedzy

Business Geek: Najgorsze reklamy na Facebooku, wycieczki do Game of Thrones i inne cotygodniowe hity

Rosyjski reporter: jakie rosyjskie firmy przeżyły w ciągu pierwszych 25 lat Publikacja obchodzi 25. rocznicę przyjęcia ustawy o współpracy, która położyła podwaliny pod rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju. Założyciele Almaz Capital Partners Alexander Galitsky, były warsztat, który później otworzył Wimm-Billa-Danna, Davida Yakobashvili, szefa ru-Net i jednego z pierwszych inwestorów Yandex Leonida Bogusławskiego i innych, dzielą się swoimi wspomnieniami o tym, jak to wszystko się zaczęło.
Czytaj Więcej