Liczby pierwsze

Gdzie możesz tanio wyjechać na Nowy Rok

Święta noworoczne są szczytem, ​​a zatem najdroższym sezonem w wielu kurortach. Ale według przedstawiciela Skyscanner w Rosji Dmitrija Havańskiego, tegoroczne bilety lotnicze są znacznie tańsze. Średnio w Rosji spadły one o 13% (w porównaniu z ubiegłym rokiem) w 30 najpopularniejszych destynacjach. Ceny lotów do Baku spadły o rekordowo 38% - w rezultacie liczba Rosjan chcących spędzić tam Nowy Rok wzrosła o jedną trzecią. „Obserwujemy również zauważalny spadek cen w wielu zachodnioeuropejskich destynacjach - Londynie, Mediolanie, Berlinie, Monachium i Rzymie (z 15 do 22%). Jednocześnie ceny biletów w gruzińskim Tbilisi, który jest głównym konkurentem Baku, spadły o 18%”. , mówi pracownik Skyscanner.

Życie wokół nas przekonało się, w których krajach można tanio świętować Nowy Rok i co robić dla tych, którzy zostają w Rosji.

Znacznie taniej latać na wakacje z Moskwy

Najsilniejszy (22%)

tańsze bilety do Londynu kosztują teraz 22300 rubli *

17 635 rubli

są bilety do Wiednia.Dzięki obniżce ceny o 18% kierunek stał się dwa razy bardziej popularny


Za około 22 tysiące rubli

Możesz polecieć na wakacje do Paryża lub Sofia

Około 23 tysięcy rubli

będzie kosztować bilety do Rzymu lub monachium


41 500 i 51 500 rubli

będzie musiał zapłacić za bilety noworoczne do Bangkoku lub Phuket, odlecieć Tajlandia w tym roku stała się droższa

Za 7200 i 8500 rubli

może polecieć do Krasnodaru i Cavminvody, miasta te wykazują największy wzrost popularności wśród rosyjskich destynacji


Za 10 tysięcy rubli

Czy mogę kupić bilety do Soczi? - jest o 12% droższy niż w ubiegłym roku

Za mniej niż 10 tysięcy rubli

Możesz także polecieć do Rostowa, Kaliningrad, Jekaterynburg, Kazań i Machaczkała

* Dane usługi OneTwoTrip dla średnich cen biletów w obie strony od 27 grudnia do 11 stycznia.

Gdzie tanio w Rosji


Ruslan Ibragimov

Kierownik projektu Lowtrip.ru

Podróżowanie po Rosji ma wiele zalet: istnieje wiele spontanicznych możliwości spędzania wolnego czasu, a wszystkie są istotne, nie jesteś przywiązany do jednej lokalizacji i możesz budować złożone trasy, ponieważ siatka tras jest bardzo elastyczna. W końcu podróżowanie po Rosji może być dziesiątki razy bardziej ekonomiczne. Ceny miejsc w hostelu w sylwestra zmieniają się nieznacznie, jednak lepiej je zarezerwować już teraz, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pozostania na noc na ulicy. Oto, gdzie możesz przejść, wydając mniej niż tysiąc rubli:

Moskwa - Jarosław

Od 630 rubli za wycieczkę do BlaBlaCar i nocleg w hostelu

Dlaczego warto iść: Za koleją dla dzieci. Linia kolejowa w pełni imitująca prawdziwe tory z taborem, wagonami i stacjami. Pracownicy są dziećmi. Odpowiadają za ruch pociągów, zdrowie lokomotyw, rozkład jazdy i stan torów. W 2001 r. Na jednej ze stacji otwarto Muzeum Podróży Niezwykłych.

Moskwa - Ryazan

Od 550 rubli za wycieczkę do BlaBlaCar i nocleg w hostelu

Dlaczego warto iść: W Ryazanie znajduje się galeria pierników. Wszystko, co jest z piernika, możesz spróbować, kupić, tam mogą nawet pomalować na zamówienie, ale opłata za wstęp wynosi 200 rubli za bilet dla dorosłych, 150 dla dzieci.

Moskwa - Tula

Od 599 rubli za wycieczkę do BlaBlaCar i nocleg w hostelu

Dlaczego warto iść: Napij się herbaty w stolicy rosyjskiego picia herbaty. Nawet w lokalnym muzeum będą tylko samowary i pierniki.

Moskwa - Lipieck

Od 920 rubli za wycieczkę do BlaBlaCar i nocleg w hostelu

Dlaczego warto iść: Wiele zabytków wykonanych z metalu. Możesz umówić się na wyprawę z przyjaciółmi - którzy zostaną sfotografowani za godzinę z największą liczbą zabytków.

Moskwa - Briańsk

1000 rubli za wycieczkę do BlaBlaCar i nocleg w hostelu

Dlaczego warto iść: Barrow of Immortality to pomnik bohaterów Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, która stała się jednym z symboli miasta.


Obejrzyj wideo: Gdzie jest cieplej pod koniec zimy? 5 kierunków na wypad e04 PODRÓŻNICZA PIĄTKA (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Najdziwniejsze patenty znanych firm
Skrzynie

Najdziwniejsze patenty znanych firm

Pewnego dnia największy producent samolotów Airbus opatentował foteliki rowerowe do samolotów. Jednocześnie kierownictwo firmy przyspieszyło, aby zapewnić wystraszonych pasażerów, że nie zamierza jeszcze wprowadzić nowego produktu do produkcji. Airbus opatentował wynalazek w rezerwie, próbując przewidzieć, które technologie będą poszukiwane w przyszłości.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej
Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia
Skrzynie

Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia

Fast Company: Jak właściwie opisać siebie i swoją pracę W czasopiśmie Fast Company opublikowano artykuł, w którym bardzo ważne jest, aby używać właściwych słów w odniesieniu do swojej pracy. Jeśli zastąpisz wyrażenie „muszę” słowem „chcę”, życie będzie lśniło nowymi kolorami, jak napisano w publikacji. Amber Re, założyciel i dyrektor generalny Centrum Psychologicznego Bold Academy, opracował Słownik niekonwencjonalny, który zawiera nowe definicje najczęstszych słów.
Czytaj Więcej
Eugene napisał „System Kudrina”
Skrzynie

Eugene napisał „System Kudrina”

H&F czyta jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej interesujące punkty. Tym razem czytamy książkę dziennikarza Jewgienija Pismennaya na temat centralnej postaci polityki gospodarczej Putina, Aleksieja Kudrina. Opowiadając historię byłego Ministra Finansów, autor odtwarza przełomowe wydarzenia rosyjskiej polityki ostatnich 20 lat z punktu widzenia ich bezpośredniego uczestnika.
Czytaj Więcej