Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze apartamenty w Moskwie

W ten weekend Airbnb masowo anulował rezerwację kuponu o wartości 200 USD. Wcześniej portal Vandrouki, który publikuje promocje linii lotniczych i gorące wycieczki, opublikował kod promocyjny, który umożliwił rezerwację zakwaterowania na całym świecie. Według Vandrouki otrzymali go od pracownika banku Tinkoff. Już następnego dnia zamówienia zostały anulowane.

Życie wokół postanowiło dowiedzieć się, które apartamenty w Moskwie byłyby wystarczające za 200 USD, a które musiałyby zapłacić kilka razy więcej. Szukaliśmy ofert na noc 6-7 grudnia na stronach Booking.com, Airbnb.ru i Cian.ru. Mówimy ci, ile kosztują najdroższe i najtańsze opcje.

Najdroższe mieszkania

200 000 rubli

Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru

Tyle kosztuje czteropoziomowy penthouse w kompleksie mieszkalnym „Dzielnica Leninskiego”. Penthouse ma duży hol, biuro, sypialnię, trzy tarasy z widokiem na Moskwę, a między piętrami można poruszać się windą. Jest też basen i siłownia. Powierzchnia apartamentu wynosi 600 metrów kwadratowych. Sądząc po opisie opcji, tutaj regularnie odbywają się imprezy, za opłatą można zamówić bufet.

Podobne, ale bardziej przystępne (100-150 tysięcy rubli) oferty znajdują się w tym samym kompleksie mieszkalnym i wieżowcach przy ulicy Mosfilmovskaya. Ale obszar z najdroższymi mieszkaniami można rozpoznać jako „miasto Moskwy”. Tutaj mieszkania na wyższych piętrach wieżowców kosztują od 20 do 50 tysięcy za noc, znaleziono dziesiątki takich ofert w różnych serwisach.

Najtańsze apartamenty

1500 rubli

Mieszkanie w Cheryomushki, prywatny właściciel, źródło - cian.ru Mieszkanie w Cheryomushki, prywatny właściciel, źródło - cian.ru

W granicach Moskwy koszt codziennego wynajmu mieszkań zaczyna się od 1,5 tysiąca rubli. Możesz nawet wybrać dogodny obszar: na przykład oferty można znaleźć w Golyanovo, Cheryomushki i Teply Stan. W niektórych przypadkach goście zostaną poproszeni o pozostawienie depozytu równego kosztowi wynajmu.

Ciesząc się znacznymi oszczędnościami, będziesz musiał przymknąć oko na pewne niedogodności: na przykład w odnushka nie ma toalety w Wychnie, udogodnienia znajdują się na ulicy, a Apartament z trzema sypialniami na Prospekt Mira będzie musiał być dzielony z sąsiadami.

Desperacko znaleźć tanie mieszkanie w Moskwie Oferty Airbnb w pobliżu Moskwy. Jeśli jesteś gotowy, aby przejść do metra na pół godziny, to za 1060 rubli możesz wynająć jednopokojowe mieszkanie w Korolev. Apartamenty są odpowiednie dla jednej lub dwóch osób, zwierzęta są akceptowane. Mieszkanie ma jedną sypialnię i kuchnię bez kuchenki (ale jest wolna kuchenka).


Najdroższe mieszkania są 133 razy droższe niż najtańsze.

Obejrzyj wideo: Malediwy na studencką kieszeń 2016. Maldives on a budget 2016 (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
Uczestnicy festiwalu Starkon w prawdziwym życiu
Ludzie w mieście

Uczestnicy festiwalu Starkon w prawdziwym życiu

Weekend w Sankt Petersburgu „Lenexpo” był największym w Rosji międzynarodowym festiwalem fanów science fiction „Starkon”. Wydarzenie poświęcone filmom, serialom, grom wideo, komiksom, nowoczesnej nauce, astronautyce i technologii, dla wielu uczestników to nie tylko weekendowa rozrywka. Poznaliśmy jedenastu cosplayerów biorących udział w konkursie kostiumów i dowiedzieliśmy się, jak potrafią żyć dwoma różnymi życiem.
Czytaj Więcej
Autorzy znanych haseł reklamowych
Ludzie w mieście

Autorzy znanych haseł reklamowych

Wyrażenia „Gdzie byłeś? - pił piwo ...”, „A ty wlewasz i odchodzisz”, „Kto idzie za Klinskim?” pamiętajcie o wszystkich, którzy przynajmniej czasami włączali telewizor w 2000 roku. Nowoczesne hasła reklamowe nie są tak niezapomniane, ale niektóre z nich stają się memami. Najnowszym przykładem jest reklama pikantnych hamburgerów „Nie denerwuj się!”, Która z powodu publicznego oburzenia trafiła do Federalnej Służby Antymonopolowej w celu weryfikacji.
Czytaj Więcej
Bitwa wróżbitów: Magowie i ezoterycy - o przyszłości Sołanki, Parmezanu i płatnego parkowania
Ludzie w mieście

Bitwa wróżbitów: Magowie i ezoterycy - o przyszłości Sołanki, Parmezanu i płatnego parkowania

Życie wokół spotkało się z pięcioma magikami i ezoterykami, aby dowiedzieć się, jaka będzie „stabilność” w Moskwie w 2015 roku i czy warto czekać na spełnienie obietnic złożonych w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Postanowiliśmy dowiedzieć się, czy sklep COS pojawi się w Moskwie, czy Parmezan, Bruce Ship i klub Solyanka wrócą do miasta, czy trzeba będzie zaoszczędzić pieniądze na odnushkę w Altufiev i czy płatny parking dotrze do obwodnicy Moskwy.
Czytaj Więcej