Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze apartamenty w Moskwie

W ten weekend Airbnb masowo anulował rezerwację kuponu o wartości 200 USD. Wcześniej portal Vandrouki, który publikuje promocje linii lotniczych i gorące wycieczki, opublikował kod promocyjny, który umożliwił rezerwację zakwaterowania na całym świecie. Według Vandrouki otrzymali go od pracownika banku Tinkoff. Już następnego dnia zamówienia zostały anulowane.

Życie wokół postanowiło dowiedzieć się, które apartamenty w Moskwie byłyby wystarczające za 200 USD, a które musiałyby zapłacić kilka razy więcej. Szukaliśmy ofert na noc 6-7 grudnia na stronach Booking.com, Airbnb.ru i Cian.ru. Mówimy ci, ile kosztują najdroższe i najtańsze opcje.

Najdroższe mieszkania

200 000 rubli

Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru

Tyle kosztuje czteropoziomowy penthouse w kompleksie mieszkalnym „Dzielnica Leninskiego”. Penthouse ma duży hol, biuro, sypialnię, trzy tarasy z widokiem na Moskwę, a między piętrami można poruszać się windą. Jest też basen i siłownia. Powierzchnia apartamentu wynosi 600 metrów kwadratowych. Sądząc po opisie opcji, tutaj regularnie odbywają się imprezy, za opłatą można zamówić bufet.

Podobne, ale bardziej przystępne (100-150 tysięcy rubli) oferty znajdują się w tym samym kompleksie mieszkalnym i wieżowcach przy ulicy Mosfilmovskaya. Ale obszar z najdroższymi mieszkaniami można rozpoznać jako „miasto Moskwy”. Tutaj mieszkania na wyższych piętrach wieżowców kosztują od 20 do 50 tysięcy za noc, znaleziono dziesiątki takich ofert w różnych serwisach.

Najtańsze apartamenty

1500 rubli

Mieszkanie w Cheryomushki, prywatny właściciel, źródło - cian.ru Mieszkanie w Cheryomushki, prywatny właściciel, źródło - cian.ru

W granicach Moskwy koszt codziennego wynajmu mieszkań zaczyna się od 1,5 tysiąca rubli. Możesz nawet wybrać dogodny obszar: na przykład oferty można znaleźć w Golyanovo, Cheryomushki i Teply Stan. W niektórych przypadkach goście zostaną poproszeni o pozostawienie depozytu równego kosztowi wynajmu.

Ciesząc się znacznymi oszczędnościami, będziesz musiał przymknąć oko na pewne niedogodności: na przykład w odnushka nie ma toalety w Wychnie, udogodnienia znajdują się na ulicy, a Apartament z trzema sypialniami na Prospekt Mira będzie musiał być dzielony z sąsiadami.

Desperacko znaleźć tanie mieszkanie w Moskwie Oferty Airbnb w pobliżu Moskwy. Jeśli jesteś gotowy, aby przejść do metra na pół godziny, to za 1060 rubli możesz wynająć jednopokojowe mieszkanie w Korolev. Apartamenty są odpowiednie dla jednej lub dwóch osób, zwierzęta są akceptowane. Mieszkanie ma jedną sypialnię i kuchnię bez kuchenki (ale jest wolna kuchenka).


Najdroższe mieszkania są 133 razy droższe niż najtańsze.

Obejrzyj wideo: Malediwy na studencką kieszeń 2016. Maldives on a budget 2016 (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Coffee Central Coffee w Europie i nowy Kneading in Academic
Odkrycie tygodnia

Coffee Central Coffee w Europie i nowy Kneading in Academic

W nowym „Odkrycie tygodnia” Życie w Jekaterynburgu mówi o nowej kawiarni w centrum biznesowym „Europa” i pierogach „Ugniatanie” w akademii. Tekst Lilia Nizamova Coffee Shop Coffee Central ADRES: Lenin Ave. 25 CZAS OTWARCIA: poniedziałek-piątek 7: 00-22: 00, sobota-niedziela 8: 00-22: 00 instagram Nowe piętro otworzyło się na pierwszym piętrze centrum biznesowego „Europa”, w pobliżu ze sklepem DKNY, wejście od ulicy Uritsky.
Czytaj Więcej
Bistro na Pokrovsky Boulevard, Benedykt z Charkowa w Atrium i Hot Dogs
Odkrycie tygodnia

Bistro na Pokrovsky Boulevard, Benedykt z Charkowa w Atrium i Hot Dogs

Bistrot & Boutique No. 7 Adres: Podkolokolny per., 16/2, s. 1 Godziny otwarcia: 10: 00-23: 00 Średni rachunek: 1000 rubli facebook Na Pokrovsky Boulevard, domowej kawiarni Bistrot & Boutique No. 7. Właścicielka kawiarni Katerina sama stoi w kuchni i wraz z dwoma asystentami wymyśla menu. W kawiarni można zjeść śniadanie przez cały dzień, przygotowywane są tutaj serniki i wszelkiego rodzaju jajka, codziennie rano można dostać świeże ciasta, babeczki i ciasta.
Czytaj Więcej
Raki na Tishince, ryby z całej Rosji na Wołynie i nowy szef kuchni w 15 Kitchen + Bar
Odkrycie tygodnia

Raki na Tishince, ryby z całej Rosji na Wołynie i nowy szef kuchni w 15 Kitchen + Bar

Restauracja „Cancer on Tishinka” Adres Tishinskaya sq., 3 Godziny otwarcia Od 12:00 do 01:00 Średnia kontrola 1500 rubli Facebook W centrum Moskwy otwarto „Cancer on Tishinka” - gastronomia piwna w rosyjskich tradycjach, jak jej przedstawiciele opisują restaurację. Według nich inspiracją do stworzenia nowego miejsca były tradycje gastronomiczne południowych miast Rosji z ich rakotwórczymi.
Czytaj Więcej
Kawiarnia na terenie VDNH oraz w ogrodzie Ermitażu, Kotleta w zoo i kiosk z ciastkami w parku Gorky
Odkrycie tygodnia

Kawiarnia na terenie VDNH oraz w ogrodzie Ermitażu, Kotleta w zoo i kiosk z ciastkami w parku Gorky

Kawiarnia „Lato” na VDNKh Zdjęcie: Forum VDNKh Wcześniej stała stała stała się duża kawiarnia, która działała jako miejsce sezonowe. Znajduje się na brzegu stawu, obok fontanny Kolos. Instytucja o powierzchni 690 metrów kwadratowych jest częścią restauracji prowadzonej przez Vladimira Kudryavtseva („Milk”, „Luch”, „Karabas”, „Mandarin” i „Vereshchagin”).
Czytaj Więcej