Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze apartamenty w Moskwie

W ten weekend Airbnb masowo anulował rezerwację kuponu o wartości 200 USD. Wcześniej portal Vandrouki, który publikuje promocje linii lotniczych i gorące wycieczki, opublikował kod promocyjny, który umożliwił rezerwację zakwaterowania na całym świecie. Według Vandrouki otrzymali go od pracownika banku Tinkoff. Już następnego dnia zamówienia zostały anulowane.

Życie wokół postanowiło dowiedzieć się, które apartamenty w Moskwie byłyby wystarczające za 200 USD, a które musiałyby zapłacić kilka razy więcej. Szukaliśmy ofert na noc 6-7 grudnia na stronach Booking.com, Airbnb.ru i Cian.ru. Mówimy ci, ile kosztują najdroższe i najtańsze opcje.

Najdroższe mieszkania

200 000 rubli

Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru

Tyle kosztuje czteropoziomowy penthouse w kompleksie mieszkalnym „Dzielnica Leninskiego”. Penthouse ma duży hol, biuro, sypialnię, trzy tarasy z widokiem na Moskwę, a między piętrami można poruszać się windą. Jest też basen i siłownia. Powierzchnia apartamentu wynosi 600 metrów kwadratowych. Sądząc po opisie opcji, tutaj regularnie odbywają się imprezy, za opłatą można zamówić bufet.

Podobne, ale bardziej przystępne (100-150 tysięcy rubli) oferty znajdują się w tym samym kompleksie mieszkalnym i wieżowcach przy ulicy Mosfilmovskaya. Ale obszar z najdroższymi mieszkaniami można rozpoznać jako „miasto Moskwy”. Tutaj mieszkania na wyższych piętrach wieżowców kosztują od 20 do 50 tysięcy za noc, znaleziono dziesiątki takich ofert w różnych serwisach.

Najtańsze apartamenty

1500 rubli

Mieszkanie w Cheryomushki, prywatny właściciel, źródło - cian.ru Mieszkanie w Cheryomushki, prywatny właściciel, źródło - cian.ru

W granicach Moskwy koszt codziennego wynajmu mieszkań zaczyna się od 1,5 tysiąca rubli. Możesz nawet wybrać dogodny obszar: na przykład oferty można znaleźć w Golyanovo, Cheryomushki i Teply Stan. W niektórych przypadkach goście zostaną poproszeni o pozostawienie depozytu równego kosztowi wynajmu.

Ciesząc się znacznymi oszczędnościami, będziesz musiał przymknąć oko na pewne niedogodności: na przykład w odnushka nie ma toalety w Wychnie, udogodnienia znajdują się na ulicy, a Apartament z trzema sypialniami na Prospekt Mira będzie musiał być dzielony z sąsiadami.

Desperacko znaleźć tanie mieszkanie w Moskwie Oferty Airbnb w pobliżu Moskwy. Jeśli jesteś gotowy, aby przejść do metra na pół godziny, to za 1060 rubli możesz wynająć jednopokojowe mieszkanie w Korolev. Apartamenty są odpowiednie dla jednej lub dwóch osób, zwierzęta są akceptowane. Mieszkanie ma jedną sypialnię i kuchnię bez kuchenki (ale jest wolna kuchenka).


Najdroższe mieszkania są 133 razy droższe niż najtańsze.

Obejrzyj wideo: Malediwy na studencką kieszeń 2016. Maldives on a budget 2016 (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Na ulicy Czernyszewski zasłużył na batonik z bagelami MF Bagel
Ciekawe

Na ulicy Czernyszewski zasłużył na batonik z bagelami MF Bagel

Na ulicy Czernyszewski zasłużył na batonik z bagelami MF Bagel. Instytucję kuchni izraelskiej otworzyli szef kuchni Anton Turchin (Saramel Catering) i Denis Kudryashov (garaż w trybie współpracy). MF Bagel Adres: Ave. Czerniszewskogo, 9 Telefon: +7 (921) 966-17-80 Przekąski Sałatka z ciecierzycy, szpinaku i sera pleśniowego - 230 rubli Falafel - 180 rubli Rosół z chleba i masła - 190 rubli Szakuk - 190 rubli Pomysł: Daniem głównym w menu jest bajgiel (tradycyjny żydowski bajgiel) - oferują dziewięć różnych rodzajów: na przykład z makreli i ogórków w sosie jogurtowym, z kurczakiem w tahini z hummusem i czerwoną cebulą, a także jagnięcinę, suszone pomidory i szpinak (90-300 rubli).
Czytaj Więcej
Uniwersytet Europejski, aby mówić o roli Amerykanów w rewolucji
Ciekawe

Uniwersytet Europejski, aby mówić o roli Amerykanów w rewolucji

W Petersburgu rosyjscy i amerykańscy naukowcy omówią rolę i miejsce Amerykanów w rewolucyjnym Piotrogrodzie oraz historię Rosji w latach 1914–1921. Konferencja „Amerykanie w rewolucyjnym Piotrogrodzie” odbędzie się w dniach 6-7 października w Złotej Sali nowego budynku uniwersytetu przy ulicy Gagarinskiej 6/1. „Rola Amerykanów w rewolucji rosyjskiej, niezależnie od tego, czy są obserwatorami, czy aktywnymi uczestnikami wydarzeń, pozostaje niedostatecznie zbadana w Rosji w USA”, mówią organizatorzy konferencji.
Czytaj Więcej
W Petersburgu uruchomi sieć Greenbox
Ciekawe

W Petersburgu uruchomi sieć Greenbox

Pod koniec kwietnia w Bolshoy Prospect of the Petrograd Side otworzy się pierwszy punkt nowej sieci restauracji szybkiej obsługi Greenbox. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Właścicielem nowej sieci jest Maxim Yakovlev, były główny menedżer sieci Сoffeeshop hop Company i były partner zarządzający sieci piekarni Jean Roi.
Czytaj Więcej