Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze apartamenty w Moskwie

W ten weekend Airbnb masowo anulował rezerwację kuponu o wartości 200 USD. Wcześniej portal Vandrouki, który publikuje promocje linii lotniczych i gorące wycieczki, opublikował kod promocyjny, który umożliwił rezerwację zakwaterowania na całym świecie. Według Vandrouki otrzymali go od pracownika banku Tinkoff. Już następnego dnia zamówienia zostały anulowane.

Życie wokół postanowiło dowiedzieć się, które apartamenty w Moskwie byłyby wystarczające za 200 USD, a które musiałyby zapłacić kilka razy więcej. Szukaliśmy ofert na noc 6-7 grudnia na stronach Booking.com, Airbnb.ru i Cian.ru. Mówimy ci, ile kosztują najdroższe i najtańsze opcje.

Najdroższe mieszkania

200 000 rubli

Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru Penthouse w kompleksie mieszkalnym „Quarter on Leninsky”, agencja Hermes, źródło - cian.ru

Tyle kosztuje czteropoziomowy penthouse w kompleksie mieszkalnym „Dzielnica Leninskiego”. Penthouse ma duży hol, biuro, sypialnię, trzy tarasy z widokiem na Moskwę, a między piętrami można poruszać się windą. Jest też basen i siłownia. Powierzchnia apartamentu wynosi 600 metrów kwadratowych. Sądząc po opisie opcji, tutaj regularnie odbywają się imprezy, za opłatą można zamówić bufet.

Podobne, ale bardziej przystępne (100-150 tysięcy rubli) oferty znajdują się w tym samym kompleksie mieszkalnym i wieżowcach przy ulicy Mosfilmovskaya. Ale obszar z najdroższymi mieszkaniami można rozpoznać jako „miasto Moskwy”. Tutaj mieszkania na wyższych piętrach wieżowców kosztują od 20 do 50 tysięcy za noc, znaleziono dziesiątki takich ofert w różnych serwisach.

Najtańsze apartamenty

1500 rubli

Mieszkanie w Cheryomushki, prywatny właściciel, źródło - cian.ru Mieszkanie w Cheryomushki, prywatny właściciel, źródło - cian.ru

W granicach Moskwy koszt codziennego wynajmu mieszkań zaczyna się od 1,5 tysiąca rubli. Możesz nawet wybrać dogodny obszar: na przykład oferty można znaleźć w Golyanovo, Cheryomushki i Teply Stan. W niektórych przypadkach goście zostaną poproszeni o pozostawienie depozytu równego kosztowi wynajmu.

Ciesząc się znacznymi oszczędnościami, będziesz musiał przymknąć oko na pewne niedogodności: na przykład w odnushka nie ma toalety w Wychnie, udogodnienia znajdują się na ulicy, a Apartament z trzema sypialniami na Prospekt Mira będzie musiał być dzielony z sąsiadami.

Desperacko znaleźć tanie mieszkanie w Moskwie Oferty Airbnb w pobliżu Moskwy. Jeśli jesteś gotowy, aby przejść do metra na pół godziny, to za 1060 rubli możesz wynająć jednopokojowe mieszkanie w Korolev. Apartamenty są odpowiednie dla jednej lub dwóch osób, zwierzęta są akceptowane. Mieszkanie ma jedną sypialnię i kuchnię bez kuchenki (ale jest wolna kuchenka).


Najdroższe mieszkania są 133 razy droższe niż najtańsze.

Obejrzyj wideo: Malediwy na studencką kieszeń 2016. Maldives on a budget 2016 (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Mad Men: 10 udanych pomysłów biznesowych, które nie przychodzą Ci do głowy
Skrzynie

Mad Men: 10 udanych pomysłów biznesowych, które nie przychodzą Ci do głowy

Dog Cleaning Matthew Osbourne stworzył Pooper-scooper.com w 1987 roku, a Matt Boswell, który otworzył Pet Butler w Kolumbii, podjął swój pomysł. Matthew pisze na swojej stronie, że zawsze interesowały go nowe pomysły biznesowe. „To zabawne, że kiedy po raz pierwszy usłyszałem, że ktoś zaoferował psom gówno za określoną tygodniową kwotę, śmiałem się” - wspomina przedsiębiorca.
Czytaj Więcej
Susan Kane „Introwertycy”
Skrzynie

Susan Kane „Introwertycy”

H&F studiuje jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej najbardziej odkrywcze fragmenty. Tym razem czytamy książkę Susan Kane, konsultanta biznesowego, którego prezentację można było zobaczyć na TED. Książka jest taka, że ​​wbrew powszechnemu przekonaniu skromni introwertycy mogą tworzyć wielkie firmy i wymyślać pomysły, które mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej
Mihai Chiksentmihayli „Stream”
Skrzynie

Mihai Chiksentmihayli „Stream”

Każdego tygodnia H&F czyta jedną książkę biznesową i wybiera z niej interesujące fragmenty. Tym razem czytamy książkę słynnego psychologa Mihai Chiksentmihaii poświęconą idei przepływu - optymalnym warunkom pracy i sposobom jej osiągnięcia. Mihai CHIKSENTMIKHAYA Amerykański psycholog, autor 20 książek Co to jest przepływ Nasze postrzeganie życia jest wynikiem różnych sił, które kształtują nasze doświadczenia, wpływając na to, czy jesteśmy dobrzy, czy źli.
Czytaj Więcej