Liczby pierwsze

Najdroższa i najtańsza taksówka na trasie Adler - Krasnaya Polyana

Droga z lotniska do Polyany wynosi około 35 km i 25 minut (bez korków na bezpłatnej autostradzie). Wszystkie zwykłe taksówki w Soczi mają stawkę około 15-20 rubli za kilometr, różnica polega tylko na lądowaniu, a minimalna cena podróży, średnio krótka i szybka podróż kosztuje 100-150 rubli.

Przeanalizowaliśmy różne usługi (Yandex taxi, Uber, Gettaxi, Red taxi, taxi „Kopeyka”, „Argo” i „Lucky”). Z wyjątkiem prywatnych handlowców, którzy za każdym razem mogą dzwonić różne ceny do różnych osób, okazało się, że Gettaxi ma najwyższą cenę za podróż z lotniska do Polyany - 2500 rubli. Najniższa to 200 rubli (jeśli zamówiłeś samochód przez blablacar.ru lub znalazłeś towarzyszy podróży w grupie RiderHelp grupy Vkontakte).

Średnia cena prywatnych taksówkarzy za minibus wynosi 1600 rubli, a ostatni przystanek to Rosa Khutor.

Firma „Your Transport” ma codzienną usługę transferu za 1300 rubli za samochód dla 4 osób, a także minibus za 2000 rubli. Samochód przyjedzie do domu lub hotelu, odbierze bagaż i zabierze w góry.


Najdroższa taksówka jest droższa niż najtańsza

12, 5 razy

(2500 w stosunku do 200 rubli)


Jeśli chcesz opuścić Krasną Polanę, możesz po prostu głosować na drodze, a istnieje duża szansa, że ​​jakiś taksówkarz, który odwiezie cię do Adlera z zamówienia Polyany, rzuci cię za 200-300 rubli za osobę. Lub tylko kierowcy, którzy zarabiają w ten sposób. Większość z tych postaci znajduje się na przystanku autobusowym naprzeciwko Gorki Gorody.

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze
Skrzynie

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze

Usługa mikroblogowania przeprowadziła wczoraj IPO. Inwestorzy rzucili się na zakup papierów wartościowych, akcje wzrosły o 73%, a założyciele zmienili się w miliarderów. Chociaż rentowność firmy wciąż nie wchodzi w rachubę, Twitter spełnił wiele oczekiwań. Zakup mobilnej sieci reklamowej MoPub na krótko przed IPO i 70% przychodów z reklam z telefonu komórkowego zainspirowało przekonanie, że można skutecznie zarabiać na Twitterze.
Czytaj Więcej
„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety
Skrzynie

„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety

Jay PAPAZAN Keller Williams Realty Wiceprezes Gary KELLER Przedsiębiorca Porzuć długie listy rzeczy do zrobienia Zasada Pareto mówi, że niewielki procent przyczyn, zainwestowanych pieniędzy lub wysiłku jest odpowiedzialny za dużą część wyników, otrzymanych produktów lub wynagrodzenia. Niewielka część przyczyn powoduje lwia część konsekwencji.
Czytaj Więcej
„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem
Skrzynie

„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem

DOM PUBLIKACJI: Mann, Iwanow i Ferber, 2014 Pamiętaj o śmierci Jest jedna cecha, która odróżnia odnoszących sukcesy prezesów od przeciętnych - mogą się skoncentrować i dokonać właściwego wyboru, gdy wydaje się, że nie ma wyboru. Właśnie w tym momencie najbardziej chcesz się ukryć lub umrzeć, i decydujesz, którym jesteś CEO.
Czytaj Więcej