Liczby pierwsze

Ile dzieci urodziło się w święta noworoczne w Soczi, Anap i Noworosyjsku

Od 30 grudnia do 9 stycznia lekarze i pielęgniarki Anapa pomagali urodzić 52 dzieciom, 25 chłopcom i 27 dziewczynom. Alesya Nizovtseva, naczelnik oddziału położniczego Szpitala Miejskiego „Szpital Miejski”, nie narodził się w podwoje i potrójne narodziny.

Od 31 grudnia do 1 stycznia w Noworosyjsku urodziło się 8 dzieci. Pierwszy w nowym roku urodził się chłopiec o wadze 4 kg i 30 gramach. Potem, o 10:50 rano, urodziła się dziewczyna. W sumie w sylwestra i sylwestra w Noworosyjsku urodziło się 5 dziewcząt i 3 chłopców.

Przez pierwsze trzy dni w szpitalu Tuapse urodziło się 4 dzieci: trzech chłopców
i jedna dziewczyna. Pierworodnym dzieckiem był chłopiec o imieniu Tymoteusz.

Soczi jako pierwszy w nowym roku miał chłopca i cztery dziewczynki.
Średnio na terytorium Krasnodarskim rocznie dochodzi do około 70 tysięcy urodzeń. Około 10% z nich jest w Soczi.

W ubiegłym roku, według Krasnodarstat, terytorium Krasnodarskie zajęło trzecie miejsce pod względem płodności, przegrywając tylko z Moskwą i regionem moskiewskim.
Według statystyk w pierwszej połowie 2017 r. W Kubanie urodziło się 30 596 dzieci. Spośród nich 39,4% - pierwsze dziecko, 40,1% - drugie dziecko i 20,5% - trzecie dziecko.


On 14 717 dziewczyny mają 15 879 chłopcy

3,37 kg

średnia waga nowych mieszkańców Terytorium Krasnodarskiego

29 lat

średni wiek matek


Oprócz wskaźnika urodzeń terytorium Krasnodarskie zajmuje pierwsze miejsce w południowym okręgu federalnym pod względem liczby urodzonych bliźniąt i trojaczków. W pierwszej połowie 2017 r. Bliźnięta urodziły się w 393 rodzinach, a trojaczki w 6 rodzinach.

Obejrzyj wideo: Ile DZIECI urodziła WIELKA samica Poecilotheria ornata?? (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Przyjemny z przydatnymi: 10 zasad dobrego interfejsu
Chmura wiedzy

Przyjemny z przydatnymi: 10 zasad dobrego interfejsu

Plato DNEPROVSKY Współzałożyciel i CEO firmy użyteczności publicznej UIDG Bądź prostszy Nikt nie anulował reakcji fizjologicznych. Złożone interfejsy przeciążają psychikę i mózgowi trudno jest przetwarzać informacje. Gdy tylko stanie Ci się coś trudnego, nieświadomie przekształca się w negatywne emocje.
Czytaj Więcej
Nikołaj Kononow o nowej książce Malcolma Gladwella „David and Goliath”
Chmura wiedzy

Nikołaj Kononow o nowej książce Malcolma Gladwella „David and Goliath”

Nikołaj KONONOV redaktor naczelny H&F, autor książek „Kodeks Durowa” i „Bóg bez samochodu: opowieści o 20 szalonych ludziach, którzy załatwili interesy od zera w Rosji”. Z początku wydaje się, że kpi z niego i ogólnie rzecz biorąc jest to uzasadnione. Nikt nie poda ręki pisarzowi ze 100 najlepszych wpływowych ludzi Czasu za rzucanie kartkami na stół, mówiąc: tak, oszukuję was, mali miłośnicy literatury faktu.
Czytaj Więcej
Co raporty spółki publicznej mówią o Rosji
Chmura wiedzy

Co raporty spółki publicznej mówią o Rosji

Często duże rosyjskie firmy mają zwyczajowe zwroty, odpowiadając na prośby mediów, prosząc je o komentarz na temat nowego prawa, komplikacji sytuacji geopolitycznej lub innych delikatnych kwestii. Możesz dowiedzieć się, co tak naprawdę myśli duży biznes, jest możliwe na podstawie raportów kwartalnych i rocznych, które firmy przygotowują wspólnie z niezależnymi audytorami dla SEC (amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych) i inwestorów.
Czytaj Więcej