Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy hamburger w Irkucku

Życie wokół mówi o najtańszych i najdroższych produktach i usługach jednej kategorii w Irkucku. Dzisiaj badamy oferty burgera i zastanawiamy się, gdzie pójść i ile zapłacić za ulubione fast foody. I dlaczego najtańszy burger jest 30 razy tańszy niż „starszy brat”.

Najtańszy hamburger

Burgerclub.

Adres: ul. Karl Marx, 30

Sieć restauracji fast food Burgerclub twierdzi, że jest producentem wysokiej jakości żywności ulicznej. Sałatki, lody, kombinacje i 23 rodzaje burgerów na każdy gust - od klasycznego hamburgera po tartę Czarnego Samuraja i Chili Burger w czerwonej bułce. Ceny hamburgerów w kawiarni są, delikatnie mówiąc, zniechęcające - 42 ruble za klasycznego hamburgera i 53 ruble za cheeseburgera. Ale przy takiej tęczowej cenie oczywiście nie można liczyć na standardowy rozmiar gadżetów.

Najdroższy hamburger

„Sklep mięsny”

Adres: ul. Kijów, 1

Ceny w znanym „sklepie mięsnym” w Irkucku zaczynają się od 490 rubli za hamburgera. „Forest Gump”, Nowy Jork, „Bali” i „Hangover” - tutaj fast food zachwyca oryginalnymi nazwami i zachwyca cenami. Za niestandardowy rozmiar „Goliat” pięciu kotletów wołowych, bekonu i sera cheddar zapłacisz 1290 rubli. Hamburger w cenie dobrego steku musi najpierw zostać opanowany, a następnie strawiony i zrozumiany stosunek kosztu do smaku.

Zdjęcia: okładka, 1 - Burgerclub, 2 - Sklep mięsny.

Obejrzyj wideo: NAJTAŃSZY VS NAJDROŻSZY BURGER - DROGIE VS TANIE TEST (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej