Liczby pierwsze

Ile płacą za znajomość języka obcego

Na prośbę Life around strona Adzuna.ru, która gromadzi oferty pracy z różnych portali zawodowych, obliczyła, o ile więcej moskiewskich firm jest skłonnych zapłacić tym, którzy znają języki obce, i gdzie tacy specjaliści są poszukiwani.

* Dane dla wszystkich wakatów w Moskwie na dzień 15 lutego 2018 r., Średnia pensja w mieście bez znajomości języka obcego wynosi 38 397 rubli. Próba obejmowała te wolne miejsca pracy, w których wskazano wynagrodzenie; w bazie danych znajdowało się 289 195 ofert pracy.

Tam, gdzie czekają pracownicy z umiejętnościami językowymi

Najczęściej oferty pracy z wymogiem znajomości języków obcych znajdują się w dziedzinie handlu, w innych obszarach są ulubione.

Tak więc angielski jest najczęściej wymagany w IT, ale największy wzrost (11 tysięcy rubli) jest dla personelu administracyjnego. Włoski, oprócz handlu, jest również poszukiwany w zamówieniach. Chiński jest w produkcji. Niemiecki, hiszpański i francuski - w dziedzinie edukacji i nauki. Hiszpański jest również często wymagany na stanowiskach administracyjnych. Osoby ze znajomością japońskiego są stosunkowo często poszukiwane w branży restauracyjnej i hotelowej.

Obejrzyj wideo: Życie zagranicą bez znajomości języka - czy warto? (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Lunch box i karta bankowa: ile kosztuje odbiór pierwszej równiarki w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Lunch box i karta bankowa: ile kosztuje odbiór pierwszej równiarki w Jekaterynburgu

Administracja Jekaterynburga powiedziała, że ​​wszystkie 163 szkoły miejskie są gotowe na przyjęcie uczniów. W 2018 r. W stolicy Uralu znaleziono 19 500 pierwszoklasistów - w mieście utworzono dla nich 1950 nowych miejsc. Życie wokół Jekaterynburga poprosiło mieszkańca miasta, stratega politycznego i ojca pierwszoklasisty Vsevoloda Oreshkina, aby powiedział, ile kosztuje doprowadzenie dziecka do szkoły w 2018 roku.
Czytaj Więcej
Jak Rosjanie pracują na emeryturze
Liczby pierwsze

Jak Rosjanie pracują na emeryturze

Dziś portal Superjob opublikował podsumowanie badań kobiet w wieku powyżej 55 lat i mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Rosjanie wciąż przechodzą na emeryturę z tego wieku, ale mogą go wkrótce podnieść: latem premier Miedwiediew przedstawił propozycję podniesienia wieku emerytalnego do 63 lat dla kobiet i do 65 lat dla mężczyzn, teraz protesty przeciwko tej reformie mają miejsce w Rosji.
Czytaj Więcej
Jakie produkty pobiły rekordy sprzedaży w przeddzień 8 marca
Liczby pierwsze

Jakie produkty pobiły rekordy sprzedaży w przeddzień 8 marca

Życie wokół już studiowało listę rzeczy, których sprzedaż w sklepach internetowych znacznie wzrosła do 23 lutego. Ulubionymi były męskie skarpety i produkty do golenia. Do 8 marca kosmetyki i słodycze stały się liderami wzrostu: ich sprzedaż na Ozon.ru wzrosła trzykrotnie. 2,5 razy bardziej aktywni nabywcy tego sklepu wzięli sprzęt elektroniczny i AGD, takie jak bransoletki fitness i inteligentne zegarki.
Czytaj Więcej
Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu

8 listopada Jekaterynburg rozpoczął sprzedaż ograniczonej kolekcji rynku masowego H&M i marki Moschino. W ciągu dwóch godzin od rozpoczęcia sprzedaży goście wykupili wszystkie dostępne zapasy koszulek, bluz i czapek do współpracy, a przed lunchem rzeczy trafiły do ​​Avito i innych usług sprzedaży. Życie wokół Jekaterynburga porównuje ceny prezentowane na oficjalnej stronie H&M z ofertami dealerów.
Czytaj Więcej