Liczby pierwsze

Diety, rysunek i psychologia: Ile mieszkańcy Jekaterynburga wydają na kursy online

Serwis Yandex.Money zbadał płatności mieszkańców Jekaterynburga i dowiedział się, ile mieszczanie wydali na kursy online od marca 2017 r. Do lutego 2018 r. Okazało się, że w ubiegłym roku Ural wydał 12 razy więcej pieniędzy na edukację online niż w tym samym okresie roku z powrotem

Za co płacą?

Liczba płatności za kursy online z Jekaterynburga wzrosła osiem razy, a materiały o sporcie i zdrowym stylu życia stały się najpopularniejszą kategorią płatnego czesnego w sieci. Mieszkańcy miasta zaczęli poświęcać czas swoim hobby - gotowaniu, muzyce, rysowaniu, studiowaniu psychologii miłości i związków.

Uroda, sport, diety, zdrowy styl życia

7 razy bardziej popularny niż w ubiegłym roku


Kursy zawodowe

4 razy bardziej popularny niż w ubiegłym roku


Języki obce

2 razy bardziej popularny niż w ubiegłym roku


Psychologia, miłość, związki

5 razy bardziej popularny niż w ubiegłym roku


Hobby, gotowanie, muzyka, malarstwo i więcej

8 razy bardziej popularny niż w ubiegłym roku

Ile oni płacą

Przez rok wykłady nie wzrosły zbytnio: średnia czek na studia w Internecie wzrosła o 1200 rubli. Najdroższe dla mieszkańców Jekaterynburga są profesjonalne kursy.

3 300 rubli

wydawać średnio

uczyć się online


6 600 rubli

średnia czek dla jednego

kurs zawodowy


2 900 rubli

spędzić naukę online

JĘZYKI ZAGRANICZNE


Obejrzyj wideo: "Silna wola - czym jest i w jaki sposób możemy ją wzmocnić?" - Mateusz Banaszkiewicz (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje
Liczby pierwsze

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje

Yandex.Money przeanalizował płatności Uralu w kasach kolejowych i lotniczych, biurach podróży, witrynach rezerwacji hoteli, wycieczkach i innych witrynach oraz dowiedział się, ile mieszkańcy Jekaterynburga, Niżnego Tagila i okolicznych miast spędzili na letnich wycieczkach po Rosji i za granicą. Okazało się, że w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 r. Mieszkańcy regionu wydali na podróże 5,5 razy więcej pieniędzy niż latem 2016 r.
Czytaj Więcej
Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?
Liczby pierwsze

Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?

Według usługi mianowania lekarza DocDoc większość Moskali jest zapisywana do prywatnych klinik w Centralnym Okręgu Administracyjnym, a następnie Południowo-Zachodni Okręg Administracyjny, Północny Okręg Administracyjny i Południowo-Wschodni Okręg Administracyjny. Najbardziej pożądane są usługi otolaryngologów, dermatologów i ginekologów. Na prośbę Life wokół DocDoc obliczył średni koszt płatnej wizyty u specjalisty.
Czytaj Więcej
Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu

8 listopada Jekaterynburg rozpoczął sprzedaż ograniczonej kolekcji rynku masowego H&M i marki Moschino. W ciągu dwóch godzin od rozpoczęcia sprzedaży goście wykupili wszystkie dostępne zapasy koszulek, bluz i czapek do współpracy, a przed lunchem rzeczy trafiły do ​​Avito i innych usług sprzedaży. Życie wokół Jekaterynburga porównuje ceny prezentowane na oficjalnej stronie H&M z ofertami dealerów.
Czytaj Więcej