Liczby pierwsze

Metro „Prospect Cosmonauts” i House of Seals: dokąd mieszkańcy Jekaterynburga często jeżdżą taksówką

Analitycy w Yandex.Taxi znaleźli się na szczycie najpopularniejszych miejsc w Jekaterynburgu, gdzie obywatele jeżdżą taksówką. O popularności miejsca wśród użytkowników decydowała liczba zamówień. Po pierwsze, eksperci sporządzili ogólną ocenę, która obejmowała wszystkie instytucje wszystkich typów.

Okazało się, że ponad połowa tras w Jekaterynburgu zajmują centra handlowe. W czołówce znalazły się także hotele, uniwersytety, restauracje i bary, budynki biurowe, dworce kolejowe i miejsca rekreacji. Życie wokół mówi ci, które miejsca są wiodące w rankingu usług taksówkowych.

10 najlepszych tras taksówek w Jekaterynburgu

Lotnisko Koltsovo

Dworzec Centralny

SEC „Greenwich”

BC „Wysocki”

Północny dworzec autobusowy

Centrum handlowe „Mega”

SEC „Megapolis”

SEC „Alatyr”

TC „Antey”

Centrum handlowe „Pasaż”

W celu bardziej szczegółowej analizy oceny podzielono na siedem kategorii. Oprócz wspomnianych już centrów handlowych przydzielono węzły komunikacyjne i centra biznesowe, hotele, uniwersytety, bary i miejsca rozrywki niezwiązane z jedzeniem ani zakupami.


Czas wolny

Najważniejsze miejsca rozrywki w Jekaterynburgu okazały się bardzo różnorodne: centrum kultury, cyrk, park wodny, kino i filharmonia.

Centrum Jelcyna

Jekaterynburg State Circus

Park wodny „Limpopo”

Kino „Salute”

Sverdlovsk State Academic Philharmonic


Węzły transportowe

Oprócz lotniska i głównego dworca kolejowego w Jekaterynburgu, taksówki są często przewożone na dwa dworce autobusowe i do stacji metra Prospect Cosmonauts. Do ostatniego roku zaczęli jeździć znacznie częściej niż w 2016 roku.

Lotnisko Koltsovo

Dworzec Centralny

Północny dworzec autobusowy

Południowy dworzec autobusowy

Metro „Prospect Cosmonauts”


Uniwersytety

Większość studentów USLUU jeździ taksówką. Osobno rozważaliśmy wycieczki do budynków uniwersyteckich znajdujących się w różnych częściach miasta - w rezultacie USLU zajęło dwie pierwsze pozycje na szczycie popularnych uniwersytetów.

USLU w Komsomolskaya

USLUU na Kołmogorowej

UrFU

Uralski Państwowy Uniwersytet Ekonomiczny

UrGUPS


Bary i restauracje

Według danych na temat podróży do barów i restauracji często trudno jest dokładnie ustalić, dokąd podróżowała osoba, ponieważ kilka zakładów może znajdować się w tym samym domu. W takich przypadkach, aby nie przypisywać popularności sąsiadów barowi lub kawiarni, połączyliśmy skupiska zakładów w skupiska - pod nazwą ulicy lub pobliskiego zabytku, takiego jak Dom Fok. Restauracja Maximilians i bar The Optimist były tak popularne, że mogły samodzielnie wejść do pierwszej piątki.

Bary w pobliżu drukarni

Restauracja „Maximilians”

Bary w pobliżu Muzeum Historycznego

Bary na skrzyżowaniu ulic Malyshev i Khokhryakova

Pasek optymisty


Biura

Z centrów biurowych najczęściej zabierają samochód do Wysockiego. Jest dwa razy bardziej popularny niż drugi Clover Park. Na trzecim miejscu znajduje się biuro SKB Kontur. W ubiegłym roku centrum biznesowe Onegin Plaza zaczęło podróżować więcej niż w 2016 roku i osiągnęło szczyt pod względem wzrostu i liczby podróży.

„Wysocki”

Clover Park

„SKB Kontur”

Onegin Plaza

Pallad


Centra handlowe

Greenwich jest absolutnym mistrzem wśród centrów handlowych w Jekaterynburgu: w 2017 r. Było tam tyle taksówek, co we wszystkich innych centrach handlowych z pierwszych pięciu połączonych.

Greenwich

Mega

Megapolis

Alatyr

Antey


Hotele

Liczba wyjazdów do hotelu Marins Park w ubiegłym roku znacznie wzrosła - w 2016 r. Zajął piąte miejsce w czołówce popularnych, a do końca 2017 r. Wspiął się na drugie.

 „Novotel Ekaterinburg Centre”

 Marins Park

 Hyatt Regency Jekaterynburg

 „Ramada Yekaterinburg”

 Jekaterynburg-Central


Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje
Liczby pierwsze

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje

Yandex.Money przeanalizował płatności Uralu w kasach kolejowych i lotniczych, biurach podróży, witrynach rezerwacji hoteli, wycieczkach i innych witrynach oraz dowiedział się, ile mieszkańcy Jekaterynburga, Niżnego Tagila i okolicznych miast spędzili na letnich wycieczkach po Rosji i za granicą. Okazało się, że w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 r. Mieszkańcy regionu wydali na podróże 5,5 razy więcej pieniędzy niż latem 2016 r.
Czytaj Więcej
Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?
Liczby pierwsze

Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?

Według usługi mianowania lekarza DocDoc większość Moskali jest zapisywana do prywatnych klinik w Centralnym Okręgu Administracyjnym, a następnie Południowo-Zachodni Okręg Administracyjny, Północny Okręg Administracyjny i Południowo-Wschodni Okręg Administracyjny. Najbardziej pożądane są usługi otolaryngologów, dermatologów i ginekologów. Na prośbę Life wokół DocDoc obliczył średni koszt płatnej wizyty u specjalisty.
Czytaj Więcej
Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu

8 listopada Jekaterynburg rozpoczął sprzedaż ograniczonej kolekcji rynku masowego H&M i marki Moschino. W ciągu dwóch godzin od rozpoczęcia sprzedaży goście wykupili wszystkie dostępne zapasy koszulek, bluz i czapek do współpracy, a przed lunchem rzeczy trafiły do ​​Avito i innych usług sprzedaży. Życie wokół Jekaterynburga porównuje ceny prezentowane na oficjalnej stronie H&M z ofertami dealerów.
Czytaj Więcej