Liczby pierwsze

Gray Dome: Ile kosztuje przywrócenie cyrku w Jekaterynburgu?

W Jekaterynburgu odbudowuje się jeden z symboli architektonicznych miasta, cyrk i jego kopuła. Mieszkańcy już widzieli czarną kopułę, która przeraziła ich, gdy zaczęli usuwać farbę z płaskorzeźb. Do 1 listopada 2018 r. Wykonawca musi przeprowadzić gruntowny remont elewacji budynku, dachu i konstrukcji kopuły.

Nowoczesny budynek cyrkowy został zbudowany po spaleniu pierwszego cyrku państwowego w Swierdłowsku na rogu ulic Kuibyshev i Rosa Luxemburg w 1976 roku. Dyrektor starego cyrku, N. I. Slautin, brał czynny udział w budowie nowego budynku i areny, zgodnie z projektem architektów, architektów Yu. L. Schwarzbreima i M. F. Korobova, który okazał się przystosowany do produkcji o dowolnej złożoności. Jego charakterystyczną cechą jest kopuła, która nadaje budynkowi korzystne właściwości akustyczne. Od 1994 roku cyrkiem kieruje Anatolij Marchevsky, Honorowy Artysta RSFSR.

Życie wokół publikuje postacie globalnej aktualizacji Cyrku i jego zdjęć z ciemną kopułą.

Zdjęcia

Siergiej Poteryajew

1 lutego 1980 r

otworzył nowoczesny budynek Sverdlovsk State Circus

97 700 000 rubli

wydawać na naprawy z budżetu regionu Swierdłowsku

1200 ton

Ciężar kopuły cyrku w Jekaterynburgu

50 metrów

wysokość kopuły cyrkowej

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej