Liczby pierwsze

Najdroższa i najtańsza toaleta publiczna

Życie wokół wciąż dowodzi, jak bardzo różnią się ceny za usługi miejskie. W nowym numerze - toalety publiczne. Według usługi 2GIS w MKAD jest około 1500, z czego około 200 jest bezpłatnych. W swoich recenzjach mieszczanie często chwalą czystość i liczbę kabin, krytykują, że toaleta była zamknięta lub personel był niegrzeczny. Życie wokół znalazło najdroższą i niedrogą opcję.

Najdroższa toaleta publiczna

150 rubli


Tyle jest wejścia do historycznej toalety GUM. Znajduje się w piwnicy między drugą i trzecią linią, w pobliżu wyjścia na Nikolską. Za te pieniądze możesz ocenić przedrewolucyjne wnętrze toalety - z marmurowymi wykończeniami, bawełnianymi ręcznikami i pozłacanymi uchwytami na papier toaletowy. W damskim pokoju znajduje się również prysznic - można go użyć za tysiąc rubli (ręcznik, kapcie, szlafrok, suszarka do włosów i szampon są wliczone w cenę). Ci, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze, muszą wejść na trzecie piętro - wejście do toalety znajduje się na drugim końcu budynku i kosztuje 30 rubli.

Możesz iść do toalety TsUM za 100 rubli. To zwykła, nie historyczna toaleta. Wprowadzono wysoką opłatę za wejście, aby ograniczyć przepływ gości z ulicy. Możesz zalogować się za pomocą czeku lub karty sklepowej za darmo.

Najtańsza toaleta publiczna

25 rubli


Możesz również iść do toalety za darmo: oprócz latryn, które są otwarte dla wszystkich, w Moskwie istnieje sieć stacjonarnych bezpłatnych toalet GBU Dorinvest. To prawda, że ​​działają do 18 lub 20 godzin. W MCK dostępne są bezpłatne pomieszczenia sanitarne. Wejście do jednej z toalet moskiewskiego metra kosztuje 60 rubli na karcie Trojka. W mobilnym module toalety na ulicy możesz iść za 50 rubli.

Najtańsza płatna toaleta znajduje się w centrum handlowym Spektr na Teply Stan, gdzie za wejście płacą 25 rubli.

Najdroższa toaleta jest 6 razy droższa niż najtańsza.

Obejrzyj wideo: 10 zaskakujących faktów o rybach i wędkarstwie (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych
Ludzie w mieście

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych

Strumienie gier komputerowych - lub transmisje z procesu gry z komentarzami samego gracza w Internecie - od dawna są znane w społeczności graczy, ale stały się stosunkowo popularne wśród szerokiej publiczności. Jednym z katalizatorów popularyzacji tego rodzaju rozrywki w sieci była streamerka Karina, ładna miniaturowa dziewczyna, która zasłynęła w sieciach społecznościowych ze względu na jej surowy, a nawet agresywny sposób komunikowania się z widzami.
Czytaj Więcej
Kto buduje stadion Zenit Arena
Ludzie w mieście

Kto buduje stadion Zenit Arena

W Petersburgu nadal budują stadion na półfinały Mistrzostw Świata 2018. Na tle ogólnego niezadowolenia mieszkańców miasta i masowych zarzutów w mediach, Życie wokół spotkało tych, którzy pracują nad projektem każdego dnia, i zapytało, jak wpływa na nie tło informacyjne i dlaczego mieszkańcy naprawdę potrzebują Zenit Arena.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej