Liczby pierwsze

Ile droższych lotów na jesień

Wczoraj, po kursie dolara i euro względem rubla, kurs IATA również wzrósł, zgodnie z którym obliczane są ceny biletów lotniczych w systemach rezerwacji. Życie wokół już pisało o tym, jak to się dzieje. Teraz postanowiliśmy dowiedzieć się, ile wzrosną bilety na jesień i gdzie będzie taniej polecieć na wakacje do tych, którzy nie odpoczywali latem.

Do 78 rubli

Euro IATA Rises w tym tygodniu poprzednio było to 73,5 rubla.

Od 63,5 do 68,5 rubli

dolar wzrósł w systemie IATA.


O 7%

droższe loty ze względu na wzrost stawki IATA.

38%

zwiększona sprzedaż linii lotniczych na początku tygodnia, kiedy kurs był wciąż taki sam, ale było jasne, że będzie się rozwijał.


3% droższe

niż w zeszłym roku są bilety na jesień do Europy, bilety do krajów sąsiednich wzrosły o 16%, ceny dla rosyjskich miejsc docelowych pozostały prawie niezmienione.

41%

rocznie tańsze bilety od Moskwy po Burgas jest to najbardziej zauważalny spadek z jesiennych lotów.


45% i 44%

loty wzrosły w cenie do Kiszyniowa i Baku - najsilniejszy wzrost w tym roku, teraz bilety tam kosztują odpowiednio 12 839 i 14 674 rubli.

Ponad 52 tysiące rubli

są bilety do Tokio - Najdroższe z popularnych miejsc wśród Rosjan na jesień.


Za 8 228 rubli

może polecieć do Kaliningradu - Jest to najbardziej przystępna opcja na jesienne podróże i lider spadających cen w ciągu roku wśród rosyjskich lotów.

Około 21 tysięcy rubli

wydawać Rosjanie na bilet na jesień do Europy średni czek dla Rosji i krajów ościennych wynosi około 16 tys.

Źródła: Onetwotrip, Tutu.ru

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Mad Men: 10 udanych pomysłów biznesowych, które nie przychodzą Ci do głowy
Skrzynie

Mad Men: 10 udanych pomysłów biznesowych, które nie przychodzą Ci do głowy

Dog Cleaning Matthew Osbourne stworzył Pooper-scooper.com w 1987 roku, a Matt Boswell, który otworzył Pet Butler w Kolumbii, podjął swój pomysł. Matthew pisze na swojej stronie, że zawsze interesowały go nowe pomysły biznesowe. „To zabawne, że kiedy po raz pierwszy usłyszałem, że ktoś zaoferował psom gówno za określoną tygodniową kwotę, śmiałem się” - wspomina przedsiębiorca.
Czytaj Więcej
Susan Kane „Introwertycy”
Skrzynie

Susan Kane „Introwertycy”

H&F studiuje jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej najbardziej odkrywcze fragmenty. Tym razem czytamy książkę Susan Kane, konsultanta biznesowego, którego prezentację można było zobaczyć na TED. Książka jest taka, że ​​wbrew powszechnemu przekonaniu skromni introwertycy mogą tworzyć wielkie firmy i wymyślać pomysły, które mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej
Mihai Chiksentmihayli „Stream”
Skrzynie

Mihai Chiksentmihayli „Stream”

Każdego tygodnia H&F czyta jedną książkę biznesową i wybiera z niej interesujące fragmenty. Tym razem czytamy książkę słynnego psychologa Mihai Chiksentmihaii poświęconą idei przepływu - optymalnym warunkom pracy i sposobom jej osiągnięcia. Mihai CHIKSENTMIKHAYA Amerykański psycholog, autor 20 książek Co to jest przepływ Nasze postrzeganie życia jest wynikiem różnych sił, które kształtują nasze doświadczenia, wpływając na to, czy jesteśmy dobrzy, czy źli.
Czytaj Więcej