Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze przybory szkolne

Za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny, a wraz z nim wzrośnie koszt zakupu przyborów szkolnych. Zgodnie z naszą listą kontrolną dziecko będzie potrzebowało około dwóch tuzinów różnych przedmiotów. Wybraliśmy trzy z nich: notatnik, długopis i plecak - i dowiedzieliśmy się, ile Moskwa będzie musiała zapłacić za najtańsze i najdroższe z nich.

Zeszyt szkolny

Zwykły notatnik - 12 arkuszy, cienki szarawy papier, okładka w kolorze zielonym - używają go uczniowie od kilku dziesięcioleci. Jest produkowany przez różne fabryki drukarskie, ale ogólnie widok pozostaje niezmieniony. Udało nam się znaleźć opcję budżetu w Komusie - tam notatnik kosztuje 4 ruble 50 kopiejek, ale będziesz musiał zamówić go online i wziąć zestaw dziesięciu jednocześnie.

Najdroższy notebook, jaki znaleźliśmy w „Republice”. Tam znajduje się w kategorii notebooków, ale strony z nadrukiem linijki do kropki są również wygodne w użyciu jako zwykły papier do notatek. Za 176 arkuszy i okładkę z miękkiej sztucznej skóry, nawet z 35% rabatem, będziesz musiał zapłacić 1560 rubli.


Najdroższy notebook jest 34 razy droższy niż najtańszy.

Pióro

Najtańsze pióro zostało ponownie znalezione w Komus. Czarny długopis sprzedawany jest ze zniżką i kosztuje 5 rubli 35 kopiejek. Pióro ma możliwość zmiany pręta, co kosztuje 4 ruble 10 kopiejek.

Drogie długopisy ze złotymi elementami są zwykle łatwe do znalezienia wśród prezentów biznesowych, ale w szkole wyglądają zbyt poważnie i nudno. Ale inteligentny długopis Moleskine za 17990 rubli o minimalistycznym wyglądzie może równie dobrze spodobać się uczniom. Wszystko, co zostało zarejestrowane za pomocą pióra elektronicznego w specjalnym notatniku, jest natychmiast przenoszone do aplikacji mobilnej. Dlatego dzielenie się wiedzą z kolegami z klasy, którzy opuścili lekcje z powodu choroby, będzie znacznie łatwiejsze.


Najdroższy długopis jest 3 362 razy droższy niż najtańszy.

Plecak

W IKEA znaleziono niedrogi plecak za 269 rubli. Model o nazwie Knella można prać w pralce, a po złożeniu mieści się w kieszeni kurtki. Pytanie, jak długo taki plecak wytrzyma ładunek podręczników, pozostaje otwarte.

Solidny i pojemny plecak Brioni wykonany z prawdziwej skóry za 269 500 rubli, które znaleźliśmy w centralnym domu towarowym. Z pewnością zmieści nie tylko podręczniki, ale także wymienne buty.


Najdroższy plecak jest ponad 1 001 razy droższy niż najtańszy.

Obejrzyj wideo: Najdroższe VS najtańsze KREDKI - 0,30 zł vs 13,25 zł (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej