Liczby pierwsze

Ile dealerzy sprzedają przedmioty z kolekcji H&M x Moschino

Wczoraj rozpoczęła się wyprzedaż artykułów z kolekcji H&M x Moschino. Pierwsi klienci poszli do sklepów w Moskwie o 09:05, a kilka godzin później Avito i Yule pojawiły się złota kurtka puchowa, różowy futro i torba w kształcie prezerwatywy. Ponadto zdjęcia niektórych reklam zostały wykonane natychmiast w przymierzalniach. Pomimo tego, że wiele rzeczy jest nadal dostępnych na stronie H&M, nadal pojawiają się oferty zakupu ubrań ze współpracy z rękami. Dowiedzieliśmy się, ile resellerzy zarobią na ograniczonej kolekcji.

Ponad 600

ogłoszenia Wyprzedaż przedmiotów H&M x Moschino jest dostępna w sklepach Yule i Avito.

Za 8 godzin

przed oficjalną premierą pojawiła się pierwsza reklama sprzedaży. Na „Julii” położyła szara męska bluza z haftem za 8 tysięcy rubli.


2,5 razy

średnio Dealerzy mają wyższe ceny niż w sklepach i na stronie H&M.

41 tysięcy rubli

- dodatkowa opłata na skórzanej torbie w formie kołnierza.


55 tysięcy rubli

- cena najdroższa rzecz. Za tyle sprzedają Avito różowy płaszcz ze sztucznego futra.

1 900 rubli

- cena najtańsza rzecz ze współpracy. Za tyle sprzedają damską koszulkę na Yule.


4 razy

liczba wzrosła wyszukiwane hasła dotyczące współpracy w Avito w porównaniu z 7 listopada, kiedy zamknięta prezentacja nowych produktów.

12 razy

zaczął szukać więcej Współpraca Moschino i H&M w Yule w porównaniu z początkiem tygodnia.


Nie więcej niż jedna rzecz

każdy rozmiar można zabrać ze sklepu. Chociaż jest to sprzeczne z rosyjskim prawem, H&M Press Service przyznaje, że sieć nie ma innego sposobu regulowania działań sprzedawców.

Za 3 godziny

przed otwarciem Sklep odwiedzili pierwsi kupujący, którzy zamierzali kupić rzeczy ze współpracy.

Obejrzyj wideo: JAK SPRZEDAWAĆ SAMOCHODY Z ULICY ZA 440000TYŚ GTA 5 GLITCH NA KASE SPACZOWANY (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej