Liczby pierwsze

Piłki tenisowe, sztuczny mech i puzon: z czego składa się nowa sztuka „Tańce prowincjonalne”

Provincial Dances Theatre przygotowuje się do premiery spektaklu „Dziewczyna z porcelanowymi oczami” w reżyserii Tatyany Baganovej - pierwsze przedstawienia odbędą się 15 i 11 grudnia na scenie Bolshoi w Jekaterynburgu dla młodych widzów. Życie wokół Jekaterynburga mówi, na czym polega nowa produkcja.

„Dziewczyna z porcelanowymi oczami” została wystawiona na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki „Diaghilev.PS”, który odbywa się w Petersburgu i odbędzie się tam po premierze w Jekaterynburgu. W 2018 roku, w 200. rocznicę Marius Petipa, festiwal jest poświęcony wybitnemu rosyjskiemu choreografowi. Chęć dotknięcia jego pracy skupiła uwagę choreografa na „Coppelii” - balecie według jednego z najstraszniejszych opowiadań Ernsta Hoffmanna „Sandman”.


Tatyana Baganova

reżyser

„Projekt został zainspirowany nie tylko oryginalnym baletem„ Coppelia ”, ale także jego głównymi źródłami i zwolennikami. Samo przypisanie„ Coppelia ”gatunkowi komedii oraz fakt, że wyrasta on z ponurych opowiadań Ernsta Hoffmanna, pozwala nam znaleźć bardziej złożoną strukturę w tej pracy, niż się wydaje na pierwszy rzut oka - struktura, która zawiera kody semantyczne wielu źródeł. ”10

metrów

rolka faux mchu

2

litr

ciasto naleśnikowe


1

kuchenka elektryczna

aktorstwo

20

piłki tenisowe

kto zagra jedną z głównych „ról”


1

puzon

zakupiony na Avito na prośbę kompozytora Artem Kim. Instrument nie wszedł do produkcji

200

przezroczyste szklane kulki

2 centymetry średnicy, które są używane jako instrument muzyczny na żywo


1

Lalka mechaniczna

kto chodzi i mówi. Musiała uszyć dla niej nowy strój

100

metrów tkaniny

tiul i jedwab do robienia kostiumów


Trochę

wystrój roślin

z zakładu pogrzebowego

9

miesiące

prace nad sztuką były w toku


11

tancerze

uczestniczyć w produkcji

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Facebook

Instagram

VK

Twitter


Cover:Gleb Machniew

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej