Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze mieszkanie na Nowy Rok

Nowy Rok możesz świętować w Moskwie nie tylko w domu, w jednej z restauracji lub na Placu Czerwonym - właściciele mieszkań wynajmują je na świąteczną noc. W przeciwieństwie do hotelu, mogą być zajmowane przez firmę, korzystać z kuchni i czuć się jak w domu, bez zastanawiania się, ile naczyń trzeba umyć rano. Życie wokół studiowało miejsca codziennego wynajmu mieszkań i znalazło najbardziej budżetową i najbardziej luksusową opcję na Nowy Rok w Moskwie.

Sprawdziliśmy oferty Avito, Airbnb, Booking.com i CIAN od 31 stycznia do 1 stycznia. Jeśli nie można było wybrać dat, szukaliśmy ofert, w których cenę na Nowy Rok omawiano osobno, ponieważ zwykle jest wyższa niż standardowa.

Najtańsze mieszkanie

1 498 rubli w sylwestra

Mieszkanie w Nowogródku Mieszkanie w Nowogródku Mieszkanie w Nowogródku

Jednopokojowe mieszkanie w Nowogródku z dwoma pojedynczymi łóżkami, widokiem na meble i nieostrożnymi naprawami może być odpowiednie dla dwóch osób. Goście mogą korzystać z Wi-Fi, suszarki do włosów i żelazka, a rano wybrać się na spacer do pobliskiego parku leśnego.

Najbardziej budżetowe noworoczne oferty mieszkań na Booking.com rozpoczną się od 2,5 tysiąca rubli - za te pieniądze można wynająć mieszkanie z dużą ilością dywanów w Maryinie.

Najdroższe mieszkanie

6,5 miliona rubli w sylwestra

Apartamenty w Moskwie Apartamenty w Moskwie Apartamenty w Moskwie Apartamenty w Moskwie

Najdroższe mieszkanie jest również do wynajęcia na Airbnb - są to apartamenty z dwiema sypialniami i łazienkami na 74. piętrze Eye Tower w Moskwie. Grupa do ośmiu osób będzie mogła w nich świętować Nowy Rok, podziwiając widok nocnego miasta z panoramicznych okien na podłogę. Brak opinii o tym obiekcie. Być może dlatego, że nocowanie na wieżowcu jest znacznie tańsze: w tej samej wieży dostępnych jest jeszcze kilka mieszkań za 150-300 tysięcy rubli za noc.

Bardziej opłacalne będzie również świętowanie wakacji w jednym z eleganckich apartamentów w centrum miasta: w domu naprzeciwko wieżowca Ministerstwa Spraw Zagranicznych można to zrobić w zaledwie 600 tys., A trzy rubla na skarpie z widokiem na Dom Muzyki - za 700 tys. Z niezwykłych propozycji - mega-jacht na rzece Moskwie za 800 tysięcy rubli za noc.

Najdroższy apartament noworoczny jest 4339 razy droższy niż najtańszy

Obejrzyj wideo: Złożyliśmy komputer, w cenie jakiej NIKT się nie spodziewał (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Chris Stevens „App Store Millionaires”
Skrzynie

Chris Stevens „App Store Millionaires”

H&F studiuje jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej najciekawsze momenty. Tym razem czytamy książkę słynnego dewelopera Chrisa Stevensa o tym, jak wygląd AppleStore wpłynął na życie zwykłych użytkowników i programistów, zamieniając niektórych z nich w milionerów, a innych w bankructwo.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej