Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.

Najtańsze problemy z gazetami

Bezpłatnie - w sieci „Coffeemania”


Świeżą prasę biznesową mogą bezpłatnie zabrać odwiedzający do kawiarni sieci Coffeemania. Tak więc dziś rano w Metropolis można było zdobyć wszystkie trzy gazety. Teoretycznie można to zrobić w salach VIP moskiewskich stacji. Ale wejście do nich jest płatne i prawie nie ma już pokoi. Tak więc, po zapłaceniu 270 rubli za wejście do sali VIP stacji Kursk, nasz redaktor wziął ostatni numer Kommersant, nie było innych gazet.

W kioskach pokoje sprzedawane są trochę za 30 rubli, ale w wielu z nich gazety już się skończyły. Użytkownicy mediów społecznościowych twierdzą, że musieli obejść kilka punktów przed zakupem gazet.

Najdroższe wydania świeżych gazet

228 tysięcy rubli dla Avito


Już na stronie internetowej Avito pojawiło się już kilkanaście propozycji: ktoś oferuje jedną gazetę, ktoś to cały zestaw. Była oferta na 249 999 rubli, ale została już usunięta. Niektórzy obiecują wysłać dochody, aby pomóc matce Iwana lub działaczom na rzecz praw człowieka. Jeden użytkownik opublikował zestaw trzech gazet za 45 tysięcy rubli. „Gazety dobrej jakości, nie marszczone” - powiedział sprzedawca. Inny mówi, że przekaże wpływy ze sprzedaży 228 tysięcy rubli do funduszu „Siedząca Rosja”.

Link do reklamyLink do reklamy

pokrycie: Życie wokół

Obejrzyj wideo: Tanie vs Drogie. Makijaż Najdroższymi Kosmetykami. Pół na Pół. Mizia (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie
Skrzynie

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie

Nicholas Carr: Papierowa książka kontratakuje Pogłoski o śmierci papierowych książek są bardzo przesadzone - tym razem dowodzą tego pomysłu liczbami w rękach. Nicholas Carr, autor książki The Shallows: What Internet robi na nasze mózgi, cytuje badanie wykazujące, że w 2012 r. Sześciu na dziesięciu Amerykanów wykazywało brak zainteresowania pozyskaniem czytelnika.
Czytaj Więcej
Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia
Skrzynie

Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia

Nikolay Durov: Relacje byłego rzecznika VKontakte Vladislava Tsyplukhina z bratem Kremla założyciela VKontakte Pavlem Durovem Nikolayem na jego stronie w mediach społecznościowych, komentując publikację w VKontakte na temat współpracy VKontakte z Vladislavem Surkovem, zasugerował, że poprzedni rzecznik spółki Vladislav Tsyplukhin mógł prywatnie współpracować z Kremlem.
Czytaj Więcej
„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki
Skrzynie

„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki

Dmitry SOKOLOV-MITRICH Zastępca redaktora naczelnego czasopisma „Russian Reporter” stał się centrum władzy Czy wiesz, jak rodzi się tajfun? Jest punkt wirowy, a następnie ziarnko piasku na ziarnko piasku, kropla na kroplę, zamienia się w huragan wielkiego podnoszenia. Oto typowa historia o tym, jak pierwsze strzały pojawiły się w przyszłym imperium poszukiwań, jak stwierdziła Ilya Segalovich: „Jeden chłopiec pracował w Akapit i miał bezdomnego przyjaciela, Wołodię Iwanow.
Czytaj Więcej