Liczby pierwsze

Jakie jedzenie zamawiają Moskale

Jeśli kilka lat temu małe firmy zajmujące się reklamami pizzy i sushi w twoich drzwiach zajmowały się dostawą żywności, teraz miasto jest zalane żółtymi i zielonymi kurierami Yandex.Food and Delivery Club, o których Life już pisało o konfrontacji. Równolegle istnieją pizzerie sieciowe, które dostarczają Pepperoni i Margaritę w prawie każdym rejonie Moskwy. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak bardzo zmieniły się preferencje mieszkańców miasteczka po tym, jak prawie każde danie można było zamówić do domu.

Tekst: Anna Sokolova, Victoria Lisichenko

Co zamówić w usługach dostarczania żywności

Życie wokół poprosiło Yandex.Food and Delivery Club o udostępnienie listy najpopularniejszych potraw wśród użytkowników. Po pierwsze, burgery mają szeroki margines - do tej kategorii należą zarówno wappery, jak i bigmaki, a także produkty burgerowe, takie jak #FARS i Black Star Burger. Lista nie obejmuje napojów.

„Yandex.Food”

Burgery

Sushi i bułki

Pizza

Khinkali

Naleśniki

Zupy

Sałatki (najczęściej Cezar)

Spaghetti

Grill

Krążki cebuli

Klub dostawczy

Burgery

Rolls „Philadelphia”

Frytki

Rustykalne Ziemniaki

Kremowa zupa kremowa z pieczarkami

Tacos

Kanapka klubowa

Makaron Carbonara

Sałatka Cezar Z Kurczakiem

Pilaw

Jaką pizzę zamawiają mieszczanie

Pizzerie nadal same wykonują wiele zamówień, więc postanowiliśmy dowiedzieć się od dużych sieci, co biorą. Według przedstawicieli pizzerii, większość zamówień przychodzi od 17:00 do 21:00. W dni powszednie rośnie liczba zamówień do centrów biznesowych w porze lunchu, w weekendy ludzie najczęściej zamawiają pizzę w domu około 17: 00-18: 00.

Pizza Domino

Markowa pizza „Domino's”

Cztery Sery

Pepperoni

„Three Meats”

„Kurczak z grilla”

Papa Jones

Super tata

„Mięso”

Kurczak Z Grilla

Ranczo z kurczaka

Pepperoni

Obejrzyj wideo: OJCIEC ZAMAWIA JEDZENIE. (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky
Weekend

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky

Koncerty Na zdjęciu: „Chleb” Posh Isolation / Ascetic House / Janushoved gablota Potrójna prezentacja kultowych duńskich marek - Posh Isolation, Ascetic House i Janushoved - odbędzie się jako duża impreza. Gwiazdy wieczoru Lust For Youth wystąpią w zaktualizowanym składzie: miejsce Loke Rabek, który zagra w chorwackim Amorze, zajął Soho Rezanejad.
Czytaj Więcej
Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń
Weekend

Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń

PIĄTEK 24 października Pochmurny dzień: −3 Noc: −7 SOBOTA 25 października Pochmurny dzień: −2 Noc: −5 NIEDZIELA 26 października Pochmurno z polanami Dzień: 0 Noc: −5 24 października, piątek 19:30 Pokaz filmu „Sergey Kuryokhin” B W ramach nowego projektu wystawienniczego „Performance in Russia: Cartography of History” w „Garażu” zaplanowano program edukacyjny na temat wpływu performance na sztukę rosyjską.
Czytaj Więcej
Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio
Weekend

Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio

Wystawa „Historia niepisanego malarstwa” Kiedy: 7 maja - 24 lipca Gdzie: Foyer of the Hermitage Theatre (32 Palace Embankment) Koszt: 400 rubli W 1946 r. Rosyjski awangardowy artysta Vladimir Sterligov rozpoczął prace nad obrazem o odbudowie Ermitażu po wojnie. Ale nie dokończył go: dwa lata później rozpoczęła się „sprawa Leningradzka”, sytuacja polityczna stała się napięta, a wyczyn mieszkańców Leningradu uznano za ideologicznie zły.
Czytaj Więcej