Liczby pierwsze

Jakie jedzenie zamawiają Moskale

Jeśli kilka lat temu małe firmy zajmujące się reklamami pizzy i sushi w twoich drzwiach zajmowały się dostawą żywności, teraz miasto jest zalane żółtymi i zielonymi kurierami Yandex.Food and Delivery Club, o których Life już pisało o konfrontacji. Równolegle istnieją pizzerie sieciowe, które dostarczają Pepperoni i Margaritę w prawie każdym rejonie Moskwy. Postanowiliśmy dowiedzieć się, jak bardzo zmieniły się preferencje mieszkańców miasteczka po tym, jak prawie każde danie można było zamówić do domu.

Tekst: Anna Sokolova, Victoria Lisichenko

Co zamówić w usługach dostarczania żywności

Życie wokół poprosiło Yandex.Food and Delivery Club o udostępnienie listy najpopularniejszych potraw wśród użytkowników. Po pierwsze, burgery mają szeroki margines - do tej kategorii należą zarówno wappery, jak i bigmaki, a także produkty burgerowe, takie jak #FARS i Black Star Burger. Lista nie obejmuje napojów.

„Yandex.Food”

Burgery

Sushi i bułki

Pizza

Khinkali

Naleśniki

Zupy

Sałatki (najczęściej Cezar)

Spaghetti

Grill

Krążki cebuli

Klub dostawczy

Burgery

Rolls „Philadelphia”

Frytki

Rustykalne Ziemniaki

Kremowa zupa kremowa z pieczarkami

Tacos

Kanapka klubowa

Makaron Carbonara

Sałatka Cezar Z Kurczakiem

Pilaw

Jaką pizzę zamawiają mieszczanie

Pizzerie nadal same wykonują wiele zamówień, więc postanowiliśmy dowiedzieć się od dużych sieci, co biorą. Według przedstawicieli pizzerii, większość zamówień przychodzi od 17:00 do 21:00. W dni powszednie rośnie liczba zamówień do centrów biznesowych w porze lunchu, w weekendy ludzie najczęściej zamawiają pizzę w domu około 17: 00-18: 00.

Pizza Domino

Markowa pizza „Domino's”

Cztery Sery

Pepperoni

„Three Meats”

„Kurczak z grilla”

Papa Jones

Super tata

„Mięso”

Kurczak Z Grilla

Ranczo z kurczaka

Pepperoni

Obejrzyj wideo: OJCIEC ZAMAWIA JEDZENIE. (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Przydatne lato: 12 książek dla dzieci do nauki nowego
Przewodnik

Przydatne lato: 12 książek dla dzieci do nauki nowego

W połowie wakacji wielu jest już zmęczonych odpoczynkiem bezczynności i chętnych do nauki czegoś nowego. W lipcowej selekcji Life wokół nie są to nudne encyklopedie, ale fascynujące i przydatne książki na zupełnie inne tematy - zapewne zainteresują dzieci na długo. Florence Pinault. Sekretna wojna drobnoustrojów Michaiła Chaczaturowa Spacer do historii, 2018 Wiek: 8+ Ta książka opowiada o niewidzialnej, ale ważnej wojnie prowadzonej przez armię wirusów, batalionów bakterii, zasadzki na półki pasożytów na ochronne komórki naszego ciała.
Czytaj Więcej
7 interesujących brunche w Moskwie
Przewodnik

7 interesujących brunche w Moskwie

Brunch, połączenie brunchu z lunchem, jest zwykle serwowany w weekendy między 11:00 a 16:00. Jest to nie tylko dobra opcja śniadaniowa dla tych, którzy lubią spać dłużej, ale także okazja do spotkania się z przyjaciółmi i spędzenia czasu na jedzeniu i rozmowach. Życie wokół wybrało siedem najlepszych ofert w Moskwie.
Czytaj Więcej
Od Travisa Scotta i Sophie po „Research Institute of Cosmetics” i IC3PEAK: Kogo warto posłuchać na festiwalach tego lata
Przewodnik

Od Travisa Scotta i Sophie po „Research Institute of Cosmetics” i IC3PEAK: Kogo warto posłuchać na festiwalach tego lata

Wiosną sezon festiwali muzycznych rozpoczyna się w Europie i Ameryce, a bliżej lata w Rosji. Życie wokół studiowało składy festiwali w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Japonii i Rosji, na które wciąż można kupić bilety, i stworzyło przewodnik dla 30 artystów, dla których warto wybrać się przynajmniej do jednego z nich (lub lepiej kilku).
Czytaj Więcej