Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy metr kwadratowy mieszkania w nowych budynkach w Irkucku

W ciągu ostatnich trzech lat koszty mieszkania w nowych budynkach w Irkucku wzrosły o 24 procent. Wokół życia odkryto, w których świeżych wyświetlaczach LCD można teraz znaleźć najtańszy metr kwadratowy (prawie po cenach z 2016 r.), A gdzie - najdroższy. Różnica okazała się znacząca - prawie pięć razy.

LCD „Brzoza”

33 000 rubli za metr kwadratowy

Adres

poz. Markova

stan

gotowe i w budowie sekcje blokowe

Kondygnacje

3-5 pięter

nwirk.ru


Ściśle mówiąc, kompleks mieszkaniowy Berezovy to podmiejski kompleks mieszkaniowy, jednak wraz ze stopniowym rozwojem infrastruktury transportowej praktycznie stał się częścią Irkucka. Jednocześnie ceny mieszkań w blokach w budowie pozostają na poziomie cen mieszkań w 2016 r. Kosztem 33 tysięcy rubli za metr kwadratowy można kupić od dewelopera „kawałek kopiejki” i „trzy ruble”, które zostaną uruchomione w latach 2020-2021. Za te pieniądze kupujący otrzyma, zdaniem dewelopera, dom z malowniczym widokiem z okna, lasem i czystym powietrzem.

Jeśli weźmiemy wyłącznie LCD w mieście, to tutaj nie znajdziesz takich cen. Najtańszą opcją będzie mieszkanie w LCD „City Lights” w dzielnicy Novo-Lenino. W tym 18-piętrowym „chelovechik” można kupić „kawałek kopiejki” o powierzchni 56 metrów kwadratowych. m w cenie 38 tysięcy rubli za „kwadrat”. Bonusy to Thomson's Garden i Bird Harbor w pobliżu.

LCD „Dzielnica teatrów”

78 000–222 000 rubli za metr kwadratowy

Adres

św. Kommunarov, Park

stan

gotowe sekcje bloków

Kondygnacje

3-4 piętra

sibaviastroy.ru


Kompleks mieszkaniowy Dzielnica Teatralny, oddany do użytku w 2015 roku, jest nadal jednym z najdroższych w mieście. Ma na to wpływ zarówno architektura, jak i lokalizacja - w centrum Irkucka, tuż za teatrem muzycznym, oraz format: LCD typu zamkniętego, z ochroną i nadzorem wideo.

Wszystkie mieszkania dewelopera zostały już sprzedane, ale nadal istnieje możliwość zakupu od agencji domu w wersji roboczej. Czteropokojowy apartament z sufitami 4,5 metra będzie kosztował 78 tysięcy rubli za metr kwadratowy. Ale przy dekoracji i meblach „kwadrat” takich nieruchomości będzie kosztował 222 tysiące rubli, co jest porównywalne z kosztem prywatnych domów w elitarnych podmiejskich wioskach. Warto zauważyć, że obecnie w granicach Irkucka nie można znaleźć budowanych mieszkań klasy biznesowej, wszystkie oferty są tylko w kraju.


Cover - sibaviastroy.ru

Przeczytaj, gdzie jest to wygodne:

Facebook

VK

Instagram

Obejrzyj wideo: 2,5KG KEBAB LAMBSTER CHALLENGE w RESTAURACJI LAMBY'S 5000 KCAL. Epic Cheat Meal (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej