Ciekawe

Park wodny „Limpopo” pozywa podatek

Służba podatkowa przedstawiła LLC „KIT Jekaterynburg” - właściciela centrów handlowych „KIT”, „Globus” i parku wodnego „Limpopo” - roszczenia warte ponad 18,5 miliona rubli. O tym pisze Znak.com.

Organy podatkowe twierdzą, że ponad 14,8 miliona rubli to zaległości, ponad 2,8 miliona rubli - grzywna i ponad milion rubli - kary. Firma „CIT Jekaterynburg” nie zgadza się z decyzją podatkową i kwestionuje ją w sądzie arbitrażowym regionu Sverdlovsk. Przedstawiciel LLC stwierdził, że kwota ta jest znacząca dla spółki, i poprosił o zawieszenie decyzji Federalnej Służby Podatkowej, zanim sąd zrozumie tę sprawę. Sąd spełnił wniosek spółki. Pierwsza rozprawa zaplanowana jest na 23 marca.


To nie jest pierwszy poważny wymóg dla KIT Ekaterinburg LLC. Niedawno administracja Jekaterynburga wygrała proces o odzyskanie od firmy ponad 12,2 miliona rubli długu za dzierżawę ziemi przy ulicy Shcherbakova. Wcześniej Agencja Ubezpieczeń Depozytów poprosiła o ogłoszenie upadłości firmy z powodu zadłużenia przekraczającego 25 milionów rubli. Aby uniknąć bankructwa, firma spłaciła się korporacją państwową.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Na ulicy Czernyszewski zasłużył na batonik z bagelami MF Bagel
Ciekawe

Na ulicy Czernyszewski zasłużył na batonik z bagelami MF Bagel

Na ulicy Czernyszewski zasłużył na batonik z bagelami MF Bagel. Instytucję kuchni izraelskiej otworzyli szef kuchni Anton Turchin (Saramel Catering) i Denis Kudryashov (garaż w trybie współpracy). MF Bagel Adres: Ave. Czerniszewskogo, 9 Telefon: +7 (921) 966-17-80 Przekąski Sałatka z ciecierzycy, szpinaku i sera pleśniowego - 230 rubli Falafel - 180 rubli Rosół z chleba i masła - 190 rubli Szakuk - 190 rubli Pomysł: Daniem głównym w menu jest bajgiel (tradycyjny żydowski bajgiel) - oferują dziewięć różnych rodzajów: na przykład z makreli i ogórków w sosie jogurtowym, z kurczakiem w tahini z hummusem i czerwoną cebulą, a także jagnięcinę, suszone pomidory i szpinak (90-300 rubli).
Czytaj Więcej
Uniwersytet Europejski, aby mówić o roli Amerykanów w rewolucji
Ciekawe

Uniwersytet Europejski, aby mówić o roli Amerykanów w rewolucji

W Petersburgu rosyjscy i amerykańscy naukowcy omówią rolę i miejsce Amerykanów w rewolucyjnym Piotrogrodzie oraz historię Rosji w latach 1914–1921. Konferencja „Amerykanie w rewolucyjnym Piotrogrodzie” odbędzie się w dniach 6-7 października w Złotej Sali nowego budynku uniwersytetu przy ulicy Gagarinskiej 6/1. „Rola Amerykanów w rewolucji rosyjskiej, niezależnie od tego, czy są obserwatorami, czy aktywnymi uczestnikami wydarzeń, pozostaje niedostatecznie zbadana w Rosji w USA”, mówią organizatorzy konferencji.
Czytaj Więcej
W Petersburgu uruchomi sieć Greenbox
Ciekawe

W Petersburgu uruchomi sieć Greenbox

Pod koniec kwietnia w Bolshoy Prospect of the Petrograd Side otworzy się pierwszy punkt nowej sieci restauracji szybkiej obsługi Greenbox. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Właścicielem nowej sieci jest Maxim Yakovlev, były główny menedżer sieci Сoffeeshop hop Company i były partner zarządzający sieci piekarni Jean Roi.
Czytaj Więcej