Ciekawe

Park wodny „Limpopo” pozywa podatek

Służba podatkowa przedstawiła LLC „KIT Jekaterynburg” - właściciela centrów handlowych „KIT”, „Globus” i parku wodnego „Limpopo” - roszczenia warte ponad 18,5 miliona rubli. O tym pisze Znak.com.

Organy podatkowe twierdzą, że ponad 14,8 miliona rubli to zaległości, ponad 2,8 miliona rubli - grzywna i ponad milion rubli - kary. Firma „CIT Jekaterynburg” nie zgadza się z decyzją podatkową i kwestionuje ją w sądzie arbitrażowym regionu Sverdlovsk. Przedstawiciel LLC stwierdził, że kwota ta jest znacząca dla spółki, i poprosił o zawieszenie decyzji Federalnej Służby Podatkowej, zanim sąd zrozumie tę sprawę. Sąd spełnił wniosek spółki. Pierwsza rozprawa zaplanowana jest na 23 marca.


To nie jest pierwszy poważny wymóg dla KIT Ekaterinburg LLC. Niedawno administracja Jekaterynburga wygrała proces o odzyskanie od firmy ponad 12,2 miliona rubli długu za dzierżawę ziemi przy ulicy Shcherbakova. Wcześniej Agencja Ubezpieczeń Depozytów poprosiła o ogłoszenie upadłości firmy z powodu zadłużenia przekraczającego 25 milionów rubli. Aby uniknąć bankructwa, firma spłaciła się korporacją państwową.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zaimponuj stacja kawy otwarta na Furshtatskaya
Ciekawe

Zaimponuj stacja kawy otwarta na Furshtatskaya

Na Furtshatskaya 8 w amerykańskim sklepie obuwniczym The Bootleggers otwarto mini-kawiarnię specjalizującą się w alternatywnych metodach parzenia. Twórcami Impress są barista Andrei Tereshkov i Nikolai Danyushkin, którzy pracowali w miejskich instytucjach, a następnie zaprezentowali pop-up cafe o tej samej nazwie podczas Restaurant Day ubiegłego lata.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: The Kooples in Tsvetnoy
Ciekawe

Nowa lokalizacja: The Kooples in Tsvetnoy

Pomimo skromnego materiału, nowe miejsca w Tsvetnoy otwierają się z godną pozazdroszczenia stałością, a jeśli co sekundę z poprzednich nowych rogów otwierała się platforma przedmiotów, to zespół domu towarowego jest odpowiedzialny za sprowadzenie Francuzów do The Kooples. Życie wokół odwiedzało róg, który zarobił wczoraj podczas Fashion's Night Out na trzecim piętrze Tsvetnoy.
Czytaj Więcej
Co robić w Petersburgu wieczorem 30 czerwca
Ciekawe

Co robić w Petersburgu wieczorem 30 czerwca

W czwartkowy wieczór, 30 czerwca, w Petersburgu odbędzie się kilka koncertów, pokazów filmowych i prezentacji. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Muzyka OQJAV WHO: Dobry i ironiczny rosyjski zespół występuje na dachu Mod. Lokalizacja: Mod (nabrzeże kanału Griboedov, 7) Czas: 19:00 Koszt: 800 rubli Kino „Romeo i Julia” Co: „Klasyczne” dla rosyjskiej adaptacji filmowej tragedii szekspirowskiej z 17-letnim Romeo i 15-letnią Julią.
Czytaj Więcej
Pierwsze osoby: jak wybrać kelnerów w restauracji „In the Dark?!”
Ciekawe

Pierwsze osoby: jak wybrać kelnerów w restauracji „In the Dark?!”

Obsługa w restauracjach i tych, którzy obsługują, jest nie mniej dyskutowanym tematem niż jakość jedzenia, cena czy wnętrze. W Moskwie kelnerzy często pracują jako studenci i ogólnie wszyscy, którzy muszą. W tym czasie kelnerzy w innych krajach spotykają się po pięćdziesiątce, dumnie mówiąc im, że ich praca jest ważna i że można ją poświęcić na całe życie.
Czytaj Więcej