Finanse

Kiedy zarezerwować hotel na Nowy Rok

Usługa rezerwacji Ostrovok.ru, szczególnie w przypadku Life wokół, przeanalizowała, ile kosztuje noc w hotelu lub hostelu w święta sylwestrowe przy rezerwacji w różnych miesiącach. Podstawą była dynamika zmian cen w ubiegłym roku - zgodnie z prognozą analityków serwisowych, tegoroczne trendy utrzymają się, a ceny nie zmienią się znacząco.

Rosja i WNP

W Rosji i krajach WNP najtańszym sposobem rezerwacji hostelu lub hotelu dowolnej kategorii na święta noworoczne jest grudzień - ceny zakwaterowania w tym miesiącu były najniższe (średnio odpowiednio 1368 i 3693 rubli za noc). Najdroższe były hostele w listopadzie (1 883 rubli) i hotele w październiku (4 279 rubli).

Ceny na święta noworoczne w rosyjskich miastach

Europa i Ameryka

Najniższe ceny noclegów w europejskich i amerykańskich hostelach były w grudniu (51 i 89 euro za noc). Lepiej poszukać hoteli trzy- i czterogwiazdkowych w październiku: w Europie pokój kosztuje średnio 87 euro za noc, w Ameryce Północnej - 180 euro.

Ceny na święta noworoczne w Europie i USA

Azja i Bliski Wschód

Rezerwacja hotelu w Azji i na Bliskim Wschodzie jest teraz tego warta: najlepsze ceny w ubiegłym roku trwały do ​​października (średnio 97 euro za noc w porównaniu do 116 euro w listopadzie). Tamtejsze hostele kosztują najmniej w listopadzie (44 euro za noc), we wrześniu były o dziesięć euro droższe.

Ceny świąt noworocznych na Wschodzie


* Ceny w rublach dla hoteli trzygwiazdkowych od 20 grudnia do 20 stycznia.

** Ceny w euro dla hoteli trzygwiazdkowych od 20 grudnia do 20 stycznia.

Obejrzyj wideo: TANIE BILETY LOTNICZE. Jak kupowac? kobusjulia (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Finanse, Następny Artykuł

Biegnij na szczyt Cherskiego, ręcznie robiony festiwal i cichy chuliganizm
Weekend

Biegnij na szczyt Cherskiego, ręcznie robiony festiwal i cichy chuliganizm

Imprezy Na zdjęciu: duet „Bakshish”, chuligańska impreza w barze „Quiet” Taniec i zabawa przy muzyce duetu „Bakshish”. Repertuar muzyków obejmuje okładki zarówno znanych piosenek, jak i tych, które mogą tylko uzupełnić listę odtwarzania melomanów. W wykonaniu „Bakshisha” nawet znajome utwory zabrzmią w nowy sposób, z nieodłącznym napędem duetu i charyzmą.
Czytaj Więcej
„Muzyka mojego miasta”, Noc Muzeów i Festiwal Książki
Weekend

„Muzyka mojego miasta”, Noc Muzeów i Festiwal Książki

Festiwale Muzyka mojego miasta Festiwal „Muzyka mojego miasta” odbędzie się na placu przed centrum handlowym Fashionable Quarter. Organizer - Radio mCm. Tradycyjnie wystąpią tu irkuccy muzycy rockowi, rapowi i popowi. Gospodarzami festiwalu są Ivan Vilchinsky i Anna Mamaeva, a główną gwiazdą programu jest grupa Brothers Grimm.
Czytaj Więcej
Jazz, narty i Dasha
Weekend

Jazz, narty i Dasha

Zawody w plenerze na górze Sobolina Otwarty puchar „Servico” na Sobolinaya odbywa się od 12 lat. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy mogą konkurować. Uczestnicy występują w kilku dyscyplinach: slalom gigantyczny, narciarstwo, snowboard. Pula nagród pucharu wynosi 450 tysięcy rubli. Na koniec konkursu organizatorzy obiecują tradycyjną imprezę.
Czytaj Więcej