Produkty

Chipsy warzywne „Zelenika”

W sekcji „Produkty” mówimy o interesujących jadalnych wiadomościach, które można znaleźć w supermarketach, małych sklepach i Internecie. W nowym numerze - naturalne suszone warzywa i owoce „Zelenika”.

Chipsy Zelenika wytwarza się z owoców, jagód, warzyw lub grzybów metodą suszenia próżniowego. Wewnątrz każdego opakowania nie ma soli, cukru, oleju - tylko jeden lub więcej składników. Na przykład w chipsach ze słodkich ziemniaków uwzględniono tylko słodkie ziemniaki, aw „Asortymentu ogrodowym” można znaleźć jabłka, gruszki, truskawki, figi, śliwki i wiśnie.

Dzięki specjalnej technologii suszenia warzywa stają się chrupiące i porowate, zachowując jednocześnie swój smak i przydatne właściwości - doskonała opcja przekąsek, gdy chcesz chrupać bez szkody dla zdrowia. Teraz w asortymencie „Zeleniki” znajduje się kilkanaście różnych frytek, które możesz jeść samodzielnie lub dodawać do sałatek, płatków śniadaniowych lub porannych koktajli. Naszymi ulubionymi są buraki, fasolka szparagowa i asortyment owoców.

Możesz kupić żetony w 4fresh, Gorod-Sad, Perekrestok, Globus i w ponad 20 punktach sprzedaży, które można obejrzeć na stronie internetowej. Cena za opakowanie wynosi od 127 rubli.

Obejrzyj wideo: DOMOWE CHIPSY WARZYWNE Z MIKROFALI W 3 MIN. Szybka fit wegńska przekaską (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Produkty, Następny Artykuł

Wartości korporacyjne: dlaczego firmy robią niezwykłą sprzedaż
Zarządzanie

Wartości korporacyjne: dlaczego firmy robią niezwykłą sprzedaż

Zamiast nudnych długopisów, kubków i koszulek z logo rosyjskie firmy zaczynają produkować towary, które można sprzedawać w sklepach z modą uliczną. Lakonowe bluzy, przezroczyste buty i płaszcze przeciwdeszczowe z ostrzeżeniami wydrukowanymi z tyłu Ministerstwa ds. Zagrożeń nie są produkowane przez młodych rosyjskich projektantów, ale przez banki i firmy informatyczne.
Czytaj Więcej
14 cytatów na temat sprzedaży z filmu Boiler Room
Zarządzanie

14 cytatów na temat sprzedaży z filmu Boiler Room

Główny bohater osiedla się w małej firmie JT Marlin, która sprzedaje klientom akcje nieistniejących firm. - Każdy chce grubszego kawałka rynku. Mogę sprzedawać akcje każdemu - po prostu podaj mi numer. - Jesteś wielką przyszłością tej firmy, świeżą siłą firmy, chcesz pieniędzy - to dobrze. Kto mówi, że szczęścia nie ma w pieniądzach, jest idiotą.
Czytaj Więcej
Skąd pochodzą marki supermarketów?
Zarządzanie

Skąd pochodzą marki supermarketów?

Tatyana Kolesnikova, Kierownik Działu Marki, X5 Retail Group, Pyaterochka Federal Trade Network Mamy wielu partnerów produkcyjnych. Największy z nich - w sklepie spożywczym: „Glavproduct”, „Laconia”, „Extra M”, „Erkonproduct”. Schemat współpracy z producentami jest ustandaryzowany i przejrzysty: otwarte są przetargi między uczestniczącymi firmami, które spełniają wewnętrzne wymagania dostawcy.
Czytaj Więcej