Zakładka

Blog o pięknych książkach Books of Wonders

W sekcji „Zakładki” Life around pokazuje witryny, strony na Instagramie, kanały publiczne i telegramowe - niekoniecznie popularne, ale interesujące, zabawne lub piękne. W nowym numerze - Instagram Books of Wonders Valeria Meshcheryakova, poświęconym pięknym i interesującym książkom.

Instagram

Book_of_wonders

Idź do


Valeria Meshcheryakova

Twórca Instagrama
Książki cudów

Uwielbiam otaczać się pięknymi rzeczami - z natury jestem wizualny, dlatego zawsze kupowałem tylko stylowe publikacje wysokiej jakości. Z czasem obudziła się we mnie miłość do ilustracji książkowej. Prawdopodobnie dlatego, że zawsze lubiłem rysować. Tak więc książki ze zdjęciami zaczęły pojawiać się w mojej kolekcji - głównie dla dzieci, ponieważ dzieci są główną grupą docelową ilustrowanych publikacji.

Kiedy zgromadziłem znaczną liczbę pięknych książek, postanowiłem podzielić się nimi ze światem - tak właśnie wyglądał mój blog na Instagramie. W rzeczywistości jest wielu blogerów, ale byłem pewien, że mój wybór książek jest wyjątkowy i że będzie interesujący dla znawców literatury wysokiej jakości. Chciałem też zrobić wszystko pięknie, więc od razu zacząłem poważnie podchodzić do projektowania postów. Używam tylko naturalnych drewnianych fotofonów, które zamawiam u rzemieślników lub wykonuję samodzielnie - bardzo lubię drewno, ponieważ jest założycielem każdej książki. Zawsze staram się znaleźć odpowiednie rekwizyty, ale jednocześnie skupiam się na głównej bohaterce - na książce. Nie lubię zaśmieconych układów, w których nie jest jasne, gdzie szukać.

Jeśli chodzi o recenzje, piszę je uczciwie, całym sercem i tylko o książkach, które sam przeczytałem. Zawsze staram się opowiadać nie tylko o fabule, ale także o ilustracjach, ponieważ komponent wizualny jest głównym hobby mojego bloga.



POKRYWA: book_of_wonders

Obejrzyj wideo: Nie kupowałam książek od marca! BOOK HAUL (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zakładka, Następny Artykuł

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?
Nieporozumienie

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego odżywiania. Jednym z nich jest to, że absolutnie konieczne jest picie co najmniej dwóch litrów wody dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Dwa litry wody Oświadczenie Osoba musi pić co najmniej dwa litry (osiem szklanek wody) dziennie. W ostatnich latach ludzie zaczęli częściej pić zwykłą wodę.
Czytaj Więcej
Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?
Nieporozumienie

Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego stylu życia. Jednym z nich jest to, że nie należy pić więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Adopcja Picie więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie nie jest tego warte: jest szkodliwe dla każdego. Chociaż kawa jest głównym napojem kreatywnych ludzi, wielu jest tego nieufnych.
Czytaj Więcej
Czy kawę należy pić wcześnie rano?
Nieporozumienie

Czy kawę należy pić wcześnie rano?

Istnieje wiele mitów dotyczących jedzenia. Jednym z nich jest to, że najbardziej przydatne jest picie kawy rano, a pod koniec godzin warto ograniczyć spożycie kofeiny. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Zatwierdzenie Kawę należy pić rano: o tej porze ciało najlepiej postrzega kofeinę. Dla wielu filiżanka kawy jest niezbędną częścią porannego rytuału.
Czytaj Więcej
Co kradnie z restauracji
Nieporozumienie

Co kradnie z restauracji

Wiele powiedziano o kradzieży wśród pracowników restauracji. Ale najtrudniejszą rzeczą jest utrzymanie kontroli nad gośćmi zakładu, jeśli zdecydują się wziąć ze sobą przypadkową pamiątkę. Życie wokół rozmawiało z przedstawicielami znanych moskiewskich instytucji o najciekawszych sprawach i ich reakcji na kradzież. Babki i byk na rożnie Szefa kuchni Vladimira Klimova z restauracji „45/60” Kradzież przypisuje się nieuniknionym stratom, a także walce potraw.
Czytaj Więcej