Styl

Mieszkanie tygodnia: Gogolevsky Boulevard

Dyrektor reklamowy Vladilen Razgulin 5 lat temu kupił mieszkanie w byłym domu komunalnym przy bulwarze Gogolevsky. Dom został zbudowany w trzydziestym roku według projektu wybitnych architektów. Początkowo miał sześć pięter, z których dwa były zarezerwowane na warsztaty plastyczne, a po wojnie dwa kolejne zostały ukończone. Dom komunalny składa się z dwóch budynków o niezwykle nietypowym układzie dla obecnej architektury metropolitalnej: wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane jako dwupoziomowe. Jak pierwotnie planowali architekci, w domu mieszkają ludzie, w taki czy inny sposób związany z kreatywnością, mający wiele wspólnych zainteresowań i wspierający komunikację.

Wnętrze mieszkania Vladilena zajmowali się projektanci Aleksiej Rosenberg i Petr Kostelov, którzy stworzyli czteropoziomowe mieszkanie z dwupoziomowego mieszkania, nie niszcząc minimalistycznego konstruktywistycznego stylu. Kolejna cecha projektu projektantów - wykorzystali te materiały, które zwykle nie są używane do wykończenia: zamiast malowania i tapet, ściany i podłoga są licowane prasowaną tekturą i sklejką. Dzięki dekoracjom i kolorystyce, a także pomysłowi poziomów, mieszkanie wydaje się większe niż w rzeczywistości (powierzchnia podłogi wynosi tylko 37 m2), co najmniej dwadzieścia osób jest wygodnie zakwaterowanych na imprezach, a na co dzień jest wystarczająco dużo miejsca każda ze stref.

  • Powierzchnia metryczna: 37 m2 m
  • Sufity: 3,9 i 2,2 m.
  • Pokoje: 2

Obejrzyj wideo: Dramat rodzin. Za dwa tygodnie muszą opuścić swoje mieszkania! (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej