Styl

Mieszkanie tygodnia: Gogolevsky Boulevard

Dyrektor reklamowy Vladilen Razgulin 5 lat temu kupił mieszkanie w byłym domu komunalnym przy bulwarze Gogolevsky. Dom został zbudowany w trzydziestym roku według projektu wybitnych architektów. Początkowo miał sześć pięter, z których dwa były zarezerwowane na warsztaty plastyczne, a po wojnie dwa kolejne zostały ukończone. Dom komunalny składa się z dwóch budynków o niezwykle nietypowym układzie dla obecnej architektury metropolitalnej: wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane jako dwupoziomowe. Jak pierwotnie planowali architekci, w domu mieszkają ludzie, w taki czy inny sposób związany z kreatywnością, mający wiele wspólnych zainteresowań i wspierający komunikację.

Wnętrze mieszkania Vladilena zajmowali się projektanci Aleksiej Rosenberg i Petr Kostelov, którzy stworzyli czteropoziomowe mieszkanie z dwupoziomowego mieszkania, nie niszcząc minimalistycznego konstruktywistycznego stylu. Kolejna cecha projektu projektantów - wykorzystali te materiały, które zwykle nie są używane do wykończenia: zamiast malowania i tapet, ściany i podłoga są licowane prasowaną tekturą i sklejką. Dzięki dekoracjom i kolorystyce, a także pomysłowi poziomów, mieszkanie wydaje się większe niż w rzeczywistości (powierzchnia podłogi wynosi tylko 37 m2), co najmniej dwadzieścia osób jest wygodnie zakwaterowanych na imprezach, a na co dzień jest wystarczająco dużo miejsca każda ze stref.

  • Powierzchnia metryczna: 37 m2 m
  • Sufity: 3,9 i 2,2 m.
  • Pokoje: 2

Obejrzyj wideo: Dramat rodzin. Za dwa tygodnie muszą opuścić swoje mieszkania! (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Life around wprowadza nową serię, w której można kupić bardziej opłacalne.
Czytaj Więcej
Gdzie kupić herbatę Puer
Styl

Gdzie kupić herbatę Puer

Po raz pierwszy dowiedziałem się o chińskiej herbacie Puer niedawno z jakiegoś materiału sieciowego na temat Puer Race - rzekomo ze względu na zawiłości technologii przygotowywania, ta herbata - podobnie jak koniak - starsza, droższa. A świat na ten temat oszalał: obywatele na całym świecie polują, zbierają i zarabiają fortuny.
Czytaj Więcej
Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga
Styl

Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga

Philip Mironov, szczególnie w Life, spędził tydzień w najtańszych hostelach w Moskwie. Pierwszą część można przeczytać tutaj, a dziś - trzecią i czwartą noc w HM i Napoleon. Trzecia noc HM Hostel Moscow Cena: 20-25 $ Adres: M. Afanasyefsky lane, 33/1, apt. 14 Telefon: +7 495 778-85-01 HM - to duże, poniżej trzystu kwadratowych mieszkań w przedrewolucyjnym budynku.
Czytaj Więcej