Styl

Mieszkanie tygodnia: Leningradskoye Shosse

Ksenia jest siostrzenicą Antoniego Sevidova, studenta, uczy się greckiego i fitnessu na słupie.

Pokoje: 2
Sufity: 2,7 m
Powierzchnia metryczna: 54 m2 m

Ksenia Sevidova, siostrzenica solisty Tesli Boy, od pradziadka Aleksandra Sevidova, słynnego radzieckiego piłkarza i trenera, otrzymała kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Leningradzkim Szose. Tutaj Ksenia wraz z rodzicami, którzy prawie cały czas przebywają za granicą, mieszka już trzeci rok. Rodzina wprowadziła się do mieszkania, które miało stare instalacje sanitarne i sowieckie meble, i całkowicie je przekształciło w ciągu roku.

W odnowionym mieszkaniu jest jednak kilka starych detali, które są niezapomniane dla rodziny. Dziadek Kiszyi Borys Chodusow, radziecki operator lotniczy, podróżował po całym świecie i przynosił pamiątki z innych krajów. Tak więc ceramiczny słoń z Indii, duży wazon z Japonii i kilka innych drobiazgów pojawiło się w mieszkaniu.

Pomimo oddalenia apartamentu od centrum ma on wiele zalet: stosunkowo czyste powietrze, parki i stawy ze wszystkich stron: Park Drużby, Stawy Golovinsky i Zbiornik Chimki widoczny z wszystkich okien. Ksenia lubi spędzać czas w fotelu na balkonie, obserwując wodę i łodzie płynące do stacji North River.

Zdjęcia: Maxim Emelyanov

Obejrzyj wideo: Dramat rodzin. Za dwa tygodnie muszą opuścić swoje mieszkania! (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej