Styl

Mieszkanie tygodnia (St. Petersburg)


Dimpo, projektant.
Tanya, współwłaścicielka salonu Ekepeople


Pokoje: 1,5
Sufity: 2,8 m
Powierzchnia metryczna: 55 m2 m

W mieszkaniu na 25. piętrze nowego domu naprzeciwko stacji metra Pionerskaya Tanya i Dimpo przeprowadzili się sześć miesięcy temu. Tanya kupiła mieszkanie, kiedy zobaczyła szklany balkon i piękny widok na całą dzielnicę Primorsky. Remont trwał sześć miesięcy, studio zostało zbudowane z typowego jednopokojowego mieszkania, w którym sypialnia jest wydzielona w oddzielnym miejscu. Projekt architektoniczny należał do przyjaciela pary Vadik Che, który natychmiast zobaczył przestrzeń w bieli. Najważniejsze w mieszkaniu jest oświetlenie. Światła neonowe, płynnie zmieniające się kolory i girlandy każdego dnia, a nie tylko w sylwestra, były marzeniem Dimpo od dzieciństwa, które zostało wcielone. Całe światło musiało być wykonane przez nas samych - żaden elektryk nie podjął się takiego projektu.

Właściciele uwielbiają Tajlandię - w mieszkaniu jest wiele tajskich zabawek o jasnych kolorach, które poruszają się w słońcu. Stamtąd też jest plakat Hello Kitty. Ważnym miejscem jest „ołtarz” Dimpo, miejsce, w którym przechowuje wiele szczegółów, które kiedyś były drogie i przypominały przeszłość w restauracji. Najdziwniejszą rzeczą w tej kolekcji jest stopa kangura obok bransoletek z ćwiekami.

Obejrzyj wideo: St. Petersburg - Mundial 2018 i fajne Rosjanki !! (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej