Styl

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Właściciele:Pasza i Lika - zajmujący się restauracją (Solyanka, Luch, Jezioro Łabędzie)Pokoje: 2
Powierzchnia metryczna: 50 sq. mSufity: 3,4 m

Pasha i Lika wynajmują dwupokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Akademicheskaya od pięciu lat. Wcześniej mieszkał tam ich bliski przyjaciel, który chciał się wyprowadzić, zaoferował chłopcom mieszkanie i chętnie się zgodzili.

Po przeprowadzce niektóre stare meble pozostały w mieszkaniu, ale właściciele postanowili znacznie zmienić samą przestrzeń. W rezultacie duża i niezbyt praktyczna kuchnia zawierała również salon: obszerną kuchnię Ikei zastąpiono wygodnymi półkami i szufladami, blat z umywalką umieszczono naprzeciwko okna, jedną ze ścian zbudowano, aby zamknąć płytki, łóżka zostały wykonane, a podłoga została pomalowana z naturalnych desek. Ponadto w łazience zainstalowano potężny filtr, który oczyszcza wodę wpływającą do wszystkich kranów.

W ramach przygotowań do otwarcia jeziora Swan Lake w 2008 roku chłopaki wyjechali do Tajlandii, aby kupić meble dla przyszłego zakładu. I wraz z nią w pojemniku przynieśli niektóre meble do mieszkania, w tym te rzeźbione krzesła.

Ciężki stół z drewna tekowego dostał Lika na urodziny.

Na pasku Pasha wisi do góry nogami w specjalnych butach grawitacyjnych. Ta lekcja, powiedział, łagodzi napięcie w plecach i nasyca mózg tlenem.

Pasha często gra muzykę i nie tak dawno kupił śnieżnobiały fortepian Petrof.

Lampa była niegdyś nośnikiem reklamy dla marki Chivas.

Żółty kanarek często śpiewa wraz z Paszą, gdy gra na pianinie. Dla takiego specjalnego ptaka właściciele postanowili kupić najpiękniejszą klatkę w Le Form.

Pasha pali fajkę, dlatego zebrał już całą kolekcję, w której znajdują się bardzo cenne elementy: na przykład fajki Chacom z 1945 roku.

Poduszki przywiezione z Laosu.

Bambus Lika rośnie od prawie dziesięciu lat.

Lika zajmuje się szafami i półkami: ponieważ zdjęcia z mieszkania są małe, a właściciele mają dużo butów i rzeczy, rzeczy sezonowe są umieszczane w podpisanych pudełkach.

Zakochawszy się w żywym brzmieniu fortepianu, Pasha porzucił syntezatory, a teraz po prostu stoją za głową łóżka.

Obejrzyj wideo: Rosja, USA, Chiny - Kto zagarnie Arktykę? dr Leszek Sykulski wRealu24! Mocna analiza! (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej