Styl

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Właściciele: Olga jest zastępcą reżysera w studiu filmowym, Antti jest muzykiem.
Pokoje: 3Obszar metryczny: 83 sq. mSufity: 3,4 m

W 2008 roku Olya i Antti kupili dawne mieszkanie komunalne w budynku z czasów stalinowskich. Mieszkanie było w złym stanie, ale para od dawna przyciąga ten obszar swoją eklektyczną estetyką. Dom, zbudowany w 1939 roku, wychodzi na zakład przędzalniczy o nazwie im Kirova jest jedną z najstarszych działających fabryk i uznanym arcydziełem architektury przemysłowej XIX wieku.

Naprawa trwała 3 lata, właściciele zrobili prawie wszystko własnymi rękami. Antti zaprojektowała część mebli, na przykład szafy w przedpokoju, stół kuchenny i łóżko. Nacisk położono na utrzymanie autentyczności architektury stalinowskiej poprzez wprowadzenie elementów fińsko-skandynawskiego minimalizmu. Wszystkie oryginalne podłogi i drzwi zostały zachowane i odnowione w ciągu roku. Niezwykły niebieski kolor zaobserwowano podczas podróży do Anglii, to jest „Londyński niebieski połysk”.

Z kręcenia przywieziono wiele mebli do domu, a także przyjaciele kina. W salonie znajduje się krzesło, które artysta Andrei Krasko znalazł w koszu na początku lat 90. i przedstawił scenografowi Vladimirowi Yuzhakovowi, pracując w zespole nad przygotowaniem mieszkań do remontu. Ściany zdobią panoramy fotograficzne słynnego operatora Dmitrija Massy.

Zgodnie z fabułą główny bohater telewizyjnego filmu „Loop” - raper Lyokha mieszkał w mieszkaniu Olyi i Antti.

W 1941 r. W gazecie „Przemysł tekstylny” Olga znalazła się zwinięta w futrynie drzwi.

Właściciele używają soczewki ze starego reflektora jako wazonu.

Korytarz ozdobiony jest małą kolekcją starych radzieckich wód kolońskich i panoramą wykonaną w Kirowsku podczas wyboru przyrody do filmu „Północny wiatr”.

Przyjaciele dali stare aparaty fotograficzne. Yashica jest oskarżona o film, a gospodyni używa go zgodnie z przeznaczeniem.

Zegar stołowy został znaleziony na pchlim targu w Udelnaya.

Odłamki płyt tradycyjnie łamane przez grupę filmową przed rozpoczęciem filmowania.

Krzesło zostało wycofane z eksploatacji przez Zakład Morski w Kronstadt, zaprezentował je przyjaciel kamerzysty.

Oprawa oświetleniowa z lat sześćdziesiątych została wyrzucona do Agencji Geodezji. Początkowo dawało 2,5 kW i można było gotować na nim jajecznicę, ale w nowym miejscu urządzenie zaczęło wybijać wtyczki i zostało przerobione na 250 watów.

Kultowy przedmiot z Indii świeci i obraca się.

Właściciel sklepu na parterze domu podarował żyrandol. Instalacja zajęła kilka godzin.

Antti hebanowa figurka z drewna przywieziona z Kenii.

Kopię Space Invader wykonał Antti.

Olya zauważyła szafkę podczas filmowania na podstawie konstrukcyjnej. Budowniczowie trzymali w nim worki cementu, ale łatwo się rozstali. Właściciele go wyczyścili, umyli, a teraz jest to prawdziwa garderoba.

Krzesło odnalazł artysta Andrei Krasko w koszu na początku lat 90-tych.

Antti lubi muzykę afrykańską, uwielbia podróżować po Afryce i grać z lokalnymi muzykami. Przyniósł ten instrument o nazwie balafon z Mali.

Antti bardzo dobrze gra i rozumie gitary. Znalazł kilka przykładów w egzotycznych krajach i sam sobie przypomniał.

Na początku lat 70. mama Antti kupiła lampę suprematystyczną.

APARTAMENT TYGODNIA(KIJÓW)

APARTAMENT TYGODNIA(MOSKWA)

Obejrzyj wideo: Dzień chleba Хлебный День 1 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej