Styl

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Właściciele: Anna - dyspozytor, tłumacz Vladimir, konsultant biznesowy, Rodion - orientalista
Pokoje: 3Obszar metryczny: 130 mkw mSufity: 2,4 m

Rodzina przeprowadziła się do nowego mieszkania około 7 lat temu. W momencie oddania domu do użytku wykonano minimalne naprawy: ściany pomalowano, posadzono podłogi. Gospodyni wymyśliła swoją przyjaciółkę Annę Mirotinę, projektantkę wnętrz. Zespół konstrukcyjny realizował pomysły przez dwa lata. Aby zracjonalizować przestrzeń i pozbyć się długich wąskich korytarzy, dokonali przebudowy: wyburzyli kilka ścian i rozszerzyli salon-salon. Rezultatem była wspólna strefa relaksu i wypoczynku dla całej rodziny, dwie sypialnie, kuchnia i dwie łazienki.

Szafki biblioteczne i niektóre meble wykonywane są na zamówienie. Biurko i toaletka w salonie zostały odziedziczone - są to przywrócone antyki z czasów przedrewolucyjnych. Fotele zostały przeniesione do salonu ze starego mieszkania, Anna przeciągnęła je i zastosowała wzory do tapicerki. Obrazy zostały również narysowane przez gospodynię, która w wolnym czasie zajmuje się malarstwem w studio.Niestandardowe regały.

Aby zrobić dużą halę o powierzchni 40 metrów kwadratowych. metrów, połączone korytarze i salon. Czasami kładą tu stół do ping-ponga i organizują rodzinne mistrzostwa.

Prawdziwa kolczuga trafiła do Władimira od jego rodziców.

Odnowiona toaletka jest w rodzinie od czasów przedrewolucyjnych.

Liczne obrazy na ścianach namalowała gospodyni.

Anna zbiera kolekcję młynków do kawy z różnych krajów i epok.

Niektóre młynki do kawy pochodzą z XIX wieku.

Kot śliwkowy.

Zasłony i narzuta na łóżko w sypialni zostały wykonane na zamówienie.

Liczby jeżów babci zbiera ojciec rodziny. Uważa, że ​​przynoszą szczęście. Kominek elektryczny należał do babci.

Lalki weneckie wykonane są przez Annę. I szyje dla nich ubrania.

Rodion zwykle spoczywa w hamaku. Zaprojektował swój pokój w stylu etnicznym.

Małe rzeczy i pamiątki przywiezione z podróży.

Obejrzyj wideo: Dzień chleba Хлебный День 1 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Jak przestać ciągle myśleć o pracy?
Pytanie robocze

Jak przestać ciągle myśleć o pracy?

Co tydzień Life around odpowiada na pytania dotyczące pracy. Tym razem zapytali ekspertów, jak dowiedzieć się, jak przejść z pracy na czas wolny - na wakacjach, w weekend lub po prostu wieczorem po dniu pracy. Ivan Rubtsov zastępca dyrektora generalnego ds. Pracy z kluczowymi klientami, Krok Najbardziej kardynalnym sposobem jest nauczenie się, aby nie dostrzegać problemów ani trudności w pracy zbyt emocjonalnie i na pamięć.
Czytaj Więcej
Promotor muzeum, redaktor i reżyser - jak pozostać w kontakcie i nie stracić zmysłów
Pytanie robocze

Promotor muzeum, redaktor i reżyser - jak pozostać w kontakcie i nie stracić zmysłów

W maju operator komórkowy Yota zapytał klientów, dlaczego go wybrali. „Nie ma żadnych taryf do załatwienia”, „Ponieważ jest to jedyna kobieta-operator”, „Istnieje nieograniczony telefon komórkowy, który pokazuje mamie, że jestem ciepło ubrany” - różni ludzie mówili mi, co jest dla nich ważne. Najfajniejsze hasła możesz zobaczyć w telewizji i na ulicach Jekaterynburga.
Czytaj Więcej
Dlaczego pojawiają się seksistowskie prace?
Pytanie robocze

Dlaczego pojawiają się seksistowskie prace?

W zeszłym tygodniu wszyscy odkryli, że istnieją 23 rodzaje uśmiechów. Nową wiedzę uzyskano nie z reklamy pasty do zębów, ale z opisu stanowiska opublikowanego przez pracownika agencji rekrutacyjnej Penny Lane Personnel na jej stronie na Facebooku. W związku z wakatem przedstawiciela firmy całą uwagę przywiązuje się nie do osobistych cech kandydata, ale do jego wyglądu, w szczególności jego uśmiechu.
Czytaj Więcej
Co napisać w liście motywacyjnym?
Pytanie robocze

Co napisać w liście motywacyjnym?

Życie z pomocą ekspertów nadal znajduje odpowiedzi na pytania robocze. Tym razem nauczyliśmy się pisać list motywacyjny do CV. Tatyana Baskina Zastępca dyrektora generalnego Ankor HR Holding Szczyt popularności listów motywacyjnych na rosyjskim rynku HR miał miejsce w latach 90.
Czytaj Więcej