Styl

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Pani: Lilya - organizuje imprezy
Pokoje: 2Powierzchnia metryczna: 73 sq. mSufity: 3,1 m
Cztery lata temu Lily i jej matka postanowiły wymienić mieszkanie na Blagoveshchensky Lane i kupić dwa mniejsze. Nowe mieszkanie było kiedyś częścią mieszkania komunalnego, ale w momencie zakupu było już podzielone na pół. To prawda, że ​​układ z tego powodu stał się bardzo niewygodny: większość przestrzeni zajmowały ściany trzech małych pokoi, kuchnia była również niewielka, a łazienka i toaleta były oddzielne. Naprawa trwała dość długo: musiałem zburzyć dodatkowe ściany i dokładnie pracować nad dekoracją. Wszystkie decyzje dotyczące wnętrza podejmowała Lily, ale w kwestiach technicznych i organizacyjnych ufała matce. Gospodyni narysowała kolorystykę i wiele elementów w stylu angielskim z jej ulubionej serii „Jeeves and Worcester”, a dokładniej z wnętrza nowojorskiego mieszkania Worcester.

Lily chciała mieć jak najwięcej otwartej przestrzeni, więc postanowili połączyć salon z kuchnią.

Pani przyniosła ręcznie robiony dywan z ostatniej podróży do Indii.

Lily interesuje się malarstwem, dlatego w domu zgromadziła się prawdziwa biblioteka albumów sztuki.

Sofa została zamówiona od krajowego producenta - fabryki z 8 marca, a tkaniny obiciowe sprowadzono z Włoch.

Lily chce kiedyś mieć okazję kupić oryginały swoich ulubionych dzieł sztuki, ale na razie przynosi plakaty z europejskich muzeów.

Zielona gospodyni została przekazana gospodyni do tymczasowego przechowywania przez przyjaciela, który zamieszkał w Europie.

Kuchnia została wykonana na zamówienie. Swastyka i Budda z dzwonkiem na linie wykonanej z włókien kokosowych to także trofea z Indii.

W rzeczywistości gospodyni uważa się za agnostykę i tłumaczy obfitość buddyjskiej symboliki w mieszkaniu faktem, że jest w połowie Kałmuchem, a zatem ma wielkie zainteresowanie i szacunek dla buddyzmu.

Zdjęcie dziewczyny z wiosłem to prezent od przyjaciółki i artystki Dashy Zonovej.

Aby łazienka była przestronna, Lily postanowiła stworzyć połączoną łazienkę.

Dzięki nowemu układowi w sypialni udało się stworzyć pojemną garderobę.

Wachlarz piór pawia pochodził z indyjskiego zoo.

Akwarela autorstwa Nikoli Ovchinnikova została kupiona na targach moskiewskiego klubu rysowników.

Ten Budda został przywieziony z Bali.

Obejrzyj wideo: Rosja, USA, Chiny - Kto zagarnie Arktykę? dr Leszek Sykulski wRealu24! Mocna analiza! (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej