Styl

Mieszkanie tygodnia (Kijów)

Właściciele: Katerina i Alexander, przedsiębiorcy.
Pokoje: 5Obszar metryczny: 255 sq. M. mSufity: 3-4,5 m

Katerina i Alexander kupili dwupiętrowe mieszkanie na Smirnova-Lastochkina w 2010 roku. Przestrzeń początkowo nie była podzielona na pokoje, więc nie było potrzeby wyburzania ścian podczas przebudowy. Organizację i dekorację przestrzeni wykonała projektantka Tatyana Tropina. Jej zadaniem było uczynienie mieszkań wygodnymi dla rodziny planującej mieć dzieci. Ponieważ metalowe belki są widoczne w jednym z pomieszczeń na górnym poziomie, postanowili stylizować wnętrze na poddasze.

Mieszkanie ma dwie strefy: na dolnym poziomie znajduje się kuchnia, sypialnia, garderoba, a na górnym poziomie znajduje się strefa rozrywki z salą kinową, kominkiem, werandą, urządzeniami do ćwiczeń i sauną. Dzięki tej separacji właściciele nie muszą często wchodzić i schodzić po schodach.

Na parterze w salonie zorganizowano małe kino.

Mieszkanie ma system Smart Home, który kontroluje oświetlenie i klimat we wszystkich pokojach.

Jako pojedynczy system zdalnego sterowania - iPad. Może być również używany do sterowania sprzętem audio i wideo.

Niedawno w rodzinie pojawiło się dziecko. Pokój dziecięcy został już wyposażony, ale osoby z zewnątrz nie mogą do niego wchodzić. Łóżeczko zostało rozłożone do salonu podczas czyszczenia na mokro.

W kuchni - żyrandol składający się z wielu ulotek, na których właściciele rejestrują cenne myśli, aforyzmy i słowa w różnych językach.

Alexander kocha zieleń, więc w jasnym wnętrzu są jasne zielone plamy, na przykład lodówka Smeg w kuchni.

Ściany w kuchni były pokryte cegłami.

Okno oferuje widok rąbka.

Połączona sypialnia i garderoba.

Wejście do łazienki jest z sypialni. Ta jedna z trzech łazienek jest dla właścicieli.

Zwierzę to kot Taras.

W pokoju na drugim poziomie znajdują się świetliki. Tutaj właściciele zbierają się z przyjaciółmi, rozpalają kominek, oglądają film na projektorze.

Tutaj możesz zagrać na konsoli.

Za przezroczystą ścianą znajduje się przestronny taras.

Zielone krzesło jest słusznym miejscem właściciela.

Na górnym poziomie znajduje się kolejna łazienka.

Jest też sauna. Alexander uwielbia parować i czasami zaprasza przyjaciół do domowej kąpieli.

 

Dla gości w mieszkaniu jest oddzielna łazienka z prysznicem, w całości wyłożona metalem.

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej