Styl

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Pani: Anna - właścicielka centrum fitness, Maroussia, Lisa - dzieci
Pokoje: 3Obszar metryczny: 100 mkw mSufity: 2,1 m

Anna i jej córki przeprowadziły się do nowego mieszkania na 22. piętrze wieżowca dwa lata temu. Wnętrze zostało wynalezione wraz z projektantem i przyjacielem rodziny. Pokój został odnowiony, ale właściciele natychmiast podjęli przebudowę - połączyli loggię, kuchnię i salon. W rezultacie powstał przestronny teren rekreacyjny, w którym dzieci jeżdżą na rowerach czterokołowych, a gospodyni przyjmuje gości.

Członkowie rodziny spędzają większość wolnego czasu w mieszkaniu. Przestrzeń została zaplanowana w taki sposób, aby była wygodna zarówno dla osoby dorosłej, jak i dziecka. Na przykład w kuchni Anna może jednocześnie gotować i pilnować dzieci, które malują w pobliżu.

Stół do jadalni postawiono tam, gdzie kiedyś była loggia.

Wszystkie żyrandole w mieszkaniu są zabytkowe.

Dzięki pełnowymiarowemu oknu mieszkanie ma dużo naturalnego światła.

Na długą loggię były dwa wyjścia - z kuchni i pokoju dziecinnego. Po przebudowie część oszklonej ściany i drzwi, które teraz prowadzą do strefy rekreacyjnej, pozostawiono w pokoju dziecięcym.

Tapeta dla dzieci przywieziona z Wielkiej Brytanii.

Dzieci malują za wyspą kuchenną, gdy Anna gotuje.

Belki sufitowe - element dekoracyjny.

Dzieci często podróżują po przestronnym apartamencie na rowerach.

Pamiątki przywiezione z podróży po Indiach.

Obejrzyj wideo: Dzień chleba Хлебный День 1 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej