Styl

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Pani: Anna - właścicielka centrum fitness, Maroussia, Lisa - dzieci
Pokoje: 3Obszar metryczny: 100 mkw mSufity: 2,1 m

Anna i jej córki przeprowadziły się do nowego mieszkania na 22. piętrze wieżowca dwa lata temu. Wnętrze zostało wynalezione wraz z projektantem i przyjacielem rodziny. Pokój został odnowiony, ale właściciele natychmiast podjęli przebudowę - połączyli loggię, kuchnię i salon. W rezultacie powstał przestronny teren rekreacyjny, w którym dzieci jeżdżą na rowerach czterokołowych, a gospodyni przyjmuje gości.

Członkowie rodziny spędzają większość wolnego czasu w mieszkaniu. Przestrzeń została zaplanowana w taki sposób, aby była wygodna zarówno dla osoby dorosłej, jak i dziecka. Na przykład w kuchni Anna może jednocześnie gotować i pilnować dzieci, które malują w pobliżu.

Stół do jadalni postawiono tam, gdzie kiedyś była loggia.

Wszystkie żyrandole w mieszkaniu są zabytkowe.

Dzięki pełnowymiarowemu oknu mieszkanie ma dużo naturalnego światła.

Na długą loggię były dwa wyjścia - z kuchni i pokoju dziecinnego. Po przebudowie część oszklonej ściany i drzwi, które teraz prowadzą do strefy rekreacyjnej, pozostawiono w pokoju dziecięcym.

Tapeta dla dzieci przywieziona z Wielkiej Brytanii.

Dzieci malują za wyspą kuchenną, gdy Anna gotuje.

Belki sufitowe - element dekoracyjny.

Dzieci często podróżują po przestronnym apartamencie na rowerach.

Pamiątki przywiezione z podróży po Indiach.

Obejrzyj wideo: Dzień chleba Хлебный День 1 (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Life around wprowadza nową serię, w której można kupić bardziej opłacalne.
Czytaj Więcej
Gdzie kupić herbatę Puer
Styl

Gdzie kupić herbatę Puer

Po raz pierwszy dowiedziałem się o chińskiej herbacie Puer niedawno z jakiegoś materiału sieciowego na temat Puer Race - rzekomo ze względu na zawiłości technologii przygotowywania, ta herbata - podobnie jak koniak - starsza, droższa. A świat na ten temat oszalał: obywatele na całym świecie polują, zbierają i zarabiają fortuny.
Czytaj Więcej
Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga
Styl

Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga

Philip Mironov, szczególnie w Life, spędził tydzień w najtańszych hostelach w Moskwie. Pierwszą część można przeczytać tutaj, a dziś - trzecią i czwartą noc w HM i Napoleon. Trzecia noc HM Hostel Moscow Cena: 20-25 $ Adres: M. Afanasyefsky lane, 33/1, apt. 14 Telefon: +7 495 778-85-01 HM - to duże, poniżej trzystu kwadratowych mieszkań w przedrewolucyjnym budynku.
Czytaj Więcej