Styl

Mieszkanie tygodnia (Kijów)

Właściciele: Sasha Kovaleva - dziennikarka i artystka, Roma Detye - zajmuje się agrobiznesem
Pokoje: 3Obszar metryczny:140 sq. M. mSufity: 4 m

Sasha i Roma weszli z kolei do wynajętego trzypokojowego mieszkania. Roma - półtora roku temu, Sasha - 6 miesięcy. Benjamin Kazan okresowo tu mieszka, dyrektor klubu Crystal Hall Kijów i szef klubu Raspoutin w Paryżu. Benjamin nie stracił kontaktu z mieszkaniem i chociaż nie mieszka na stałe w Kijowie, przyjeżdża kilka dni kilka razy w miesiącu. To on przez długi czas wyposażył mieszkanie, w którym wcześniej było tylko fortepian i kuchnia.

Nowi najemcy nie zaczęli zmieniać wnętrza, ale przynieśli drobne szczegóły i umieścili meble. Zdjęcia Davida Mignona idealnie pasują do przestrzeni. Para okresowo zaprasza przyjaciół i organizuje wieczory z oglądaniem filmów i degustacją wina: Roma jest świetnym specjalistą w tej dziedzinie.

Fotografia to pamięć festiwalu Kazantip.

Metalowe jabłko to nie tylko ważny element dekoracyjny, ale także lampa.

Sasha dużo rysuje, a sala z fortepianem czasami służy jej jako warsztat. Zawsze możesz odsunąć się od sztalugi i usiąść przy fortepianie, krótko zmieniając rodzaj aktywności.

Ulubioną melodią Sashy do występów jest Ave Maria.

Balkon stał się ulubionym miejscem pary latem, Sasha i Roma piją tutaj kawę, słuchają muzyki i czytają książki.

Sasha czasami gotuje.

Sypialnia Sasha i Roma. Nad łóżkiem znajduje się fotografia Davida Mignona.

Wino jest nawet w szafkach. To jest francuski, pochodzący z winnic rzymskiej rodziny

Coś Kupiony w sex shopie.

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej