Styl

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Pani: Zhanna jest projektantką wnętrz, Dmitry jest szefem firmy budowlanej, syn Anton.
Pokoje: 4Obszar metryczny: 170 sq. mSufity: 3 m

Rodzina kupiła mieszkanie w nowym monolitycznym domu przy bulwarze Żulebinskiego około dziesięć lat temu. Mimo że znajduje się daleko od centrum, właściciele są zadowoleni z okolicy: jest przemyślana i zrozumiała zabudowa, dogodna infrastruktura i świeże powietrze, a niedaleko domu znajduje się duży park.

Przez dziesięć lat wnętrze mieszkania zmieniło się niejednokrotnie i dość radykalnie: właściciele nie tylko zmienili podłogi i odmalowali ściany, ale także zmienili styl jako całość. Na początku było to hi-tech, nieco później wnętrze stało się bardziej klasyczne, a trzy lata temu mieszkanie zostało urządzone w stylu fusion, z elementami Wschodu i Zachodu. Nawiasem mówiąc, sama Jeanne wykonała projekty wnętrz i architektury, a ona już zaczęła zamawiać akcesoria do następnej naprawy.

W przestronnym korytarzu z kolumnami i marmurowymi kafelkami właściciele wykonali głęboko lustrzane szafki, co pozwoliło na stałe rozwiązać problem przechowywania rzeczy.

Prawie wszystkie meble w mieszkaniu zostały zamówione w jednej firmie - Wonderwood, która przynosi artykuły wyposażenia wnętrz różnych marek z całego świata.

Białe skórzane sofy zostały przywiezione z Anglii.

Złota komoda z geometrycznym wzorem została wykonana na zamówienie według szkicu Joanny.

W studiu Jeanne pracuje nad swoimi projektami. Nad stołem wisi błotnik z wycinkami i ilustracjami z czasopism o modzie i wnętrzach. W szafie znajduje się także duża kolekcja albumów i czasopism.

Wszystkie meble studyjne zostały również zamówione w Wonderwood.

Łóżko na zamówienie musiało zostać w końcu nieco przerobione. Był całkowicie złoty, co okazało się zbyteczne w bogatym wnętrzu.

Za gęstymi beżowymi zasłonami znajduje się garderoba.

Kuchnia została całkowicie wykonana na zamówienie w krajowej firmie. W rezultacie jakość nie była gorsza niż słynnej włoskiej marki Verona, ale kilka razy niższa.

Wystrój i nakrycie stołu przygotowane przez gospodynię na sobotni obiad.

Początkowo w mieszkaniu znajdowały się cztery łazienki. Ale właściciele uznali, że dwóch wystarczy. Duża i jasna łazienka ze szklarnią okazała się dzięki połączeniu dawnej kuchni i jednej łazienki.

Obejrzyj wideo: Rosja, USA, Chiny - Kto zagarnie Arktykę? dr Leszek Sykulski wRealu24! Mocna analiza! (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej