Styl

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Właściciele: Maxim and Lyuba, artyści
Pokoje: 1Obszar metryczny: 35 sq. mSufity: 3 m

Maxim i Lyuba, decydując się na zakup własnego mieszkania, szukali mieszkania w pobliżu centrum, ale nie w konkretnym wieżowcu, ale w domu, w którym można poczuć ducha i historię. Małe mieszkanie na Suschevsky Val, w domu w 1929 roku, pojawiło się pod każdym względem. Wcześniej był łączony z sąsiednim mieszkaniem, były dwie łazienki, a przestrzeń na parterze była przeznaczona dla dozorców. W latach 80-tych dom został odnowiony, a mieszkania zostały udostępnione jeszcze wcześniej. W momencie zakupu pokój był w fatalnym stanie, a właściciele musieli całkowicie ożywić przestrzeń. Zajęło to dużo czasu: po zakupie mieszkania zeszłego lata właściciele wprowadzili się tylko na Nowy Rok. Maxim i Lyuba sami zajmowali się wnętrzem, decydując się na zaprojektowanie go w stylu folklorystycznym.

W dekoracji chłopaki starali się maksymalnie wykorzystywać naturalne materiały. Jeśli drzewo, to nie płyta wiórowa, ale na przykład naturalny dąb - jak w przypadku podłóg.

Decydując się nie popisywać designerskimi żyrandolami, właściciele wymyślili własne i je wykonali. W pokoju wisi żyrandol z drewnianymi bombkami.

Nie powstało pytanie o kolor ścian: właściciele planowali powiesić na nich swoje obrazy, więc nie było potrzeby jasnych kolorów ani wzorów.

Turków zamówiono od przyjaciół w Smart Balls, a wzór tapicerki wzięto z książki „Iwanowo Chintz”. Zasłony uszyto z ukraińskiej tkaniny na ręczniki.

Ze względu na niewielki materiał filmowy właściciele nie chcieli układać przestrzeni w szafy, więc po prostu schowali szafę za płócienną zasłoną, gęstą tkaniną lnianą, za którą kupiono na prawosławnym jarmarku.

Maxim sam zbudował wysoki stojak z drewnianych skrzyń - zamówiono je w firmie produkującej wszelkiego rodzaju pojemniki do transportu.

Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń, mała szafa ukryta jest za przesuwanymi drzwiami w łazience. Drzwi wykonane są z paneli drewnianych, z których zwykle wykonane są parapety i blaty.

Nierówne białe ściany w kuchni przypominają ukraińską chatę. Właściciele przypominają jednak, że robotnicy nie byli w stanie wyjaśnić tego pomysłu: byli przyzwyczajeni do wyrównywania ścian, a nie odwrotnie.

Wiszące szuflady w kuchni zostały wykonane z tych samych pudełek, co półki w salonie. Maxim i Lyuba samodzielnie pomalowali kafelki i szafki.

Właściciele udekorowali klatkę piersiową za pomocą listew, które są zwykle używane do dekoracji okien, a poduszki uszyto same.

Obejrzyj wideo: Mr. Traveller #3 Moskwa. Rosja (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Jak reklama prześladuje nas w Internecie
Jak to działa

Jak reklama prześladuje nas w Internecie

W ciągu niespełna 20 lat historii rozwoju Internetu narzędzia reklamowe osiągnęły niespotykaną dokładność. Jeśli wcześniej niepokoiło nas obsesyjne mruganie reklamami niepotrzebnych rzeczy dla nas, teraz firmy szukają w sieciach społecznościowych i witrynach klientów, którzy są już zainteresowani ich produktami, ale nie dokonali zakupu.
Czytaj Więcej
Jak zatrudnić top managerów
Jak to działa

Jak zatrudnić top managerów

Aleksiej Mazurow Konsultant wykonawczy Purehunt Executive Search Jak działa rynek Istnieje wiele firm w Rosji, które szukają pracowników. Według niektórych szacunków wielkość rynku przekracza 25 miliardów rubli - to tysiące miejsc pracy. Najwięcej jest firm rekrutujących, może w nich pracować ponad 500 osób.
Czytaj Więcej
Jak działa największe lodowisko na świecie
Jak to działa

Jak działa największe lodowisko na świecie

W tym roku lodowisko VDNKh zostało uznane przez The World Record Academy za największe sztuczne lodowisko na świecie. Jego powierzchnia wynosi 20 549 metrów kwadratowych, mieści 4,5 tys. Osób. Życie wokół nauczyło się, jak lód pojawia się na asfalcie, co robią na lodowisku w nocy, jak wyostrzają się łyżwy i jakie skargi kierują do punktu pierwszej pomocy.
Czytaj Więcej
Jak zamrażać ludzi<br>do rewitalizacji w przyszłości
Jak to działa

Jak zamrażać ludzi
do rewitalizacji w przyszłości

Strach przed zniknięciem bez śladu dręczy ludzi przez wiele tysięcy lat. Każdy z nas choć raz pomyślał o tym, jaki rodzaj epitafium zostanie napisany na nagrobku, i że dobrzy przyjaciele zapamiętają na pogrzebie. Myśl - i boję się własnych myśli. Życie wokół trwa przez tydzień śmierci i odrodzenia. Tym razem dowiedzieliśmy się, jak zwłoki zamarzają w nadziei, że zostaną one wskrzeszone w spisie treści w przyszłości.
Czytaj Więcej