Styl

Mieszkanie tygodnia (Kijów)

Pani: Ksenia Trofimenko - kierownik zakupów filmowych.
Pokoje: 2Obszar metryczny: 52 sq. mSufity: 3,2 m

Mieszkanie na Reitarskiej zostało odziedziczone przez Xenię po babci. Życie tutaj było stale bardzo niewygodne z powodu ciągłych problemów z ciepłą wodą i urządzeniami. Gospodyni postanowiła całkowicie naprawić mieszkanie i dokonała oszacowania, do którego próbowała się zastosować. Ale spełnienie budżetu nie było łatwe, ponieważ było wiele nieplanowanych wydatków.

Mieszkanie zostało zaprojektowane przez dziewczynę hostessy Marina Lovko. Po pierwsze, mieszkanie zostało uwolnione od starych mebli i przebudowane. W sypialni została zbudowana duża garderoba - w mieszkaniu nie ma już szaf na rzeczy. Przestrzeń kuchni, przedpokoju i salonu połączono, usuwając wszystkie drzwi. Toaleta była połączona z łazienką i urządzono przestronny prysznic.

Postanowili rozjaśnić ściany, aw sypialni projektant pokrył ścianę szarą patyną (specjalna folia na bazie stopów miedzi), aby stworzyć efekt starego tynku. Jednym z pierwszych pomysłów były niebieskie baterie. Marina musiała słuchać wielu upomnień od konstruktorów, którzy nie mieli dość powtarzania, że ​​przypominają baterie w wejściach. Ale gospodyni naprawdę chciała podkreślić stare żeliwne formy.

Zdjęcie zostało zakupione w Pekinie na targu antyków.

Lampy podłogowe z abażurami w postaci dużych czerwonych i białych żarówek Ksenia kupionych w Hiszpanii.

Ekran został złożony ze zwykłych okiennic do sauny, które można kupić w hipermarkecie budowlanym Epicenter i pomalować na czarno.

Zagłówek nie jest podłączony do łóżka i jest przymocowany do ściany.

Sklep pod telewizorem, wynaleziony przez Marinę, został wykonany na zamówienie.

Przezroczyste głowice - manekiny na czapki - są używane zarówno zgodnie z ich przeznaczeniem, jak i jako element wystroju.

Wieszak na klucze i torby w kształcie pistoletu został kupiony za 3 euro na wysypisku metalowych produktów.

Konieczne było włożenie pralki do łazienki. I Marina wymyśliła duży blat, pod którym była schowana.

Kuchnia została wykonana zgodnie ze szkicami Mariny.

Dywaniki z marokańskimi motywami osłabiły spokojny zasięg mieszkania.

Żyrandol w salonie pochodzi z Hiszpanii, gdy wsiadł do samolotu, nie zmieścił się w bagażniku i został zajęty na następnym miejscu pasażera.

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej