Styl

Apartamenty maja

MOSKWA

Trzypokojowe mieszkanie na 12. piętrze kompleksu mieszkalnego „Kutuzowski”

Powierzchnia metryczna: 100 mkw mSufity: 3 mSzczegóły wnętrza: Apartament wychodzi na miasto Moskwa, z jasnymi ścianami w salonach i wannowo-śliwkową wanną, z balkonem o pełnej długości i szklanymi drzwiami między salonem a gabinetem.

Trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze kompleksu mieszkalnego „Kutuzovsky”

Powierzchnia metryczna: 100 mkw mSufity: 3 mSzczegóły wnętrza: mieszkanie z podłogą wyłożoną białą deską z jesionu, cytrynowymi ścianami w gabinecie i wieloma sofami dla wszystkich przyjaciół, którzy często przyjeżdżają.

Jednopokojowy apartament typu studio w LCD „Airbus”

Powierzchnia metryczna: 67 sq. mSufity: 3 mSzczegóły wnętrza: mieszkanie w minimalistycznym stylu z wykorzystaniem naturalnego drewna i kamienia, kwarcowy blat w jadalni, rama przedziału między sypialnią a salonem oraz stolik kawowy wykonany zgodnie ze szkicem właściciela.

PETERSBURG

Czteropokojowe mieszkanie przy alei Bolszoj

Powierzchnia metryczna: 175 sq. mSufity: 3,4 mSzczegóły wnętrza: mieszkanie w domu z 1913 r. z szafą na płótno ze starego fortepianu, stołem do ping-ponga i wyposażonym warsztatem plastycznym dla gospodyni.

Apartament typu studio na wyspie Wasiliewskiej

Powierzchnia metryczna: 48 sq. M. mSufity: 3 mSzczegóły wnętrza: przestronne studio z małą kuchnią z drewnianymi meblami, poduszkami i pokrowcami na materace uszytymi przez gospodynię oraz łóżkiem gościnnym pokrytym skórą jelenia przywiezioną z podróży nad Morze Barentsa.

Mieszkanie z jedną sypialnią po stronie Piotrogrodu

Powierzchnia metryczna: 56 sq. mSufity: 2,9 mSzczegóły wnętrza: mieszkanie z klasycznym fińskim wnętrzem i etnicznymi detalami: dywan z Syrii na podłodze, drewniany posąg z Namibii i świecznik z Portugalii. Przestrzeń podzielona jest na kilka stref funkcjonalnych poprzez przesuwne partycje.

Mieszkanie z jedną sypialnią na austriackim placu

Powierzchnia metryczna: 60 m2 mSufity: 4 mSzczegóły wnętrza: mieszkanie na poddaszu, w którym kiedyś znajdowało się poddasze niemieszkalne, z okrągłymi oknami; z salonem, kuchnią i miejscem do pracy, oddzielonymi półkami i kwiatami w wannie, oraz z małym blatem barowym wykonanym z czerwonej cegły.

KIJÓW

Mieszkanie z jedną sypialnią na Luteranskaya

Powierzchnia metryczna: 62 sq. mSufity: 3 mSzczegóły wnętrza: mieszkanie ze ścianami pomalowanymi na wszystkie kolory tęczy, kanapa przy oknie, gdzie można wypić kawę i oglądać przechodniów oraz czarno-biała wanna.

Obejrzyj wideo: Apartamenty Maja, Świnoujście, Poland, Review HD (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Co robić w Petersburgu wieczorem 27 czerwca
Ciekawe

Co robić w Petersburgu wieczorem 27 czerwca

W poniedziałek, 27 czerwca, w Petersburgu odbędzie się kilka koncertów, pokazów filmowych i wykładów. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Wystawa „Współcześni rosyjscy artyści - uczestnicy Biennale w Wenecji. Ulubione” Co: Po trzyletniej rekonstrukcji odnowiona Manege otwiera się na dużą skalę wystawą rosyjskich artystów, którzy uczestniczyli w weneckim Biennale od 25 lat.
Czytaj Więcej
Bar Stay True otwarty w Kitay Gorod
Ciekawe

Bar Stay True otwarty w Kitay Gorod

Na stacji metra Kitay-Gorod uruchomiono nowy bar Dmitrija Sokołowa (bar Tema, pasek pomocy, bar główny, bar Lawsona, bar bezpłatny, bar wszechczasów i bar Aloha) - Stay True Bar. O tym życiu wokół powiedział sam właściciel. Szef kuchni Kirill Kulagin, który wcześniej pracował w barach z grillem Chesterfield i restauracjach Big Buffalo, jest odpowiedzialny za kuchnię w nowej instytucji.
Czytaj Więcej
Gastrobar Pięć punktów na Łomonosowa
Ciekawe

Gastrobar Pięć punktów na Łomonosowa

Pięć punktów na ulicy Łomonosowa - miejsce najpopularniejszego ostatnio formatu - gastrobar. Zwykle oznacza to instytucję z dobrym wyborem alkoholi i daniami kuchni restauracyjnej, która nie otwiera się zbyt wcześnie. Pomimo faktu, że zakład nadal działa w trybie testowym, a karta menu i karta barowa czeka na poważną rozbudowę, wybór jest już dość duży: jest kilkadziesiąt europejskich potraw, piwo butelkowane z Belgii i Niemiec oraz domowe napoje owocowe.
Czytaj Więcej